reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Rusia a jka sie czujesz ogolnie??

sama nie wiem:sorry: od wlasnie 2 tyg jakby ten okres mial juz przyjsc i nic...biegam do wc sprawdzam, bez podpaski, badz wkladki nigdzie sie nie wypuszczam...i cisza...Dzis zrobilam ponownie test z porannego moczu- tez negatywny- a ostatni mialam 9.9.- zawsze rowno miesiac nawet przed ok 28-30 i byl..a tu juz 39 dzien cyklu:szok:...

KamilaL- nie strasz:-D
 
reklama
Brrr.. jak zimno:-) sezon grzewczy chyba czas zacząć :tak::tak:

irka jak tam Zuzi uszko??
izka/pinka/kamila &&& kciuki za prawko,dajcie znać jak Wam idzie,bo chce koniecznie m wysłać:tak:
rusia jak tam dzisiaj,@ się pojawiła?? przy tylu-dniowym spóźnieniu test powinien już wykazać,gdyby to ciąża była:tak:
kwiateczek hm... dużo się u nas działo:-D w skrócie to mały miał extremalne kolki już od urodzenia.Chodziliśmy po lekarzach i w końcu ktoś poradził nam mleko bezlaktozowe i to był strzał w 10-tke bo mały ma nietolerancje laktozy.Jest na specjalnej diecie i muszę uważać co daje mu do jedzenia ale da się wytrzymać,poza tym od sierpnia wychodzą mu zęby i chyba to już ostatnia faza bo gryzie
co popadnie.Poza tym starszy- Sammy super zaakceptował nowego brata i od małego nadają na tych samych falach;-)
 
Witam
Iza tak koncze,to tylko praca sezonowa.Na zime maja stalych kilka pracownikow.
Rusia tez mysle ze by juz wyszlo na tescie.Cos ci sie poprostu przestawilo.Nie panikuj,poczekaj.co bedzie to bedzie:sorry:
Wierka my juz sezon grzewczy zaczelismy:sorry:
 
Witam u nas od rana deszcz, pozniej grad, wicher wieje brrrr. U nas tez juz czasami ogrzewnie sie wlancza, choc wieczorami to sama wlanczam zeby troche nagrzac bo mi zimno.
Zuzi ucho chyba juz ok bo nie boli, antybiotyk prawie caly juz wybrany. Pod koniec tyg. idziemy do kontroli.
 
hejo

u nas też zimnica straszna conajmniej jak by mróz była le juz wolę tak nic ten deszcz paskudny!!!!!

ja od dzis do soboty w pracy w tygodniu wlaczyłam ze sterta prasowania juz myślałam ze polegnę ale nie dałam sie ha ha ha Wiki 2 dni w szole nie była bo jakis wirus ja dopadł dziś poszła i poł jej grupy choruje mam nadzieje ze znów czegos nie przyniesie...............


Rychu raczkuje juz na całego a ja chyba smycz kupie bo nic nie moge zrobic ciagle go odciągam od stołów z kantami i kontaktów z kablami bo wiecznie tam łazi i gryzie..........
 
reklama
U mnie tez zimno jak diabli a do tego padal co chwila lodowaty deszcz.:baffled:
Oby w nastepnym chociaz nie padalo bo dzieciaki dostana na glowe w domu.
 
Do góry