reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Asiunia to nie bylo na sile robione,o to chodzi wlasnie ze zrobil na tyle ile musial by Konrad mogl sikac normalnie,zeby mu sie balon nie robil.To chirurg w Polsce robil:tak:nie zrywal nic,nie bylo zadnego rozerwanego napletka:no:on tylko roszerzyl lekko na tyle by szkod nie bylo.
Tutaj potem juz nic nie chcieli zrobic.Wiem ze sam zabieg jest nie przyjemny ale jesli musi byc lepiej za dziecka malego bo potem bedzie gorzej.Zobaczymy co nam powie jak pojedziemy teraz.jemu nie widac calego grzybka bo jest zrosniete.Nie umie wytlumaczyc to trzeba zobaczyc.zobaczymy.Ja sama nie chce tego zabiegu,oby nas obeszlo ale jesli nie bedzie wyboru to co zrobic....zostawic jak do tej pory zadnyf efektow nie ma,mimo ze urusl....tak jak powiedzialas moj narzeczony tez ma tajki problem.lekarz mu powiedzial ze musi miec zabieg a on sie boi:baffled:bo jak teraz,,,jak jest dorosly....

Izka to super ze sie udal pobyt:tak:podroz tez ok ja sobie nas nie wyobrazam tyle godz w aucie z Kondziem:no:do lotniska 2 godz jest ciezko:sorry:
 
MAlagorzatka i Pinka mam do Was kochane pytanie w ktorym cyklu po odstawieniu antykoncepcji udalo Wam sie zajsc w ciaze?? i jak sie czulyscie po odstawieniu antykoncepcji?? mialyscie jakies zaburzenia?? pozdrawiam Mamusie Sorry za wciecie sie w temat:)
 
MAlagorzatka i Pinka mam do Was kochane pytanie w ktorym cyklu po odstawieniu antykoncepcji udalo Wam sie zajsc w ciaze?? i jak sie czulyscie po odstawieniu antykoncepcji?? mialyscie jakies zaburzenia?? pozdrawiam Mamusie Sorry za wciecie sie w temat:)

hej u mnie w 2 cyklu;-)) czułam sie dobrze oprócz bóli podbrzusza które miałam............a co udało ci sie????/
 
Bylismy w szpitalu I napletek jest ok skorka Jeszcze troche przylepiona ale ponoc tak ma byc. Ale powiedziala ze ma nadmiar plynu w jednym z jader I za Rok mam sie zglosic jak Jeszcze bedzie to mial to bedzie trzeba zrobic zabieg w jakims tam kanaliku.
Znajoma wlasnie mi napisala ze to wodniaczek jaderka bo jej synek tez mial.
 
MAlagorzatka i Pinka mam do Was kochane pytanie w ktorym cyklu po odstawieniu antykoncepcji udalo Wam sie zajsc w ciaze?? i jak sie czulyscie po odstawieniu antykoncepcji?? mialyscie jakies zaburzenia?? pozdrawiam Mamusie Sorry za wciecie sie w temat:)

Ja moze napisze ze nie mialam problemow choc sie w sumie nie stralismy ale zaszlam sama nie wiem ile po odstawieniu tab....

Doveinred to dobrze ze jest ok z napletkiem choc w sumie tu zawze wszytsko jest dobrze:sorry:co do wodniaczka to nie mam pojecia,pierwsze slysze:sorry:
 
hej u mnie w 2 cyklu;-)) czułam sie dobrze oprócz bóli podbrzusza które miałam............a co udało ci sie????/
Aha a jakie bralas tabletki ? ja marvelon ...
No wlasnie nie wiem ...bo dzis mam 30 dzien cyklu po odstawieniu tabletek i powinnam wczoraj juz na bank dostac miesiaczki zrobilam wczoraj test i wykazal I kreseczke czyli negatywny .. noi nie wiem co mam teraz robic ?! a mzoe to sa moje zaburzenia po anty moze organizm zwariowal ?
Ale bardzo bolalo mnie podburze w okresie do owulacji i po owluacji jakis tydzien jeszcze ale staralismy sie ostro :tak:cale 2 tygodnie:zawstydzona/y:i nie wiem oczywiscie dostalam jeszcze infekcji od tamtego czwartku az do tej srody moze przez to sie spoznia ??
ale szyjka jest zamknieta dluga i twarda jak skala a sluzu mam troszeczke nie wiem juz co mam myslec mdli mnie chyba juz od tego myslenia ...nie wiem poczewkam do niedzieli i powtorze test jak myslicie ????
 
wiesz co ja nie brałam tabletek tylko plastry a test pozytywny wyszedł mi dopiero dniu spodziewanej miesiączki czyli u nie to był 3 tydzien ciązy poczekaj jeszcze kilka dni i zrób ponownie
 
reklama
Do góry