reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
buziaczek1626 woo ale sliczny brzuszek,hmmm..od razu wspominam moj,dzis maialm termin porosu,ale dziunia sie opoznila o 3 dni:tak: :-)
 
Buziaczek-sliczny brzucholek, jaki ksztaltny!
Maxin-fotki zamieszcze jak podepniemy normalnego kompa bo laptopik strasznie zolwi!A Oskarek to prawda swietnie wyglada i jak cieszy sie z tego ze udaje mu sie chodzic!
 
Anulka 99 no to widze ze nie ja jedna mialam taka przygode tylko wiesz ty masz swietnych sasiadow z tego co opowiadasz:tak:
a wlasnie to samo powiedzial moj ze dobrze ze znam jego numer telefonu na pamiec:-)

Buziaczek brzucholek sliczota!;-)

Buziaczek i Nafnia czy juz wiecie kogo nosicie pod serduszkiem chlopczyka czy dziewczynke?i czy macie juz wybrane imiona?:happy:

Belka witaj na forum!;-)widze e juz Maxinka udzielia ci konkretnej odpowiedzi:-)

Maxin a cebionmulti mozna tu nabyc:confused:Ja przywiozlam sobie z PL ale juz mi sie skonczyl tak samo witaminka D3.Czasem sie zastanawiam czy jakbym zamowila niektore leki przez internet z apteki internetowej czy by doszly:confused:czy mozna tak:confused:bo jakos do polskich lekow bardziej jestem chyba przekonana no nie wiem hehe;-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!
oraz zycze milego wieczoru:happy2:


 
;-) Magussia - Dziekuje...!!Prawdopodobnie spodziewam sie dziewczynki ...ale to nic na 100% a co do imienia mam bardzo duzo i nie moge sie zdecydowac...moj Maz powiedzial ze jak zobaczy buske malenkiej istotki to dopiero wtedy wybierzemy....??!!:-p :-) :tak: sama nie wiem ...codziennie inne imie Mi sie podoba?!jak to kazda z Nas chcialabym sliczne, nie spotykane, a zarazem zeby zawsze bylo modne ...itp.itd. i sama nie wiem ....oj jeszcze jest czas :happy: Pozdrawiam bardzo goracoooo buziaczki sle ;-) :tak: :-D :-) :eek:
 
Maggusia - u mnie w brzuszku prawdopodobnie mieszka dziewczynka:-D . A co do imienia, to mamy kilka ale jeszcze nic pewnego. Mnie podoba sie Zuzia albo Laura, a moj maz chce Natalke. W sumie Natalka tez jest slicznie :-) . Zobaczymy... Na razie nazywamy ja Pszczolka :-D :laugh2: :tak:, bo jak sobie fika w brzuszku, to tak jakby tam pracowala jak taka pracowita pszczolka :laugh2:.
 
Hej dziewczyny

Jestem mama 13-to miesiecznego Alexa. Wraz z mężem mieszkamy w Weston niedaleko Bristolu.


Pozdrawiam
 
reklama
Do góry