reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Aneczka, Joklis widze ze wasze dziewczynki urodzily sie tego samego dnia:-)
ja tez zauwazylam ale za pozno:-p
Witam
ja na chwilke bo zaraz do pracki.bylam dzis z kondziem na play group ale moje pierwsze wraz\enie nie bardzo bylo.N adzien dobry Kondzio rozcial warge na bujaku a one ani chusteczki nie daly,nic:angry::angry:i tylo sie pytaja czy ok jakby nie widzialy jak bardzoo krew leci i on [placze:no:do tego jak juz sie uspokoil to jakis starszy dzieciak go uderzyl w twarz i znowu placz.musialam, sie ewakuowac:no:ja ramiona we krwi jak po jakiejs bitce:sorry:pol godz bilismy:sorry:
Kasi dawno nie bylo:sorry:

ja prawko zdawalam w ciazy.w lisopadzie minie dwa lata:tak:zdalam za 3 razem,ale mysle ze babka tez patrzyla na mnie inaczej.mysle ze mnie oszczedzala:tak:;-)moj instruyktor i tak byl w szoku ze dopiero za 3im:baffled:
oki lecimy na dwor jeszcze chwilke bo takie ciepelko:-p:-pdo jutra
 
reklama
witam wszystkie mamy z uk.tak sie zastanawiam czy jest tu jakas mama z newcastle lub z sanderlandu?;-)
a jeszcze mam jedno pytanko czy kturas z was miala rozpoznanie plci dziecka w 17 tygodniu jutro ide na usg i tak sie zastanawiam czy gdyby dopisalo szczescie to czy sonograf bylby juz w stanie rozpoznac plec maluszka?moze kturas sie udawo w 17 tygodniu?
 
witam. mnie tez dawno nei bylo, ale tlumacze sie brakiem czasu. teraz chyab tez nie bedzie lepiej. z calego tyg zostaje mi wolny poniedzialek, no powiedzmy. pozatym zaczynam angielski, tylko nie wiem jeszcze ktory poziom, do tego rozne spotkania. szkola dzieci, dom, reszta obowiazkow. w piatek ide na pobranie krwi do zbadania hormonow tarczycy i juz w nastepny wtorek id ena konsultacje, bo niby wyniki beda:szok: pozyjemy zobaczymy, mam nadzije,z e nic mi nie dolega.
pozdrawiam wszystkie, jubilatow zycze wszystkoego naj, naj , najlepszego, witam nowe kolezanki i milego wieczorku.
 
hej

Wrocilysmy z Polandii po 2 miesiacach pobytu..... i narazie staram sie "zaaklimatyzowac" do braku dziadkow, cioc, wujkow i kuzynow o ktorych Nastusia pyta caly dzien :szok: Zal mi jej. Tam pod tym wzgledem miala raj, a ja troszke czasu dla siebie...

Reni_ferek - :szok:powiadasz ze wapno na przeziebienie ? My wlasnie z Pl wrocilismy z katarem i chodze na rzesach od niewyspania !
W PL bardzo bolala mnie kosc (rwala mnie ja nic dotad) i zalecono mi brac wapno, bo moze to jego niedobor. Bralam 1/3 dawki zalecanej dziennie i po tygodniu tak mnie wysypalo na nogach (krosty z bablami) ze myslalam ze oszaleje bo tak mnie swedzialo !!!!! Ponad tydzien sie meczylam zeby mi to zniklo....wtedy mi powiedziano ze widocznie mam wystarczajaco wapnia.Po tym boje sie malej dawac wapno kiedykolwiek bym miala bo boje sie zeby czegos takiego ona nie dostala !
 
Witam

Joklis cięzka sprawa...jak sie nienawidzi swojej roboty...to straszne obciążenie psychiczne :-(
a szukacie czegoś innego?

