reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
nio wiec przeszlam sie do przychodni i odeslali mnei z kwitkiem
kazali wrucic za tydzien :-)
wiec sie ciesze bo nie bede musiala sam atam isc:tak:
martwilam sie ze Tristan bedzi epuzniej szczepiony ale pani w przychodni zapewnila mnei ze to nic nie szkodzi

niewiem czy to zabkowanie
dzisiaj Tristan spoojniejszy ale tez marudny
a moze poprostu zmeczony byl osattnimi 3 dniami gdzie prawie wcale w dzien nie spal
bo dzisiaj wiecej sobie pospal
tez krzuczal i budzil sie z wrzaskiem
plul smokiem
ale jak go na lapki bralam to juz spokojniejszy byl


buziaczek ale z Ciebei super ciezarowka , bije z ciebei radosc z daleka:tak:
juz niewiele obie zostalo do rozwiazania :tak:chociaz dla mnei koncowka byla ciezka straszna i spedzona w zasadzie w szpitalu. ostatnie 3 tyg przed porodem lezalam w szpitalu az w koncu wywolywali mi porod 2 tyg przed terminem bo juz kiepko sie zaczynalo dzisc , ale z tego co wiem to w polsce nie czekali by z tym tak dlugo,i napewno porod wygladalby inaczej. oby ciebie kochan ominely wszelkie nieprzyjemnosci i porod szybko poszedl :tak:zdrowkk zycze
 
Maggusia nie wiem o co chodzi ale ostatnio podobno bardzo czesto strajkuja na Heathrow. Dlatego nie polecalabym lotow z Britishairways.
Zycze milego lotu i pobytu w Pl.


Maja1980 dziekuje za informacje:-) wlasnie buszuje troche po necie na ten temat bo mnie az zaciekawilo :confused:
Wiesz co ja nie lece do Pl tylko do Grecji;-):happy:
 
Hej!!!

Maggusia-bidulko ale cie pech dopadl normalnie szok mam nadzieje ze bedzie juz dobrze od jutra:tak:

Maxin- kurcze ale sie natalka nameczyla dobrze ze juz wychodza te zabki to jej minie ta goraczka:-(

Miloku-widze ze ty tez masz niezle przeboje powodzenia zycze

Buziaczek- moja pierwsza noc byla wyczerpujaca;-)z malutka ale ogolnie bylo fajnie
Izus-super ze juz z mieszkankiem fajnie bardzo sie ciesze caluski dla was
witam nowe diewczyny na forum:-)

My mamy juz caly plan rehabilitacyjny opracowany i juz robimy postepy wiec jest fajnie i bardzo sie z tego ciesze czeka nas 4 miesiace intensywnej pracy z mala a pozniej powinno byc lepiej i to wszystko dzieki zaniedbaniu lekarzy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, pani rehabilitantka powiedziala mi ze takie dzieciaczki 6 miesieczne to juz koncza rehabilitacje a nie zaczynaja w Pl ach ale to nic i tak nie jest zle bo malutka robi postepy i teraz moze byc tylko lepiej:-)

dziewczyny mam ogromne zaleglosci na blogach waszych i wlasnym ale teraz kazda minutke przeznaczam dla Marty mam nadzieje e ten koszmar sie szybko skonczy i juz moja kruszynka bedzie zdrowa bo az czlowiekowii sie serce kraje jak pomysli sobie co moglo by byc gdybysmy sie nie dowiedzieli co dolega malutkiej

pozdrawiam serdecznie papa
 
Maja33 dobrze ze wszytsko jest na dobrej drodze i ze malutka moze wyzdrowiec ze ma ta szanse!:tak:teraz tylko rehabilitacja i bedzie ok.Wiem ze to duzy wysilek dla was bidulki musicie sie tyle nameczyc ale bedzie LEPIEJ to jest wazne:-)
Czy wy Majeczko zostajecie na 4 miesiace w PL:confused:;-)
Nic sie nie martw my rozumiemy ze nie mozesz zagladac do nas na blogaski teraz Martusia jest najwazniejsza:tak:

Pozdroweczka ucaluj Martusie od nas!:happy:

Miloku no coz pewnie dla was lepiej ze tatus bedzie z wami przy szczepieniu:-)glowka do gory!;-)

Maja1980 ja tez mialam ciezki porod i tez krwawilam ale o tym opowiem innym razem:happy:



Pozdrawiam i sle ciumaski!
Zycze milej nocki:happy2:
 
Magussia -masz racje najwazniejsze ze teraz bedzie juz tylko lepiej ;-)
Wspieramy Cie myslami- Majuuu :happy:

Maja33- mam nadzieje ze Moja Noc przyjdzie jak najszybciej i ze szybko wyjdziemy ze szpitala !!Najwazniejsze ze juz wiecie gdzie jest przyczyna i jak ja zlikwidowac..Buziaczki jestem juz zmeczona i spiaca bede jutro :happy:;-):sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: papapa
 
Poniewaz jutro nie damy rady wiec juz dzis chcemy ci cod powiedziec-Dla Natalci Stokrotki:
Niech Ci slonko cieplo gra,
niech Twoj usmiech dlugo trwa,
nie trac swej wesolej minki
dzis sa Twoje urodzink
Kochana Natalko
Z okazji Twoich pierwszych urodzinek duzo usmiechu na Twojej slicznej buzce, samych radosnych dni, aby kazdy dzien byl beztroski oraz przynosil i odkrywal przed Toba cos nowego i pieknego, wielu przyjaciol i duzo duzo zdrowka!
Wszystkiego najlepszego
zycza
ciocia Izusia z Oskarciem


 
Czesc wam.W sumie juz jakis czas jestem na forum i jakos rzadko pisze na stronie Mam z Uk.Postaram sie wiecej udzielac na tym watku,jak narazie to czytam i obserwuje co sie dzieje:-).Ale poprawie sie:-).

 
reklama
Do góry