reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hej laski

ale pogoda do d....a moj humor przy tym tez do bani.Martwi mnie moja Natalcia,znowu ma tepm od czwartku,juz mnie glowa boli od myslenia co to moze byc,czy to nie zatoki,albo zapalenie ucha,bo ostatnio cos sie lapie za jedna,wczoraj przy deserze,plakala jak nigdy,nocki sa straszne,ja chodze na pol przytomna.Jestem wsciekalm na NHS,jak mam tam znowu isc i zostac odeslana z kwitniem tomnie trzesie.Przeciez nie mozna dziecka caly czas nurofenem faszerowac.juz nawet pisac mi sie o tym nie chce.........

oooch...........do d.....to wszytsko.............
 
reklama
Witam Mamusie!

U nas przeziebienie mija lecz ciagle zakatarzeni najbardziej Brianek:eek:
Troche jestem wykonczona wstawaniem a najbardziej marudzeniem malego:-(stad wogole pomylily mi sie dni wyjazdu szok!myslalam ze lecimy w srode ze
w srode jest 15 maja a wczoraj mama z rana uswiadomila mnie ze jutro jest
15 maja wiec ja wczoraj mega pranie robilam prasowanie szorowanie wozka itd ale jestem zakrecona co:confused:dzis mi sie chce z tego smiac:laugh2:moja mama az dzis zadzwonila z rana o 6:00 czy jestem gotowa i jak tam hehe:laugh2:



Teeger fajnie ze sie pojawilas wlasnie zastanawialam sie co tam u ciebie:tak:widze ze Roch rosnie a ty zapracowana mamusia dzieciatkiem:-)oh te nase kochane szkraby.Zagladaj do nas czesciej.

Maxin o jej dziwna ta temperatura malej:szok:utrzymuje sie ciagle z tego co widze:dry:to NHS jest jakies tutaj nienormalne jak czytam mam dosc!:eek:sprobuj jeszcze raz z mala isc powiedz im objawy nie daj za wygrana moze akurat cos wskurasz trzymam za was kciuki ucaluj Stokrotke od nas!:tak:

Senga i Patrycja witajcie!fajnie ze nas coraz wiecej przybywa piszcie piszcie jak najwiecej:-)

Maja1980 gratuluje Marice tak pieknych postepow:happy:

Izusia nie ma to jak wlasne cztery katy co?ogrodek rewelacja taki wlasny i jeszcze lepszy zeby nikt cie nie widzial:-)my mamy taki ale pod oknem sasiada i od strony uliczki w sumie bramka i jest i zywoplot (niski) tylko ciagle dzieci do nas do ogrodu zagladaly i tak sie zastanawaim czy jak Briankowi zrobie pasikownice czy nie bedzie zaraz mial po niej:confused::eek:a o takim domku co ma Oskarcio to chyba juz nawet nie snie bo wydaje mi sie ze albo by zginol albo demolke te dzieciaki zrobily chyba zrobie sobie bramke na klucz hehe:-p:laugh2:
Czekamy z niecierpliwoscia na zsdjecia Oskarcia:tak:

Pozdrawiam i sle ciumaski!
oraz zycze milego dnia i lepszej pogody;-)
 
witam dziewczyny
no iwec podroz do konsulatu w londynie moge okreslic za udana , a moze lepiej nie zapeszac puki paczki z paszportem nie dostane
wiec udalo nam sie dostac na umowiony dzien ale porzy okienku robili nam problemy bo babeczka wcisnela nas miedzy spotkania i nie zapisala tego nigdzie :baffled:
cale szczescie mialam swistek na ktorym napisala nam date i godzine
przyjeli nasi czekamy na paszport
ma przyjsc po 1 czerwca

dziewczyny sczerze mowiac to mi sie juz wesela odechcialo
za duzo mnie to nerwow kosztowalo i wogule caly czas jakies problemy
a poza tym ja nie wygladam na suknie slubna
wiec nei bede sie stresowac
bierzemy cichy slub z chrzcinami
a tak naprawde to robimy chrzciny a slub przy okazji
nie robimy wesela
zapraszamy tylko chrzestnych Tristana rodzicow rodzenstwo i dziadkow
i to wszystko
nie bede miala bialej sukni tylko jaka s garsoneczke
i jakos ta mysl mi si ebardziej podoba
od polowy ciazy stresowalam sie ze jak ja bede wygladala w sukni slubnej
a teraz w koncu odetchnelam bo nie bedzie tam ludzi ktorzy by mi straszliwie d..e obrobili