O widze że o prawku gadacie...ja tez musze zrobić, oj koniecznie :tak:
Byłoby łatwiej syncia do przedszkola wozić...Antoś idzie od listopada do przedszkola ;-)
A mamy tam 40 minut drogi na piechotkę ;-)
na szcześc ie jakies autobusy jeżdzą, trochę rzadko ale to zawsze coś :tak:

Kwiateczek, no to kiepsko trafiłaś...
my chodimy od 6 miesiąca życia ANTOSIA na PLAYGROUP i super, mi się dziecko rozwija, ma fajny kontakt dzieciaczkami....
świetnie się bawi, zajęcia są super, my chodzimy prawie codziennie na jakieś
Wczoraj byliśmy na plastyczno musycznych zajęciach.
Ozdabianie kanapeczek, malowanie, lepienie, Instrumenty muzyczne, piosenki, bajeczka, gra w kolory :tak::tak::tak:

mamina WITAM serdecznie ;-) ja z Oxfordu ;-)
-a co do pytanka, to ja nie pamiętam w którym tygodniu miałam, ale pod koniec trzeciego miesiąca...i rozpoznanie płci było :-)
najpierw jak weszłam to Antolek nie chciał pokazać swoich skarbów hehe, ale bardzo chcieliśmy znać płeć...
i pani radiolog poradziła żebym zeszła do bufeciku i wypiła gorącą czekoladkę, wtedy dzidzi zacznie się ruszać...i może zdradzi co ma między nóziami ;-)
a potem jak wrócę to b wejdę bez kolejki i tak się stało...udało się zobaczyć ;-)

mala gorzatka może TY uczulona na wapno... :szok:

A u nas spokojnie, chociaż Antolek się przeziębił...kurcze pewno wczoraj złapał katarek od jakiegoś dziecka na zajęciach...:-:)-:)-(
 
Czesc dziewczyny...
Zagladam teraz, bo mala jeszcze spi... Po pobudce o 3 w nocy chyba jest zmeczona, i jak uciela sobie drzemke, to spi juz druga godzine :tak::-D
Kwiateczek, Ada tak, Chloe i Tyra z tego samego dnia-Walentynkowe dziewczyny :-D:-D:-D... Moja jest starsza prawie dwie godziny :-D:-D:-D
Mamina w 17 tygodniu juz chyba mozna rozroznic plec dziecka, tylko zalezy jak sie ulozy... Odrobina szczescia i miej nadzieje, ze bedziesz wiedziec... Daj znac ;-):tak:
Madziula no niedobrze, jak sie nienawidzi roboty, ale na moment terazniejszy wyjscia nie ma, bo licza sie pieniazki... Swoja drogo bylam na rozmowie ze swoim dawnym szefem wczoraj i robota w weekendy na mnie czeka :tak::tak::tak: Co prawda nie ma duzo godzin bo tylko 11, ale zawsze to cos... Bede jeszcze czegos szukac na wieczory w tygodniu... Ale sprawilo mi to duzo ulge, wiedzac, ze calkowicie bez pracy nie zostane... Prawo jazdy sie przydaje-pewnie, bo na dluzsza mete autobusy sa meczace...
Co do Playgroup, to tez sie zastanawialam, zeby za niedlugo mala zabrac troche miedzy dzieci, ale tak jak Kwiatuszek napisala, nie wszedzie jest dobrze... Zalezy na co trafisz... Trzeba chyba sprawdzic kilka i wybrac to, ktore najlepsze...
 
hej dziewczyny ja juz 3 dzien na macierzynskim ;-)2 dni poprzednie tylko sprzatalam i gotowalam ale dzisiaj znalazlam czas dla siebie i z wielkiem trudem ale jakos sie udalo porobilam sobie paznokietki u stop ciezko bylo bo brzuszek coraz wiekszy ale udalo sie :-D
zaraz ide do poloznej i na badania krwi dobrze sie sklada bo mala dzisiaj cicho siedzi i sie martwie czy wszystko okej nic nie kopie:wściekła/y: przynajmniej poslucham serduszka czy bije :zawstydzona/y:
potem jade do mojej siostry ktora urodzila niedawno coreczke w 34 tyg mala od wczoraj jest w domu (po poltora tygoniowym pobycie w szpitalu)m mowie wam jakie slodziutkie malenstwo!piekna mamy pogode zycze milego dnia!:-)

mamina mi powiedziano ze oczekuje dziewczynki w 19 tygodniu wiec chyba mozliwe juz bedzie chociaz to chyba nigdy na 100% nie wiadomo czasami sie slyszy ze z dzieweczynki nagle zrobil sie chlopiec:tak:
 
Witam Mamusie!

