reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Kwiateczek- no grzyb sie powieksza caly czas byl wlasciciel i próbował nam jakąs ciemnote wcisnac ze jak ja gotuje obiad to drzwi powinnam miec otwarte i ze wogole we wszytskich pomieszczeniach powinny byc pootwierane okna 24h na dobe:-D:-D:-D:-D:-D rozbawil mnie tym do łez hhahahah

co prawda okna w dzien sa pootwierane no ale sory na noc to ja zamykam:tak::tak::tak:

Ada- no to super najważniejsze zeby wam sie poukladało wszystko ty znajdziesz prace mąż tez i powolutku staniecie na nogi zycze wam z całego serca:-):-):-):-):-)

Izka- no ja tez wole nowe domki wiesz wszytsko takie nowe pachnace a nie stare smierdzace:-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Pinka no to fajnie,nie ma to jak zima okna pootwierac by grzyba nie bylo a to ze zmarzniesz to co tam:-D:-D co za baran:no:

A ja jutro mam dentyste:baffled:jade dalej bo tu juz nie moga mi pomoc:sorry:moj dentysta sie zalamal(polak)bo ma zwiazane rce a moglby mi go zrobic ale coz.na sczzescie mnie przyjecli tylko pytanie czy mi go zrobia tak by nie bolalo:sorry:mam nadzieje ze wyjde w jednym kawalku bo chce isc na miasto na zakupki:-p do t-kamaxu:-) G ma 18go urodziny wiec usze cos kupic i ja szukam bial bluzeczke na stujce i nie moge kupic:no:w Polsce tez nie bylo jak na zlosc.byla jedna taka jak chcialam ale fioletowa:baffled:mam nadzieje ze jtro znajde :tak:
aa i obcielismy wloski Kondziowi:tak:teraz wyglada jak lysy bo jego wlosieta sa bardzo cieniutkie:sorry:mam nadzieje ze mu zgestnieja teraz:tak:
dobranoc
 
Witam laseczki

Musze czesciej zagladac bo ostatnio jakos weny nie bylo czytalam was ale brak sil do odp :sorry2:

Pandorka
jak Fifi??czekamy na wiesci z porodowki:tak:

My mamy bilety kupione na 5-19 maj wiec lecimy na komunie Wiktorki to pewne :tak:teraz trzeba odlozyc kase na pobyt choc pewnie rodzice nam obiadki zafunduja;-)

Musze was poczytac bo mam spore zaleglosi:tak:

Moja mala spi wlasnie a ja nadrabiam czas na necie :sorry2:
milego dzionka :*
 
I ja sie melduje...
Tez jak minisia, ostatnio jakos weny nie mam, zajeta strasznie jestem, bo wkrotce mam zaczynac prace, wiec staram sie nadrobic ze sprzataniem i prasowaniem, bo pozniej czasu nie bedzie... Do tego wszystkiego mala chyba ospe zlapala... Kolezanki corke przedwczoraj wysypalo, a ze bawily sie razem caly zeszly tydzien wiec czekalam, czy moja wysypie... Dzisiaj zauwazylam dwie podejrzane krostki na niej... Wiec poczekam do jutra, i jesli bedzie wiecej, to pojedziemy do lekarza, zeby sie upewnic, czy to to...
Z dobrych wiesci to znalazlam opiekunke do malej... Hurra... Bo my z moim chyba kilka tygodni na jednej zmianie bedziemy pracowac, wiec bylo to nieuniknione... Wczoraj zostala z nia pierwszy raz, bo ja jechalam na interview... Jestem z kobiety bardzo zadowolona, chociaz jakis dziwny glos odzywa sie we mnie w srodku, bo sie boje, ze mnie mala przestanie kochac... Wiem, ze to glupie, ale nie moge przestac o tym myslec... Ale innego wyjscia nie mam, bo do pracy musze isc...
 
joklis nawet taknie mysl! mala nikogo na swiecie nie bedzie bardziej kochala od ciebie :tak:z utesknieniem bedzie czekala na kazdy twoj powrot z pracy

izka to szybkiego rozwiazania problemu
:tak:
 
Dzieki dziewczyny... My dzisiaj w domku siedzimy, bo nie chce z mala wychodzic, na wypadek gdyby sie jednak okazalo, ze to ospa... Co prawda nie zauwazylam wiecej kropek, a chyba juz by wyszly, ale jeszcze poczekamy kilka dni i zobacze, czy cos wyskoczy... A co sie u wszystkich dziewczyn dzieje? Gdzie sie podziewacie?
 
Jestem wlasnie po wizycie z malym i jak 3 tyg temu mial 7 kg to dzis mial 6,97kg wiec we wtorek mamy wizyte u GP i on stwierdzi czy wyslac go na badania czy do dietetyka, wiec zobaczymy.

Postaram sie czesciej zagladac i pisac choc kilka zdan- slowo skalta :);-)
Pozniej doczytam wasze posty moje kochane i sprobuje odpowiedziec ale narazie musze jeszcze kilka spraw zalatwic.
Do wieczorka.

Maggusia- 100 LATEK!!!!!








 
Hej dziewczyny
Bylam we wtorek z corka na 13sto miesiecznym szczepieniu i pielegniarka pytala mnie czy chce zaszczepic corke na one flu (swinska grypa) odmowilam ale pielegniarka strasznie mnie namawiala i powiedzialam ze sie zastanowie jednak niejestem przekonana zeby mala na to szczepic. Wydaje mi sie ze narobili wielkiego halasu o ta grype nakupowali szczepionek i niemaja co z nimi teraz robic dlatego pruboja wcisnac ja kazdemu. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Szczepilyscie swoje pociechy na to??
buziaki laseczki:-)
 
reklama
KarolaLove temat szczepienia na swinska grype, poruszalysmy tutaj niedawno... Ja sama mowilam, ze nie wiem co bym zrobila, ale dostalam list o szczepieniu i zdecydowalam, ze szczepic nie bede... Z tego co wiem to wszedzie oferuja szczepionki nie tylko tutaj w Anglii, ale w Pl jest podobno to samo... Ja szczepic malej nie bede, ale to chyba kazdego indywidualne przekonania...
 
Do góry