reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
heyka kobitki :-)
mnie też ostatnio nie ma, ale jestem ostatnimi dniami strasznie zmęczona...
od czwartku nocnikujemy z Oliwcią i muszę się pochwalić, że idzie nam super. Niunia z chęcią siusia i robi kupkę do nocniczka. Woła SIUSIU SIUSIU i siada i siusia, oczywiście obsiusiany dywan i sofy też są, ale to nie problem. Dziś byłyśmy na spacerku i mała woła SIUSIU SIUSIU, a założyłam jej pieluchę, ale ona trzymała i musiałam z nią iść do ubikacji w sklepie i zrobiła siusiu - byłam w szoku, oczywiście pozytywnym :tak::tak::tak:
poza tym nic nowego.
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny.Faktycznie weekend to cichutko.Ja tez dawno nie zaglądałam.ale tak jak Pinka korzystam z pieknej pogody i piore i rozwieszam na ogród.Dlaczego takiej pogody nie było w sierpniu.Szkoła sie zaczeła to troche jest wiecej zajec,a do tego jestem juz chora.Dzis to mnie tak wszystko boli ze nie mam siły na nic ciagle leze i nic nie robie.Jak sie ladna pogoda zrobila to mnie przeziebienie zlapalo.
Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek.

Iskierka pewnie ze pamietamy dawno nie zagladałas.
 
Witam dziewczyny...
A tutaj dalej, jak bylo pusto tak i jest...
Ja sama pare dni nie zagladalam, bo po piatku 3 dni do siebie dochodze :-D:-D:-D I za kazdym razem powtarzam sobie-to jest powod, ze nie pije alkoholu... :-D:-D:-D Moj mial urodziny, wiec wybralismy sie na impreze w piatek- swoja droga pierwszy raz mala z kims na noc zostawilam... Lzy mialam w oczach jak ja brat mojego zabieral... Ale podobno byla ok, duzo nie plakala, wiec sie uspokoilam... Dzwonilismy pare razy, ale jak powiedzieli, ze usnela to sie uspokoilam... Impreza byla spooko, tylko troche za duzo trunkow ;-);-);-) A co mi najbardziej humor poprawilo, to fakt, ze poprosili mnie o dowod osobisty przed wejsciem... Stara d... 26 lat i o dowod prosza... Bardzo mi to humor poprawilo... :-D:-D:-D
Syla gratulacje dla malutkiej... Duza dziewczyna...
Moja teraz spi, zmeczona... Caly dzien sie turla, wolajac ba-ba, ma-ma, ale diabelek siedziec dalej nie chce... Posiedzi sama pare minut, a potem albo na boki, albo do lezenia z powrotem... No ale na nia tez przyjdzie czas... Oki lece na razie dziewczyny, pa
 
joklis no to super imprezkę mieliście ;-) dzięki za gratulacje dla małej. póki co z chęcią siusia na nocniczek, zobaczymy jak długo nam zejdzie do całkowitego odstawienia pieluchy...

a ja dziś wybrałam się z moją siostrą i Niunią do sąsiedniego miasta (nie na shopping!) i bardzo fajnie czas spędziłyśmy, jedząc lody na trawce, goniąc z bąbelkiem gołębie, zaliczyłyśmy też karuzele i takie tam, potem poszłyśmy na pyszne Spanish tapas. totalny luz. super są takie dni :tak:
 
;-)))) Czesc Gwiazdy;-)

jak widze chyba wszystkie korzystacie ze sloneczka hihii ale to dobrze trzeba sie nacieszyc na zapas:tak:

Syla gratki dla corci ale kochana z niej bestyjka moja nocnikowi powiedziała stop:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ciekawe kiedy teraz zacznie....:baffled: super takie wypadziki...u mnie jak narazie gonitwa za wszystkim przez ten interes:happy::happy:
Joklis- no czyz to ne miłe było;-) mnie tez czeto o dowód pytaja ahahah a co do imprezki to my tez z moim w polsce poszlismy mała zostawilismy babci.....i wyszlismy o 21 a wrocilismy o 23:00:sorry2::sorry2::sorry2: zgadnij dlaczego.....:-D:-D:-D:-D


ostatnio mam takiego lenia zyciowego!!!!!!!!!!!! ze hohhooho nic mnie nie cieszy:no::no: nic mi sie nie chce:no::no::no::no: najlepiej bym tylko spała no i jadła:-D:-D:-D

ok lece do pracki...........
 
Witam Mamusie!

Troche tu nie zgaldalam ostatnio pracki mialam sporo:-) co mnie cieszy!
nawet pare nowych klientek mi sie nawinelo i mam nadzieje,ze juz zostana u mnie:-)
Dzis mam misje do wypelnienia otoz moj D ma urodziny w piatek dalam mu pieniazki na adidasy upatrzyl sobie kurtke musialam mu kupic:-p on jest kurtko-maniak haha,a teraz wyobrazcie sobie gledzi o adidasach ,ktore wypatrzyl w ten sam dzien co kupil kurtke na dodatek ostatnie zostaly z jego numeru na wystawie i chyba bede musiala po nie jechac ,bo co mam zrobic?:-p
Czasem z facetami to gorzej niz z babami ,a mowilam kup sobie buty!haha:laugh2:

Po za tym ja mam dzis taki dziwaczny nastroj ,bo moj ulubiony aktor nie zyje-Patrick Swayze:-(

Pinka jak sie czujesz jako swierzo upieczona zonka?
czy po slubie jest wszytsko nadal tak samo?
Ja prawie zdecydowalam sie na sukienke juz:-)
tylko teraz ,albo do krawcowej ,albo szukac innej u mojej mamy w Grecji.

