reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
heyka dziewczyny :-) sorki, że ostatnio nie piszę, ale jakieś doły ostatnio podłapałam i nic mi się nie chciało...

u nas ogólnie wszystko ok. Mała już od 3 tygodni śpi bez smoczka :tak::tak::tak: Wychodzi jej ząbek - dolna piątka :-(, więc będzie marudzenie przez dłuuugi czas. Miewa na przemian dni ok i dni marudzenia :baffled: Poza tym Oliwka już tak bardzo chciałaby mówić, czasem chce coś powiedzieć, a my nie wiemy o co jej chodzi i wtedy bardzo się złości.

Kasia ale Ty masz talent, kochana. Super te torty robisz, po prostu bomba. Szkoda, że tortów nie można wysyłać he he, to bym zamówiła sobie na drugie urodzinki Oliwci.

Aneczka piękna ta Twoja córeczka.

Gosia udanej zabawy na weselu ;-)

Oki, muszę wymyślić co robię z dzisiejszym dniem, bo dziś cały dzień same z Niunią, mój dziś na wyjeździe. Nie chce mi się siedzieć w domu, ale wychodzić też nie bardzo. Och, jakaś taka ostatnio do niczego jestem...
 
hej laseczkija tylko na chwile bo wlasnie pakujemy auto i dzis juz wyruszamy jutro wieczorkiembedziemy juz w domu a w sobote postaram sie wkleic focie.....pozdrawiam i do napisania
 
Witam Mamusie!

Ja dzisiaj uhahana :-) moja Mamusia zrobila mi wielka niespodzianke!
zadzwonila do mnie rano,ze wyslala mi pol kasiurki na bilety do GRECJI do niej! i LECIMY!:-):-):-):-) pod koniec wrezsnia jeju nie macie pojecia jak sie ciesze! my nigdy razem nie bylismy na wakacjach:sorry2:
Ostatnio bardzo marzylam gdzies pojechac cala rodzinka ,ale jak jedna osoba pracuje to trudno jest wybrac sie.
Juz nie moge sie doczekac niech ten miesiac szybko leci:-p:-)

Pinka kochana pisz i wklejaj te fotki!
zycze bezpiecznej podrozy:tak:
juz nie moge sie doczekac ,az nam wszytsko opiszesz ,a tym bardziej jak zobacze zdjatka:-)
My nadal na etapie wybierania sali jestesmy.Moze teraz jak bede u mamy rozgladne sie za suknia:-):-)

Syla ah dzieci sa marudne jak zabki wychodza dawaj malenstwu gryzaczka:-)

Kasia jestem pod wrazeniem twojego talenciku torty SUPER EXTRA WYPAS!:-)oglaszaj sie napewno bediesz miala pracke nawet sobie wizytowki porob pozostw w polskich sklepach itd PIEKNIE CI TO WYCHODZI!:blink:

Joklis rozumim nam tez trudno ostatnio z jednej pensji i to maluskiej bo nam idzie 50f tygodniowo z pensji na paliwo:sorry2:i zostaja nam grosze,a ja czasem dorabiam na pazurach i tez w sumie zastanawiamy sie nad tym samsungiem ,a ja tak napalilam sie troche na niego:sorry2:
a moj przemysla:-)

POZDRAWIAM I SLE CIUMASKI!
 
Witam dziewczyny!!!
Maggusia u nas jest to samo, ale zaczynam juz szukac nowej pracy wiec hej, moze bedzie lepiej... Super, ze jedziecie na urlop, na pewno Wam sie przyda... We wrzesniu bedzie jeszcze ladnie, a juz nie tak goraco...
Pinka mam nadzieje, ze urlop w Polsce sie udal... Pisz zaraz po przyjezdzie jak wrazenia poslubne, no i czekamy na zdjecia...
Ja wczoraj jak glupia ufarbowalam wlosy... Mialy wyjsc czekoladowe, sa prawie czarne... No i teraz wygladam jak smierc, bo od wakacji nie bylam na solarium... Dzisiaj lece sie poopalac, bo jutro na slub idziemy, za tydzien chyba nastepny, wiec musze cos ze soba zrobic... No i teraz chce blond z powrotem... A no i mojej malej trzeci zabek sie przebija, wiec marudna jak nigdy... A nic nie skutkuje... Dam jej dzis na noc troche paracetamolu, moze bedzie lepiej... Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny dzieki wszystkim za rady i cenne informacje dotyczace waszych porodow;-) ale co porod to inna historia wiec nigdy nie wiadomo jak bedzie w moim wypadku ja strasznie boje sie kleszczy a o odkurzaczu nawet nie wspomne:szok: mam nadzieje ze pojdzie szybko i latwo hi hi:-pz reszta nic na to nie poradze co ma byc to bedzie juz nie ma odwrotu chcialam miec dzidziusia to teraz mam!!!:-D
zostane przy porodach moja siostra urodzila dzisiaj wczesniaczka- coreczke mala lezy pod takim jakims kaskiem z tlenem spedzi pewnie w szpitalu pare tygodni ale ogolnie jej stan jest dobry joasia urodzila sie okolo 6 tygodni za wczesnie mamy nadzieje ze szybko nabierze sil:tak:
 
Witam Mamusie!

