reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Wklejam moj torcik,ale tym razem cos zupelnie zwyklego,bo dla siebie to sie nie chce starac czlowiekowi:sorry:Ale zrobilam rocznicowy,a nie na urodzinki...

Ale padam na pysk,ze tak powiem bo sie nasprzatalam i w koncu udalo mi sie zmusic moje dziecko do drzemki,wiec mam nadzieje,ze zasnie pozniej niz o 19 i bedzie miala spokojniejsza nocke dzieki temu:zawstydzona/y:
Pinka - my zawsze na komorke bajki nagrywamy i mala wytrwale trzyma i oglada:-D
kwiateczek - Ona teraz coraz wiekszy pieszczoch sie robi z powodu Julci,kazdego dnia bardziej mozna to wyczuc i wydaje mi sie,ze te nocki to tez troszke tak zeby sie Nia popiescic i mowic jaka to biedulka jest:sorry:
 

Załączniki

  • IMG_0614.jpg
    IMG_0614.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
reklama
No i lece robic te ciastka co wczoraj robilam bo juz zniknely a moja brygada jednoglosnie domaga sie MORE :-D i jeszcze sernik upieke.... i w miedzyczasie :-Dmale ogarnianie:-D tu i tam....ale ogolnie mam nygusa dzisiaj :sorry:
 
Gosia- za moniotoki dalismy 97 pound ;-)
Kasia- torcik rewelka ale powiedz mi kochana to marcepan czy jakas inna masa? i jakimi barwnikami barwilas bo ja ostatnio kupilam w tesco te plynne z Dr.Oetkera i słabo barwia tzn beznadziejenie
 
hej dziewczyny, podczytuje was na biezaco ale ostatnio mam lenia na pisanie:sorry:
sprawdzam tylko czy Kasia i Paula czasem juz nie maja dzidziusiow po drugiej stronie brzuszka!!

Kasia a w ogole to torcik piekny!! cudo normalnie, w zyciu bym takiego nie zrobila, powinnas pomyslec o zajmowaniu sie tym zawodowo:tak:

Gosia podaj przepis na ciacha bo tez za mna chodza takie z wiorkami:-)

a w ogole to pozdrowienia dla wszystkich, uciekam sprzatac po obiadku;-)
 
Pinka fajne bajeczki Twoja Niunia ogląda he he :-D

Kasia tort bomba po prostu !!! A Ty to nazywasz NIC TAKIEGO :szok: Artystka z Ciebie. Mam nadzieję, że przyjęcie udane.

Martucha witaj kochana :-) I to samo pytanko co Pinka: jak pobyt w Anglii i przede wszystkim jak mały?

Edyta widzę, że Ty też nie możesz w miejscu usiedzieć :-D

A my dziś z moim planujemy miły wieczór: sałatka z krewetkami, winko, filmik... a potem ..... he he. Miłego wieczoru Wam życzę :-D

Paula gdzie jesteś? Jak się czujesz kochana?
 
Oj dziewczyny,przesadzacie z tym tortem,powaznie:sorry:To tylko ksztalt serca,caly efekt tkwi tylko w kolorach i ot co i to naprawde baaaaaardzo proste do zrobienia:tak:
syla - och to udanego wieczorku zycze;-)mi tez teskno za takimi romantico momentami i....:-pale teraz to ostatnie o czym mysle pod wieczor z tymi bolami krzyza i opuchnietymi dlonmi i nogami:zawstydzona/y:no coz - sexapilu zero a w tym sek:confused2:
Martuchaa - och,to bylaby suuuuper praca,ale niestety ciezko by bylo,bo nie mam odpowiedniego wyksztalcenia ani chocby kursow:no:ale moze kiedys uda sie zahaczyc gdzies;-)Przylaczam sie do dziewczyn:jak maly?jak badania wyszly w koncu?
Pinka - ja wlasnie tych barwnikow uzywam:tak:Sporo dodaje po prostu,ale fakt ze ladniej barwia marcepan niz mase cukrowa:tak:a to wlasnie marcepan dalam na tort....jaedynie misie sa z masy cukrowej,ale przewaznie kupuje gotowe kolory juz bo latwiej,szybciej i przyjemniej sie tworzy jak kombinowac nie trzeba.jesli robie sama mase cukrowa to uzywam barwnikow podczas grzania masy i tez niezle lapia,ale kolory nie sa tak wyraziste jak kupne:sorry:
malagorzatko - zadna artystka,po prostu lubie czasami sie tak pobawic;-)ale Ty to widze jakiegos powerka dostalas!ciasteczka,sernik,sprzatanie:szok::rofl2:wow!podziwiam! tyle energii!!!

imprezka sie udala,bardzo milutko bylo:tak:ale jestem zmeczona strasznie i nogi mi odpadna...do tego jeszcze najgorsze przede mna - golenie nog!!!!!!!!!!uuuuuuuuuuuuuu!ale juz mam wrazenie,ze zaczna mi jagody niedlugo rosnac:zawstydzona/y::eek:,wiec pora sie zmusic....a z tym brzucholkiem to cieeeeeeeeezko,a w wannie w kapieli to nie lubie wiec schylanko pozostaje:wściekła/y:
lece...moi posneli przy OPEN SEASON2:-D
 
Kasia tort rewelacja:szok::szok::-p:-):-):-):-):-):-)czy to Ty sprzedawalas torty bo uz nie pamietam:zawstydzona/y:ja wlasnie zamowilam na roczek torta i za kilo biora 13 f:szok::szok:nie myslalam ze tak duzo ale co zrobic jak tutejszych nie da sie zjesc:no::no::no:chcialam jakis fajny ale standard,okragly:sorry:Czemu nie mieszkasz blizej,upiekalbys mi;-)jak ten to nic to ciekawa jestem co bys mi zrobila:-):-):-)zaplacilabym kazda cene:tak:

Pinka a co to za ptasie mleczko:-pbo ja jadam tony vedlowskiego:-D:-D:-D
wstyd sie przyznac ale ja to nic nie umie zrobic:no::zawstydzona/y:kiedys w domu to zdarzylo mi sie upiec ze dwa razy babke piaskowa ale teraz to juz nie pamietam jak..:baffled:ja to musze miec podane wszystko od A do Z co do okruszka ile,co i jak:baffled::baffled::sorry:

Syla :-D:-D:-D:-Dtaka juz jestem:sorry:
Marta witaj:-)jak maly

No wlasnie gdzie Paula:szok:czyzby niedoczekala maja:sorry:moze dzidzia juz jest:-)

Lece spac bo jak zwykle siedze po nocach:baffled:czekam na mojego kompa,moze jutro juz bede miec:-)zapomnialam zadzwonic o modem nowy,na dwa komputery:baffled:kurczaka:sorry:
 
reklama
Do góry