reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
majandra - nie ma problemu - składasz online późną aplikację i tyle :) Jak chcesz to poszukam tego online - tylko napisz do jakiej miejscowości się przenosicie :)
 
Mam pytanie o ten benefit "One Uniwersal Credit" - któraś jest w temacie? Co to jest, z czym to się je i dla kogo to jest? Bo mi inne mamy w szkole proponują żebym o niego się ubiegała.
 
To jest chyba polaczenie wszystkich benefitow w jeden... jest to dla tych co składają teraz po raz pierwszy o jakiekolwiek dofinansowanie. Jakoś tak, ale pewna nie jestem

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiedys było chyba bez one? To fakt, jest jeden benefit, który zawiera już w sobie inne.

Jutro mam Prenatalne, proszę o kciuki bo się troszkę denerwuje..

Popiszmy, moze więcej osób się odezwie :-)
 
Zaciskam mocno - ale wszystko będzie ok :)

Ja dzisiaj na cyto byłam... ok, różni się od tego w PL :p Teraz czekam na wyniki. Jutro muszę zadzwonić do przychodni - umówić badanie "od tyłka strony" - hemoroidy to upierdliwa rzecz, a tu mają do nich bardzo dziwne podejście :/ i do szpitala na usg bo chyba "zgubiłam" Mirene XD ablo same sznurki zgubiłam - nie wiem :p
 
reklama
Lobuz nie dał się zmierzyć a to juz 13+4. Zaproponowali potrójny test ale on jest do niczego. Lekarka załatwiła powtórkę na wtorek przed wizytą z nią.
Emocjonalnie mnie to wykonczylo od 11 do 16 czas niepewności i płacz..

Ty jeszcze nie urodzilas?? Właśnie widzę, że 42 tc leci.
Jak się czujesz??
 
Do góry