reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
kwiateczek witaj z powrotem:-) tak kiedys ogladalam tv i bylo ze w twoich okolicach w PL porzadnie ziemia zatrzeslo:szok::szok:powiedz czy nic nie ucierpialo?:zawstydzona/y:

To u mnie zatrzeslo:baffled:akurat bylismy u G i mielismy juz wyjezdzac a tu mama dzwoni.parze w TVN 24 a tu o mojej wisce mowianormalnie szok.:confused:u mnie troche komin sie zapadl to srodka.byl slaby ale sie rozlecial bardziej:baffled:bo 5 km ode mnie ta odkrywka jest:baffled:

szczepienia...wiadomo , zadania sa podzielone


Czy ktoras ogladal film Rok 2012 ???

Mi przyszlo na szczepienie w sobote przed wyjazdem.ja tez nie mam zamiaru szczepic.w tv pokazuja ze Anglia zakupila 61 mln szczepionek i etraz nie maja co zrobic i poszezaja krag by je wydac.Powiedzialam pani alergolog ze dostalam ale nie mam zamiaru szczepic na co ona ze w zadnym wypadku zeby tego nie robic:no::no::no:

Gosia ja widzialam ten film... Jak na film o przyszlosci to byl bardzo dobry i mi sie podobal... A dlaczego?
Kwiateczek witamy z powrotem... Jak sie pobyt w Polsce udal?
pobyt ok ale ziab ze szok.Jak wyjezdzalislismy z Krakowa to jak z jakiejs lodowej krainy:szok::szok::szok::szok:nie mam kiedy zdjec obrobic:baffled:Poza tym kupe kasy stracilismy:baffled:i znowu od nowa:baffled:

co do filmu ja ogladalam i baaardzo mi sie podobal:tak::tak:

Karolalove witaj:-)
 
No ja tez bardziej na nie z tymi szczepionkami. Dzwonilam do cioci ktora jest pielegniarka juz od x lat i powiedziala ze w zadnym przypadku nie szczepic. Powiedziala ze sa juz jakies przypadki skutkow ubocznych i w Pl prawie nikt sie nie szczepi. Wiec tez nie bede szczepic.

Film ogladalam- efekty specialne super ale troche placzliwy jak dla mnie.... hi hi
 
No ja tez bardziej na nie z tymi szczepionkami. Dzwonilam do cioci ktora jest pielegniarka juz od x lat i powiedziala ze w zadnym przypadku nie szczepic. Powiedziala ze sa juz jakies przypadki skutkow ubocznych i w Pl prawie nikt sie nie szczepi. Wiec tez nie bede szczepic.

Film ogladalam- efekty specialne super ale troche placzliwy jak dla mnie.... hi hi

sa powiklania jak po kazdej szczepionce, chociaz twoja ciocia madrze mowi.

po tym filmie mialam koszmary.
 
reklama
Do góry