Ja taka troche zalatana ,bo szkola mi sie zaczela i kurde to trzeba to to tamto zrobic szok malego zaprowadzic do kolegi zeby mi chwile no z 20min posiedzial z nim ,bo bym nie zdazyla do szkolki.
Wczoraj jak szlam do szkoly zaczepili mnie jacys faceci jadacy ciemnym autem jeden wysiadl z niego reszta jechala dalej ,ale pomalu i zaczol do mnie gadac ,ze jeste sexy ,ze da mi prace,ze kase ,a ja oczywiscie wystraszona:szok: myslalam z,e wciagna mnie do tego auta,ale wiecie udalam twarda babke i powiedzialam mu,zeby poszedl,ze prace mam kase tez i jestem twarda baba i nie potrzebuje takich akcji ,a koles wsiadl w auto i odjechal.
Siedze w klasie w Collegu ,a wyobrazcie sobie ze ci faceci przyszli do mojej klasy nogi mi sie ugiely w lawce,ale nie chcialam tego pokazac ,ze sie boje:zawstydzona/y: i zaczeli sciemniac mojej nauczycielce,ze chca sie zpisac zapytali od kiedy do kiedy jest college w jakie dni i godziny szok:szok: patrzac sie na mnie...
Jak poszli ja odrazu wzielam nauczycielke na bok i wszytsko jej opowiedzaalam.Poszla gdzies na dol i kazala ,zeby D po mnie teraz jezdzil do college i dzis chyba tez autobusem tam pojade.
No i niby mam byc spokojna ,ze ich nie zapisze itd...
Mam nadzieje ,ze ich nie spotkam!:zawstydzona/y::confused2:

Kochane troche sie rozpisalam i nie moge odpisac kazdej z osobna siade wieczorem to odpisze ,a teraz czeka mnie gotowanie i prasowanie i do szkoly znow uciekam.

Wysylam ponizej suknie ,ktora chcialabym miec na slub tak mnie zauroczyla ,ze szukam krawcowej!
w sumie juz wiem gdzie jest ,ale czy zdola mi taka uszyc?okaze sie przed wyjazdem do Grecji musze sie z nia skontaktowac jak uszyje to nie bede juz kupowac u mamci tylko bede miala taka ,a jak nie uszyje kuie w Grecji jakas tylko ,ze na ta choruje!
czyz nie jest cudowna?:-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!

 
reklama
dziekuje za odp Wam wszystkie dziewczyny ja jestem z sanderlandu to niedaleku newcastlenic wlasnie jestem po usg p.radiolog dopatrzyla sie bledu stwierdzila ze jestem zawczesnie na rozpoznanie plci jednak posluchala serduszko podgladnela dzidzie trwala to wszystko pare sekundek bylam zawiedziona ze tak krutko,ale p.radiolog powiedziala ze nic niemoze wiecej dlamnie zrobic bo pechez jest pusty.zdziwilam sie bo opilam sie caly ranek ale faktycznie niechcialo mi sie siusiu p.radiolog odp ze to moze dlatego ze organizm jest odwodniony i ja naprawde nierozumiem jakim cdem skoro pije jak kaczka calymi dniami.mam termin za miesiac(oby zlecialo b szybko)wiec dalej nieznam plci dzidzi a umieram z ciekawosci bo cos czuje ze to chlopaczek a mnie sie mazy dziewczyka z loczkami no ale oby zdrowe bylo to i tak bede szczesliwa.kurcze tak sie napalilam dzisiaj juz myslalam ze b wiedziec bo tez slyszalam ze czasem od16tyg z odrobina szczescia mozna juz zobaczyc ogonka lub pierozka.no cuz uzbroje sie w cierpliwosc i odpuszcze sobie ten miesiac wogule to chyba zabardzo przezywam ale taka mam nature.ale to moje 1ciaza i takie to wszystko specjalne i niesamowite jest dlamnie.ale i dla was wszystkich tez.pozdrawiam goraco was wszystkie mamuski slodkie.aaa wogule maluszek ulozyl sie pupa do publicznosci i odnioslam wrazenie ze mial wszystkich w nosie taki malusi i skulony w klebuszek na cudenko dziewczynk mowie wam az sie poplakalam z rozczulenia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry