reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

cześć dziewczyny! w końcu jestem! 6 dni w szpitalu-totalna masakra....mały miał żółtaczkę ale już wszystko ok:-) jesteśmy w domku i cieszymy się sobą :-) elizz witaj :tak: anetka szpital w tychach na razie działa jak należy ;-) annaoj to cóż to za cudaczne przedstawienie będzie? :-)
 
reklama
hejka
Zeberka miło Cię "usłyszeć". Miałam już dzisiaj eska do Ciebie wysłać, ale pomyślałam, że pewnie teraz masz co robić, więc w końcu nie napisałam. Jak tam Sławuś?
przedstawienie "brzydkie kaczątko", u Igora na dzień dziecka rodzice przygotowują przedstawienie dla dzieci.
uciekam bo mnie strasznie głowa boli
 
annaoj jak tam dziś głowa? mam nadzieję że lepiej :tak: Słwauś ma się dobrze -śpi, ciągnie cyca i robi wielkie kupki ;-) i do tego daje się wyspać więc na razie wszystko jest tak jak powinno:-) wczoraj była u nas położna i powiedziała że wszystko jest ok a dziś zabrałam się za pranie wózka i mam masę prasowania :baffled: a tak mi się nie chce...Zobacz załącznik 451449 000_0002.jpg
 
Ostatnia edycja:
kurcze drugi dzień mnie głowa boli. Coś jest z tą pogodą. Dobrze, że jeszcze tylko ponad tydzień i jeeedziemy, już się doczekać nie mogę.
Jutro i pojutrze mamy gości, także intensywnie się weekend zapowiada.
Zeberka Sławuś jest śliczny. I taki maluśki, już nie pamiętam jak moje takie były.
Anula, Bershka gdzie poznikałyście???
 
Zeberka GRATULACJE!! śliczny synuś :-)
Annaoj z ciśnieniem coś jest bo ja dziś też chodze z moim i stękamy oboje :-D

kurcze kobity a mnie czeka remont i ostatnio na nic nie mam czasu cały czas po sklepach jeździmy jedyne co mnie pociesza to efekt końcowy ;-)
zamówiłam już meble i łóżko dziewczynkom pozycja nr 6 :-)
ŁÓŻKO PIETROWE --- JEDYNE NA ALLEGRO (2212922534) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
chciałam żeby praktyczne było i do zabawy również ;)
do tego urodziny dziewczynek niebawem szał ciał :-D
 
ale mam dzisiaj MEGA lenia. Normalnie
shocked.gif
Tak mi się nic nie chcę. Pewnie będę tego żałować w poniedziałek, ale dzisiaj nic nie robię. A raczej oczywiście, że robię, siędzę sobie na bb
embarrassed.gif

Anula łóżko jest przepięknę, naprawdę super. Ja prawie 2 lata temu jak szukałam na atresoli, bo taki Igorowi obiecaliśmy, to nic nie było. W końcu na zamówienie znajomy nam zrobił. Chociaż z czasem uważam, że nie do końca trafiliśmy z pomysłem, u nas jest ono bardzo wysoko i mam biedę się tam wgramolić, że już niewspomnę, że na początku Igor spadł z drabinki i mega gyza sobie nabił. Tyle, że oczywiście dzięki temu ma więcej miejsca w pokoju.
Anula to po remoncie mnie na kawę zaproś co by się pochwalić;-)
Czyli jutro masz podwójne przyjęcie, powiedz ile dzieciaczków będzie?
 
Annaoj ja urodziny dziewczynkom robie 8 w święta mają 17-ego ale robie wcześniej bo potem będzie totalny bałagan
Remont zaczynamy od 9-ego
Jutro idziemy na urodziny do córki koleżanki ;-)
Co do łóżka to już za pierwszym razem zachorowałam jak je zobaczyłam i to jedyny facet który robi podróbki woodlanda który kosztuje na nasze z 6 tys więc tyle bym nie dała oby było tak cudaśne jak na zdjęciu ;)
Mebelki zamówiłam w Agacie ale na razie szafe i komode reszte będe domawiać jak już będe widziałą co gdzie stoi z rozstawem :-)
 
Na trochę zniknęłam, ale już wracam. 11 marca urodził się Franuś:) Nasz dla odmiany jest malutki bo miał przy porodzie 48 cm i 2120g, ale szybko nadrabia i już teraz ma pół kg więcej.
 
reklama
mibo=-=Gratuluje:)

Wy sie coieszycie ,aluszkami a ja mam 3 i ..teraz boje sie czy nie zaszłam zas
wtedy oj...załamałabym sie:(

a przeciez "jedziemy" z gumkami

przed starsza coreka to rok jechalismy bez niczego i ..nie zaszłam

a teraz niewiem o co kaman

nie chce jzu dziecka
nie chce chodzic w ciąży!!!

okres w lutym i sty miałam 26.dnia m-ca ,wczesniej ok 29
a tu w ndz tydz temu myslałam ze dostałam,miałam plamienie i sucho
tak miałam przed ciążą nr 2 iu 3

..no nic trzeba zapisac sie do gin.
moze da luteine czy cos
tzn ja mam jakas w domu ale nie bede nic sam,a brac bo niby pisze ze na zanik mies i pod spodem na podtrzym ciazy wiec...sama to ja nic brac nie bede

a brzuch boli jak na @
 
Do góry