reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Zgadza się. W przedszkolu raz lepiej, raz gorzej. W pon była histeria i z tego wszystkiego zaczęła mnie gryźć I szczypac... zalamalam się. Ost dni tata ja zaprowadzal to takiej histerii nie było, aczkolwiek placz został. Stajemy nie raz na zewnątrz i widzimy przez okno, że ona po naszym wyjściu się uspokaja. Nawet 5 min nie potrzebuje... tula ja te opiekunki i nie rzuca się ani nic, tak więc twierdzimy, że to jest po prostu spowodowane tym, że ona boi się rozłąki. dodam jeszcze, że w niektóre dni ona nie chce stamtąd wychodzić ;)
 
Cisza się zrobila. Tak ostatnio myslalam o przedszkolu dla mlodego i wychodzi na to, że w tym roku we wrześniu powinnam aplikować o miejsce.. Dobrze mysle? Patrząc, ze urodził się między kwietniem a sierpniem to tak by wypadało.. Jeśli faktycznie, to nie dociera jeszcze do mnie to, że on jest taaaaki duży..
 
@LILITH o ile wiem to aplikacje sklada sie do konca stycznia roku w ktorym dziecko we wrzesniu idzie do szkoly ale nie wiem jak z wiekiem jest ;)
 
LILITH skladalam dla córki, żeby poszła od września, ale szczerze powiem, że nie pamiętam jak to jest. Znalazlam gdzieś info chyba na stronie coucil'u. Może tam poszukaj? :)
 
Witam!Jestem mama mieszkajaca w Londynie.Ostatnio zajelam sie sprzedaza produktow dla bobasow,najpierw ebay a juz niedlugo ruszy sklep internetowy pod nazwa BabysParadise.Sprowadzam prawie wszystko z Polski,sa tam min ciekawe butelki z czujnikiem ciepla lub z wbudowanym pojemnikiem na mleko w proszku,reczniki bambusowe,smoczki do podawania lekarstw,inhalatory,termometry,kocyki MINKY i wiele wiecej.
Jesli sa jakies mamusie zainteresowane,zapraszam na ebay a gdy sklep juz ruszy napewno o tym poinformuje :)
Link do: Mixie Baby Formula-Mixing Baby Bottle with Formula Storage 4oz
 
Witam. Prawdopodobnie w lipcu wraz z 9-letnim synem przenoszę się do męża do UK. Czytałam, że dziecko do szkoły zapisuje się już w styczniu. Czy będzie z tym w lipcu problem? Wiecie coś na ten temat?
 
reklama
Do góry