reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Witam
Ja tez juz chce wiosny i dzis prawie tak bylo:tak:piekne slonko ale jak zaszlo to ziab:no:
Doveinred skoro synus je normalnie i nie tyje to ja nie wiem ale dla mnie jest cos nie tak.Moj Kondzio jest tez bardzo aktywny,wrecz lekarze mowili ze nadpobudliwy ale tyl:tak:Raczkowal bardzo wczesnie i zaczal chodzic wczesnie ale to mu nie zaburzylo przemiany materii.Nie wiem ale wydaje mi sie ze cos nie tak jest.Nie myslisz jechac do polski,do jakiegos lekarza???zastanow sie bo tu garja tylko na czas a i tak ci nie pomoga:no:
Lucy ja tez nie dostalam bo oboje pracowalismy,licza sie dochody.Jesli chodzi o CHB ja czekalam 6 mies a dokument na te 500 f wyslalam w ostatnim tyg zeby wlasnie miec czas w razie czego ale i tak nam nieprzyslugiwal:sorry:tak jest,nie chodzi czy Polak czy Anglik poprostu dochody.A to ze na CHB sie czeka to nasza strata.szkoda ze wyslalas juz.Nikt ci nie powiedzial ile masz czasu,ze najlepiej wyslac jak najpozniej?????
 
lucy to jakos dziwnie jest, chyba ze cos zmienilo sie po nowym roku. ja dostalam te 500f, trzeba miec child tax credit powyzej 1096f rocznie, ja zlozylam wniosek jakos miesiac po urodzeniu Kondzia, mniej wiecej w tym samym czasie o child benefit, 500f dostalam jakos miesiac pozniej a child benefit dwa miesiace pozniej:sorry:wtedy tylko M pracowal ja bylam na platnym macierzynskim, child tax credit zglosilismy od razu po urodzeniu i tydzien pozniej juz byly pieniadze:-pwiec roznie bywa, my mielismy szczescie ze wszystko poszlo szybko i sprawnie.
 
Hej,
mam pytanko. Czy macie moze jakies doswiadcznia ze zlobkiem w UK? Bardzo zalezy mi na konkretnych informacjach, poniewaz od kwietnia wracam do pracy i przeraza mnie mysl ze zostwie gagatka gdzies gdzie moze mu byc zle!
Czy wiecie moze jak wyglad opieka od strony praktycznej - nie teoretycznej.
Prosze o pomoc!
 
Hej,

Jestem z rana :) i to tylko na chwilke :)
Zaniedbuje forum, ale to dlatego ze Nastka znow "dostaje kota" jak widzi kompa. A wieczorami to wycinakm, kleje czyli SCRAP :) Niedlugo Wam pokaze moje dzielo psssyyyt

Izka- Bardzo Ci kochana dziekuje za zyczenia. Sciskam. Normalnie az mnie sciska jak pomysle ile mi pyknelo...


Pinka- - moja to kaze mi wyjsc z lazienki i ZAMKNAC DRZWI jak sie zalatwia :rofl2:

No lece bo dzis troszke gosci wiec i troszke pracy :-)
 
Gosia na nk juz napisalam ale i tu napisze :tak::tak::tak:

Życzenia są czymś bardzo ważnym
- szczególnie w dniu urodzin.
Tak więc życzę ci tyle spokoju,
ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa,
aby życie nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia,
abyś nie oszalała z nadmiaru,
miłości ponad wszystko,
byś nigdy nie zaznała goryczy,
nie czuła się samotna pośród ludzi,
miała zawsze serce kochające przy sobie
i jasne dni przed sobą
oraz dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń.
wszystkiego naj staruszko:-D:-D:-D
 
Gosia na nk juz napisalam ale i tu napisze :tak::tak::tak:

Życzenia są czymś bardzo ważnym
- szczególnie w dniu urodzin.
Tak więc życzę ci tyle spokoju,
ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa,
aby życie nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia,
abyś nie oszalała z nadmiaru,
miłości ponad wszystko,
byś nigdy nie zaznała goryczy,
nie czuła się samotna pośród ludzi,
miała zawsze serce kochające przy sobie
i jasne dni przed sobą
oraz dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń.
wszystkiego naj staruszko:-D:-D:-D
podlacze sie do zyczen:zawstydzona/y:wszytskiego naj....;-)
 
reklama
Do góry