reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Czesc dziewczyny.
Pamieta mnie jeszcze ktoras? Nam sie wszystko posypalo. Mieszkamy z D u jego rodzinki w UK ale pracy poki co nie mamy. Na szczescie maly zdrowy i rosnie jak na drozdzach. W lutam lece z nim do polski chrzciny szykowac a D dojedzie w marcu. Tu gdzie teraz mieszkamy praktycznie nie ma prywatnych landlordow:szok::szok::szok: same agencje, ktore nie chca nam wynajac chaty bo nie mamy pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
musze was toche poczytac i napisze cosik pozniej.
 
Pinka napisz jak pobyt w PL no i czy w koncu sie przeprowadzacie?:-p
Ostraszka ja cie pamietam, ja tez niedlugo sie przeprowadzam(znow:sorry2:) do innego miasta gdzie nie ma prywatnych landlordow tylko agencje, mam nadzieje ze cos uda sie wynajac, M bedzie juz pracowal, ja tez zaczne szukac jak tylko do niego dojade wiec jakies tam szanse sa:-pwiec rozumiem Cie, trzymam kciuki aby Wam sie poukladalo:happy2:no i zeby jak najszybciej praca byla, bo to najwazniejsze:tak:

tak jak wyzej napisalam na 99,9% sie wyprowadzamy bo tutaj jest praca ale tylko na telefon a to nas nie urzadza:baffled: mamy plan zeby M tam pojechal, wynajal sobie pokoj i w tym czasie chate dla nas bedzie szukal, dopiero jak dostaniemy klucze to sie przeniesiemy tzn ja i Kondzio:tak:a tutaj za rent mi sie zwroci bo wujek M zostaje w tym mieszkaniu i ja nie bede placic tylko sobie odliczy od depozytu ile bede winna:-p mam nadzieje ze teraz sie wszytsko dobrze potoczy:happy2:
 
ja juz po sniadanku a Wiki demoluje juz chate:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ada- no my tez za około 2 tygodnie sie przeprowadzamy jutro ja ide zobaczyc te mieszkania bo moj maz juz widzial jak jak w polsce bylam,podobno sa superowe i bez grzyba bo to nowe budownictwa...... a do jakiego miasta wy sie teraz przeprowadzacie?

Kwiateczek- nie nie wracamy do polski bynajmniej przez najblizsze 2 lata:tak::tak:
 
Hej kobitki :)
Co myslicie o operacji powiekszania biustu???
Zastanawiam sie nad tym i rozwazam wszystkie za i przeciw, moze ktoras z was to zrobila?
Buziaki kochane!!! :*
 
Iza zaraz cos wrzuce,wczesniej nie mialam czasu:sorry:
Karola ja bym nie zrobila a przydalyby mi sie wieksze.ogladalam film kiedys o skutkach ubocznych i nigdy w zyciu.nie wiem jaki % jest ze sie udaja,pewnie za ale nigdy nie wiadomo.poza tym chcialabym miec jeszcze jedna dzidzie wiec bede miala znow wieksze,choc przez chwile....:sorry:
Pinka zle zrozumialam,przenosicie sie znowu do innego mieszkania??a co tym?grzeb sie powiekszyl?
 
reklama
Do góry