reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Oj dziewczyny, tyle opowiadan i opisow slubow, ze normalnie zazdrosna sie robie... ;-):-):tak: Pinka dekoracja na samochod to tez sie mi pierwsza najbardziej podobala .Maggusia nie martw sie, do slubu jeszcze troche czasu, na pewno dasz sobie rade z tesciem :-);-)... Skoro o tesciach mowa, to ja tez wlasnie wrocilam z odwiedzin... :-( Widuje ich co prawda rzadko, i nic do nich nie mam, ale "zlote rady" tesciowej, co do tego jak mam sobie dziecko wychowywac... I pomyslec, ze na urlopie jeden apartament bedziemy dzielic :-:)-)... Ale obiecali dac nocke odpoczynku, zebysmy z moim mogli wyjsc i sie zabawic... Ostatni raz to bylam gdzies jeszcze przed ciaza... Pozdrawiam dziewczyny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pinka mam nadzieje ze kiedys sie dorobie... ale na razie nawet prawka nie mam, teraz M bedzie szedl na kursy , tymczasowe juz sobie wyrobil wiec wystarczy tylko wziac lekcje i zdawac:tak:
mlody chyba usnal na dobre juz:tak: jakas kolacyjke trzeba by zjec, chyba kanapki sobie zrobie:happy2:kurcze, piwko za mna chodzi ale niestety na razie pomarzyc moge:zawstydzona/y:
 
Witam, myślałam, że o tej porze już nikogo nie będzie ale się ucieszyłam:-D
Dzięki za miłe przyjęcie na wątku. Fajnie jest popisać z mamami - sąsiadkami ;-) szkoda tylko, że jesteśmy tak daleko od siebie:baffled:
Pinka po długich próbach udało mi się wkleić pare naszych ślubnych zdjęć i trochę aktualnych, pamiętajcie proszę, że było to 4 lata temu i pewnie teraz już jest modne coś innego. Wspominam ten dzień jednak z ogromną nostalgią i tego samego życzę wszystkim przyszłym małżonkom.
 
Ostatnia edycja:
sara witaj:-) przepieknie wygladalas i sukienka super:tak::-)
gosia widac ze swietnie sie bawiliscie:tak::-p
ja musze poczekac zeby wybrac sie na jakis wiekszy wypad za miasto bo Kondzio jeszcze za malutki:blink: na razie planujemy na weekend pojechac do znajomych pod liverpool ale jak nam to wyjdzie to jeszcze zobaczymy, bo to jest 6 godzin jazdy autobusem:-( a fajnie byloby w koncu wyrwac sie z tego Londynu:tak:
 
Sara witaj i gratulacje, bo widzę, że w ciąży jesteś z drugim bobaskiem :-)

Gosia fajne focie, szczególnie ta ostatnia he he :-) I nieźle mnie rozbawiłaś tym postem o ostrym jedzeniu Twojego he he :-D:-D:-D

Ada fajną mieliście tą brykę, taka elegancka ;-)

Edytka
jak się czujesz?

A my jutro wybieramy się na polskiego grilla, ma być ok. 40 osób! Już nie mogę się doczekać....
Oliwka od paru dni sama układa puzzle Arka Noego, takie duże dla dzieci od 2 latek, jestem pod wrażeniem swojego dziecka :tak:
 
reklama
Do góry