Dzis wstaje rano patrze na easyjet a tu kurde bilet nam poszedl w gore jeszcze jest szansa na tanszy bilet na dzien pozniej zeby wykupic wiec musze dzis zabukowac bilet ,a co wiaze sie z tym to musze biec do banku i western union i wogole spraw na glowie tone mam:sorry2:

Chcialam sie was zpaytac czy wiecie jak to jest z wozkami w easyjet?czy sie placi?i jak to jest z fotelikami do auta?
bo na stronie pisze ze dziecko od2 do 3 lat moze miec fotelik w samolocie dla bezpieczenstwa wlasnego,ale powyzej 3 fotel i pasy tzn ze nie przysluguje juz mu fotelik:confused:
i czy jak zabukuje sobie bilet to wystarczy mi ,ze przyjdzie mi potwierdzenie na emaila?bo np w ryanair trzeba sie samemu odprawiac:dry:i wogole.

Bede wdzieczna za informacje,a teraz lece!
Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Magusia gratuluje wycieczki,fajnie ze sie udalo jednak jechac:tak:odpoczniecie:tak:co do easy jet nie latalam wiec nie pomoge:sorry:
Joklis ja bym na Twoim miejscu dala nurofen:tak:calpol jest slabszy,u nas nie dzialal a za czesto nie mozna dawac(czytalam1)doprowadza podobno do astmy:baffled:

Wrocilam przed polnoca,maly juz plakal.chyba sie wystarszyl czegos:baffled:umylam sie szybko i sie wymienilism z G.ogladalismy tv do 1ej w nocy i dalej mu sie nie widzialo spac:no:a w dzien pol godz spal:baffled:na sile w koncu i usnal:no:padam.ja juz nie mam sily do mojego dziecka:baffled:kiedy zaczniemy normalnie spac:no:
 
reklama
Hejka
Weri gratulacje dla siostry,duzo zdrowka i sil.Troszkesie maluszek pospieszyl ale jak jest zdrowy i silny oraz jak wszystko ok przebieglo to pewnie niedługo bedzie w domu.Moj starszy synek urodzil sie tak 4-5 tyg za szybko ale byl bardzo duzy i zdrowy dostał 10 pkt w skali Apgar.Więc lezelismy tylko tydzien w szpitalu,ale to dlatego tez ze miał zółtaczke.
Kwiateczek wspólcuje Ci z tym spaniem malego ale moze niedługo się unormuje.
A kiedys pisalaś ze juz lepiej spi po powrocie chyba z PL.
Syla moze to ta ta pogoda tak na ciebie wpływa,no bo juz na latto to nie ma co czekac.Niedługo znowu jesien i zima.
Magusia ale ty masz dobrze dosyc ze mama mieszka w pieknym cieplym kraju to jeszcze polowe dala na bilety.No to sie spiesz z biletami bo ceny ta skacza do góry.Nie wiem jak z takimi duzymi dziecm jest bo ja tylko raz lecialam easyjet.szkoda ze juz nie lataja do Gdańska.
A jesli chodzi o tv Samsung to polecam mam samsunga 37'' mi podoba sie ich wyglad.
Pinka czekamy czekamy na fotki z niecierpliwoscia.
Joklis troche ciezko bedzie ci samemu wrocic do blondu,musialabys isc do fryzjera bo moga ci wyjsc rude po tej ciemnej farbie.Ja fryzjerem nie jestem ale jak Pinka wróci to niech ci powie cos na ten temat.Ale wiem tylko tyle bo moja szwagierka identycznie zrobiła.

A moj mały dostał wysypki na raczkach,brzuszku i pleckach ma troszke ale po lewą pacha mu tak wysypało ze az mocno czerwone ma.Byłam z nim lekarza ale dał nam masc ale czy to cos da to nie wiem .Kurcze najgorsze ze nie wiem od czego to moze byc,nic nowego nie dostawal do jedzenia bo on taki nie jadek ze je tylko pare swoich ulubionych rzeczy i koniec nic innego nie ruszy.Jedyne co to daje mu te mleko zawsze SMA,a ostatnio wzielam w sklepie Aptamil i wykonczylismy cała puszke.Moze to po zmianie mleka ale az tak ma juz prawie 2 lata i tak by zareagowal.
No jeszcze pare dni i szkoła.W koncu bo moj synus juz sie stesknił za kolegami i kolezankami.No i Natan tez bedzie juz miał pierwszy debiut w przedszkolu.Pewnie i tak bede muala z nim zostac bo on taki bojacy jest.
 
Do góry