reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Maggusia, kochana zapomniałam wczoraj napisać: nie przejmuj się teściem, co za chamstwo z jego strony, w szoku jestem. Ja radzę tak jak Pinka, jednym uchem wpada, drugim wypada, szkoda Twoich nerwów. Najważniejsze żebyś ze swoim lubym się dogadywała ;-) A jak kocha to zawsze będzie za Tobą murem stał (mój taki właśnie jest, a ja łatwego charakteru nie mam). Powodzenia!
 
witam.
ja dalej zajeta. skonczylam ganianie po agencjach, to teraz chyba na angielski bede chodzic i jazdy beda. tu u mnie w sure start jest 9 lekcji w 3 tyg, za darmo i jeszcze z opiekunka do dzieci.
co do wesel, to czeka mnie w maju u brata mojego m. juz mnei ciarki przechodza, jak sobie pmysle ile to nam kasy pojdzie. jeszcze bedziemy musieli domek wynajac, zeby odpoczac po podrozy. jak myslicie, czy komplet francuskiej poscieli ,a do tego koldra i poduszki, to ujdzie w tloku?
lece sniadanie robic. milego dzionka.
 
Witam
Sara sukienka sliczna,co Ty gadasz nadal na czasie:tak::tak::tak:
Pinka zapomnialam napisac mi tez sie podobal ten pierwsz wzor.Moja znajoma miala pieknie przystrojone auto ale nie mam zdjecia.w wolnej chwili poszukam czegos podobnego:tak:
Syla dzis troche lepiej,narazie:sorry:oby nic nie bylo bo dzis imprezka panienska:-p:-p:-p
oki lece zaraz na miasto bo mialam kupic jakos bielizne dla niej:-p
milego weekendu

Syla MILEGO GRILOWANIA;-)
 
Oj syla 40 osobowy grill? Oby wam tylko pogoda dopisala... Nie upij sie za bardzo :) Sara sukienka sliczna, w ogole zdjecia fajne, ale fotografowie teraz to cuda potrafia... Pinka, Gosia dzieki za zaproszenia- przyjete... Biore sie teraz za prasowanie, poznniej tesciowie przyjezdzaja, a musze sie zaczac pakowac!!! No i jutro dzien ojca tutaj, jeszcze prezentu tatusiowi nie kupilam, a czasu nie mam zeby sie gdzies z domu wyrwac dzisiaj!!!
 
hej

A ja mam mega doła:-:)-:)-:)-:)-( ryczec mi sie chce juz mi 6 osob odmowilo ze na slub nie przyjedzie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: tak cały czas dupe zawracali a teraz kazdy wymysla durne preteksty dlaczego nie moze i to osoby na ktorych najbardziej mi zalezało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zaczynam załowac tego pieprzonego slubu trzeba było sie pobrac tu tylko we dwoje i jechac gdzies na zajebiste wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ciekawe kogo ja teraz wezme w ich miejsca
 
pinka- tak to wlasnie jest z tymi weselami....Jakbyscie robili na 100osob to bys tych paru tak nie odczula...no i to jeszcze osoby ktore bardzo bys chciala zeby byly. Wiesz nie wiem jakie sa powody odmow, ale przewaznie za tym kryja sie finanse...trzeba sie ubrac isc do fryca i dac koperte mlodym. Powiem ci szczerze ze my idziemy teraz na to wesele w sierpniu i mnie krew zalewa ile to mnie kosztuje :wściekła/y: wiesz, zostaly nie cale dwa miechy a my nawet zaproszenia nie dostalismy :confused: koszmar jak niektorzy to przygotowywuja.
Czlowiek by chcial zeby jego slub, wesele wygladaly tak jak sie "marzy" ale przewaznie tak nie jest. My tez mamy duzo marzen dot naszej ceromoni slubu i tego tzw obiadu weselenego....no ale jak to bedzie. A odmowic to chyba nam nikt nie bedzie mogl bo to tylko rodzice, chrzestni i rodzenstwo...no wiem napewno ze mojej chrzestnej nie bedzie bo my sie nie znosimy, ale jej nieobecnosc mi pasuje !
 
pamietam jak kiedys- ehhh to bylo jeszcze kilka lat temu, moze 6 lat - jak moim marzeniem bylo zrobic impreze z prawdziwa pompa, mnostwo osob i wogole ale jak mi tak latka polecialy to tylko marzy mi sie skromny i w miare "cichy"slub :-)
Kiedys wydawalo mi sie ze lubie wesela i ze moje bedzie taaaaaakie ale teraz ich nie znosze bo w rezultacie mlodzi i ich rodzice wloza w to tyle pracy a i tak 90% "dupe" obrobi po imprezie- to bylo nie dobre, to zimne, orkiesta nie ta, za glosno, nie te kawalki...naprawde wtedy sie mozna zalamac.
 
aha, jeszcze jedno...Nastka pojechala dzis pierwszy raz autobusem.....iiiiiiii..... mysalam ze nie bedzie zadnego problemu a poki co ledwo ja wsadzilam, cala droge chciala juz wyjsc, poplakiwala.........to juz wyobrazam sobie jak bedzie wygladal nasz lot samolotem :szok: Z powrotem juz bylo lepiej ale jednak jej sie nie podobalo. Widze ze aurobusy sa fajne jak sa na obrazku i gdzies tam jada daleko ale zeby nimi jezdzic to chyba niebardzo...jak bedzie tak samo z samolotem to sie zalamie :baffled:
 
reklama
Goska- moja uwielbia jezdzic autobusami ale za to samochodem nie bardzo bo fotelik:-p:-p:-p:-p:-p a co do wesele to juz mnie glowa boli od tego wszystkiego u na juz kazdy o weselu od 6 miesiecy wie bo nie wysyłalismy zaproszen na ostatnia minute bo wiem ze nie wszyscy maja kase na kupkach poodkładana no ale widzisz nawet to nic nie daje
 
Do góry