reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

reklama
witam weekendowo i wiosennie
Ozdrowieliśmy, Igor i Alicja jeszcze mają katar, ale poza tym jest dobrze, z racji temperatury na zewnątrz nawet na chwilę wyszliśmy przed dom. B planuje dzisiaj sezon grilowy rozpocząć, więc mam obiad z głowy.Wirus przeszedł niestety na moją mamę, w piątek B został z dziećmi, bo miała gorączkę, dzisiaj też nie czuję się wcale lepiej, ciekawe jak będzie w poniedziałek, jak coś będę się musiała z kadrową o opiekę na dzieci dochodzić, o której ona nigdy nie słyszała
baffled5wh.gif


Zeberka uważaj na siebie
 
WItam. Faktycznie pogoda fantastyczna.
Annaoj no to faktycznie macie kadrowa powiedz jej art. 188 kodeksu pracy do ukończenia 14 roku życia dwa dni korzysta jedno z rodziców.
Pozdrawiam i zdrówka wszystkim życzę.
 
witajcie! ja dziś po wizycie u lekarza- wszystko jest ok i tylko czekamy na rozwiązanie:tak: a ja bez humoru...eh annaoj to niezłą macie kadrową :baffled:
 
Witam. Dziewczyny a jak to w koncu jest z tym szpitalem w Tychach?? Przyjma nas do porodu czy bedziemy musialay jechac do mikolowa?? bo przy tm co teraz robia z tym szpitalem to juz sama nie wiem a termin za dwa tygodnie....
 
hejka
znalazłam chwilkę by naskrobać. Pięknie świeci słońce, dobrze, ze dzieciaki mi zdrowieją, mam nadzieje, że weekend już wypadowy będzie.

Żle mnie zrozumiałyśmy, o 2 dniach opieki to ona wie, ale jest jeszcze opieka na zdrowe dziecko, jeśli zamkną przedszkole albo tak jak w naszym przypadku mam mi się rozchoruję, a na co dzień ona się zajmuję, to wtedy mogę mieć opiekę, wliczaną do tych 60 dni, płatną 80%. I o tym ona nie słyszała i mimo tego, ze jakieś 3/4 lata temu dałam jej z gazety wycinek z podtsawą prawną, to ostatnio usłyszałam, że ona nie wie o czym mówię:baffled: Na szczęście mama ma się lepiej, więc mam nadzieje, że nie będę musiała egzekwować swoich praw.
Zeberka no ja też czekam;-)
 
Dziewczyny doradzcie w sprawie szkoły podstawowej w Tychach muszę syna zapisać do końca marca i mam problem... Chciałabym do sp5 nie znam opinii należymy do sp17 i wiem ze porażka z ta szkoła i zastanawiam sie nad sp1.. Inne szkoły nie wchodzą w grę bo chce jak najbliżej balbiny

Pomocy :-)
 
Witam.
Bereshka w pobliżu Balbiny masz jeszcze Sp 22 kiedyś dobra jak córa chodziła ale jest to już kilka latek. Wyremontowana, poziom miała niezły, klasy integracyjne. No i prezydent dużo sponsorował. Miał sentyment.
A pogoda narazie faktycznie wiosenna.
 
anetka ja termin też mam za 2 tyg i rodzić będę w tychach i niech sobie nie myślą że mnie nie przyjmą bo im pod drzwiami urodzę :-D a tak na poważnie to muszą cię do porodu przyjąć :tak: jakby nie przyjmowali to by mi już ciocia dała znać że mam się wybierać gdzie indziej- ona pracuje na chirurgi ale rozkazałam jej być na bieżąco z porodówką ;-) bershka ja niestety nie pomogę...u mnie we wsi tylko jedna szkoła więc mam bez wyborów...
 
reklama
Do góry