dziewczyny ja nie iwem co sie z moim malym dzieje ale juz nie wyrabiam
on calymi dniami marudzi
jak na 5 minut si eczyms zajmie to jest dobrze i zaraz zabawe przerywa straszny krzyk
nie spi ani w dzien ani w nocy
wczoraj byl tak zmeczony ze zasypial mi na rekach a ja tylko go polozylam to po paru minutach krzyk
w koncy to olalam i polozylam go sobie na brzuchu i tak spal ponad godzine a ja mialam pretekst zeby odpoczac
co chwile ulewa , beknie czy nie beknie nie ma roznicy
przebieram go ze 4 razy dziennie
zreszta siebie tez
nie wyrabiam z praniem i prasowaniem
slini si eokropnie
nio i na dodatek ta pskudna pogoda


maja cale szcescie ze ty mialas reke na pulsie i zbadalas mala na wlasna reke . ja juz nie raz narzekalam na NHS i wiem ze nie ma co na nich liczyc
ja jestem juz prawei 3 miesiace po porodzie i nie moge sie doprosic wizyty ktora powinna byc zrobiona po pologu. dzwonie do nich bylam w przychodni osobiscie i kazali mi czekac i nic

maggusia a ty to sie do pl wybierasz , acha tigger to ma Olivke :tak:
dobrze ze mama czowa bo by wam samolot kolo nasa przelecial:-D:-D


Maxin moze malej zabki ida albo co
ja tez niewiem co si ez moim malym dzieje ale wlasnei tego odylanai z kwitkiem mam dosyc . oni zdzialaja dopiero jak dziecko bedzie sie slanialo na rekach z goraczki albo i wtedy nie. znalazlam w iare dobrego lekarza a on ostatnio kazal mi isc do kogos innego , do jednego z jego kolegow z przychodni a ja jawnie powiedzialam ze nieufam im a oni nic nie wiedza o medycynie , jedynie tyle co im na ekranie komputera wyskoczy
zrobil wielkie oczy , ale taka jest prawda

Senga i Ptrycja witam Wasserdecznie mama nadziej ze bedziemy mialy okazje blizej sie poznac , mam nadziej ze ja sie kiedys znowu wbije w rytm bb:-D:-Dnio oczywiscie wszystko zalezy od synka :-)

izusia i jak oskarcio w swojej chatce?my may duzy ogrodek i zamkniety z kazdej strony wiec nikt prucz nas nie ma do niego dostepu wiec nie ma obawy o jakies rzeczy zostawiaone na zewnatrz ,tez niedlugo tekie gadzety bedziemy kupowac , chyba terzeba bedzie garaz pstawic na te wszystkie zabawki:laugh2:
uciakam do marudy bo tata juz ma dosc
cale szczescie maz jest jeszce pol godziny w domu to ja troche odsapnelam
ale zaraz idzi ea ja sama i jeszce mamy dzisija szczepienie
juz sie boje
pozdrzwiam dziewczyny
 
Ja doznalam przed chwila szoku termicznego:szok:Brian wziol sobie z parapetu moj tonik do twarzy otworzyl dosc duzo wylal bo widzialam na dywanie ale tez w buzi mial troche bo banki byly na jezyku Mama kazla mi dac duzo mleka wiec wypil modyfikowane ale martwie sie kurde!:-(
Dlaczego wszytsko przed wyjazdem musi mi sie chrzanic?
Jak nie palec prawie zlamalam to pozniej przeziebienie wczoraj pomylilam dni odlotu myslalam ze lece w srode a to okazalo sie ze jutro:eek:to teraz jeszcze ten tonik moj nie dostal wyplaty i nawet nie ma mi kto pozyczyc kasy na taxowke na jutro na national MAM DOSC ryczec mi sie chce :-(


Teeger przepraszam pomylilo mi sie z Kasiulka zakrecona jestem strasznie bo wszytsko na szybko robie;-)


Miloku a moze twoj maly zabkuje co?czasem sie zdarza ze dzieciaczki tak szybko maja zabeczki:-)
Wiesz wazne ze slub bedzie prawda?i wazne ze ty bedziesz sie dobrze czula i to ci odpowiada:happy:
 
NO U NAS TO ZABKOWANIE DZIS ODKRYLAM GORNE 4,SZOK,WIELKIE TE ZEBY WCALE SIE NIE DZIWIE ZE JA BOLI I MARUDZI.

mILOKU CIEZKO PRWADA KIEDY BRZDAC PLACZE,A TY JESTES BEZRADNA,MALA TEZ DUZO ULEWALA,ALE PO 4 MIESIACY WSZYTSKO SIE SKONCZYLO,wLASNIE MOZE TO tRISTANEK ZABKUJE,A TEN PROCES TRWA BARDZO DLUGO

mAGGUSIA KURCZE TO CI SIE JAKOS WSZYTSKO NA JEDEN CZAS ZBIEGO,JA TEZ KIEDYS POMYLIM DNI KIEDY MA MOJ TATO DO NAS PRZYLECIEC DOBRZE,ZE WCZESNIEJ A NIE POZNIEJ.a Z TYM TONIKIEM TO FAKTYCZNIE NIECIEKAWIE,TAK TRZEBA NA ICH PATRZEC CO ROBIA


A MY W DOMU SIEDZIMY DO CALY CZAS PADA..........
 