Joklis no ladnie ,ale czasem trzeba % sobie wlac hehe:-p
fajnie wogole,ze macie z kim dzieciaczka zostawic,bo u nas jak sie prosimy to czasem zostana znajomi ,a czasem kreca nosami eh.najgorsze jest to ,ze jak chcemy wyjsc cala paczka to juz wogole nie ma gdzie dzieci zostawic chyba ani razu nie bylismy ze znajomymi gdzies:sorry2:bo albo oni nam zostaja ,albo my im:-):-)


Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
magusia- po slubie ok w sumie to sie nic nie zmienilo bo za bardzo nie mialo co......moze gdybysmy dziecka nie mieli i razem nie mieszkali przedtem tylko po slubie to zmiany by byly kolosalne natomiast w takiej sytuacji wszystko bez zmian procz nazwiska i obroczek złotych a nie srebrnych:tak::tak::tak:

no wlasnie widziałam twoja sukienke fikusna troszke heheh najwazniejsze zeby wygodna była to najwazniejsze!!!!!!!!!wiem co mowie;-):tak:

a reszta co posneła? ja zaraz nalesniki robie i potem znow do sklepu sprzatac bo jutro inspekcja:wściekła/y::szok:
 
Hej kobiety!!!
Maggusia no dobrze, ze masz klientki i interes sie kreci... Za niedlugo wakacje, jak przygotowania? Zakupy zrobione? Bikini kupione? Jak tam po przygodzie z facetami? Nie mialas wiecej problemow mam nadzieje... Co do dzieci, to brat mojego sie zaoferowal, ale prawde powiedziawszy nie wykorzystywalabym ich za czesto, bo oni sami maja dwojke... A co do facetow, to prawda, ze czasami gorsi niz baby :tak::-D:-D;-)
Pinka nalesniki mowisz... hmmm sama nie wiem, co dzisiaj gotowac, mialam isc do sklepu, ale jakos sie mi z domu ruszac nie chce, zakuwam przed egzaminem na prawko, bo nie chce oblac przez dwa glupie pytania bo nie wiedzialam np. jak sprawdzic hamulce :-D:-D:-D A reszta jak piszesz, chyba posnela...;-)
 
reklama
Jednak nie pojechalam po te buty zdecydowalismy,ze pojedziemy w sobote :-p
a zaraz musze isc sie szykowac do skzoly na angielski i poprasowac troche ubran:-)
ogladajac rozmowy w toku dzis beda ciakwe :-):-p

Pinka no w sumie masz racje hehe,ze nie powinno sie nic zmienic no ale tak pytam:-pale ci dobrze ,ze juz masz tol za soba ja tak juz bym chciala.
Wogole to juz jest krok do przodu ,bo wkoncu zdecydowalismy sie na sale ,ale z 30 osob zrobilo sie 60 po przedyskutowaniu z tesciowka.
Moze ta liczba sie jeszcze zmniejszy?
mam nadzieje:sorry2::-p
A suknia wlasnie ta mi sie podoba bardzo tylko dekolt woalalabym glebszy,ale jak moja mama slyszy ,ze ja wolalabym glebszy to mowi ,ze nie do kosciola ,a ja ,ze bolerko sobie ubiore i taka wlasnie gadka hehe:-p:laugh2:no ,a mysle,ze ta bedzie wygodna.
Nalesniki pycha!smacznego zycze:-):-)

Joklis taaaaa jasne ja i bikini?hehehe no cos ty:-p
nad moim cialkiem musze popracowac,zeby pokazac sie w bikini po Brianku mam zajebista oponke:zawstydzona/y: ,ale obiecalam sobie,ze jak wroce z wakacji to od pazdziernika ide na aerobik i silownie:-)i nie przestane cwiczyc dotad az bede zadowolona z brzuszka jak narazie w najciasniejsze spodnie z przed ciazy sie nie mieszcze :-(
wogole to od trzech tygodni nie jem kolacji i mi z tym jest tak dobrze :-p
Zakupy wlasnie hm nie chce za bardzo nic kupowac do Grecji,bo jade z mysla wlasnie tam kupienia rzeczy ,a tam sa takie ciuszki,ze poprostu wymiekam!
niepsotkane,modne,jedyne w swoim rodzaju i czy kupi sie na zwyklym bazarze czy w swietnym sklepie zawsze robia furrore:-)
po za tym mam zamiar wstapic do sklepu gdzie ubieraja cie o dopasowywuja ciuszki do twojej figury osobowoci itd
Kiedys mamcia zrobila mi taki prezent na imieniny to poprostu ah! nie da sie tego opisac:-)
Ale wiadomo z wyjazdem zawsze wiaza sie wydatki:-p
jak np chcialabym sobie kupic dres haha ,zeby mi bylo wygodnie,ale oczywiscie kerece nosem,a te co mi sie podobaja to sa drogie :dry:
Mam nawet dylemat w czym leciec?
wiem wiem dziwna jestem:-p:laugh2:

To sie wygadalam lubie z wami pisac!
Pozdrawiam i sle ciumaski!

 
Do góry