Moze to i zabki ja juz sama nie wiem
zasnal teraz po salwach przerazliwego placzu
ale w sumie jakby to zabki byly to chyb aby smoka nei wypluwal a on z placzem wypluwa smoka na kilometr

maggusia jeszcze chwila a mam Tobie pomoze i odpoczniesz sobie psychicznie i fizycznie od wszystkiego

maxin nio najwazniejsze ze to nie jakies chorobsko

niestrasz mnie kochana ze to tak dlugo moze trwac
dziewczyny dostalam wlsnie list ze szczepienei na za tydzien mam ale 2 tyg temu dzwonilam i umowili mnie na dzisiaj
nie wiem czy mam isc
a moze poprostu szukam pretekstu zeby odlozyc to na za tydzien i isc z mezem
a stresa mam takiego jakby to mnie kuli
chyb sie chociazby przejd ei sie zapytam , ni emozna byc tchurzem:szok:
 
wiesz moaj tez wypluwa jak ja dziasal bola,butli tez wtedy nieche i wogole jedzenie ja nie rusza,a moze to nawet miesiacami trawac,nie strasze wiem jak mala przechodzila pierwsze:tak:
powodzenia ze szczepieniem
moze zadzwoni i zapytaj co i jak?
 
Witam Mamusie i Male Szkraby narodzone i nienarodzone!!;-)
Jak Minal wam weekend?!My mielismy gosci...odwiedzila Mnie Mama moja w tamta niedziele przywiezlismy ja i zostala u Nas do dzis rano..a na wczoraj wieczor odwiedzila Nas Ciocia :-) Dzis juz wszyscy pojechali:-:)-(,i jakos tak smutno, pusto i cicho sie zrobilo i znowu sama zostalam!!Bo Moj Kochany w pracy caly dzien!!
Widze,ze u niektorych maluszkow juz zabki ruszaja, a u Mnie nadal tylko kopniaczki w brzuszek ...ahh ale ten czas sie dluzy !!:tak:
...zaczol sie 32 tydzien juz wsumie nie duzo, ale teraz to zaczynam odczuwac Malenstwo z ''dnia na dzien'' coraz ciezsza sie robi i wieksza, a kopniaczki mocniejsze i bardziej odczuwalne...przez caly dzien-fika i nie spi:-pwczoraj wieczorkiem polozylismy sie z Moim Kochanym w lozeczku i polozyl glowe na brzuszku, a Niunia na poczatku udawala chyba, ze jej tam nie ma i siedziala cichutko, ale nagle skopala przyszlego Tatusia w buzie...gdy poczula ciezar na brzuszku..a ten szczesliwy, ze dostal kopniaki wycalowal od gory do dolu brzuszek :-D:laugh2: Myslalam, ze oszaleje ze smiechu...bo gdy ja calowal ''Ona'' odkopywala-reagowala na glos :happy:;-):-D Cudowne uczuciee...pieknie!! Juz wyobrazamy sobie jak bedzie wygladala ''I NOC W DOMU'' -niedoczekanie..!! hehe

Napisze Kochane jak U Was wygladala; I NOC W DOMU Z WASZYM MALENSTWEM??!!:confused::confused::confused: Ja napewno sie podziele z Wami jak juz nastapie ten jedyny oczekiwany dzien?!;-)
Jutro wizyta u Midwife-kontrola!! a w piatek w szpitalu maja Mi dac pas ktory bedzie Mi pomagal na bol kregoslupa!!

Magussia- no Twoj malutki juz taki zwawy..Glowa do Gory bedzie dobrze :-DNie zalamuj sie :)

Miloku- chyba sie zbliza zabkowanie...biedactwo tyle sie ocierpi!:/

Pozdrawiam bardzo goraco ...i przesylam duzo ciepla :cool2:
 
Tigger mam dobrego fryzjera tzn ja jestem zadowolona.
Oskar - 0783373715. Robi u siebie w domu w Roehampton. To jest miedzy Richmond , Putney i Wimbledon-em.
 
reklama
Do góry