reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

reklama
witam
U nas znowu kłopoty brzuszkowe wróciły. Znalazłam polecaną panią gastrolog, ale wczoraj się oczywiście nie dodzwoniłam, ale zdobyłam namiar na prywatny gabinet, to mam nadzieje, że tam się uda. Igor ma się już dobrze, tylko kto wie na jak długo:eek:
Anetka nie znasz dnia, ani godziny;-)
 
cześć :)
Właśnie wróciłam do rodzinnych stron, czyli do Tychów :) Jestem mamą dwuletniego Kuby. Chętnie przyłączę się do codziennych rozmów. Chętnie też poznam mamy na wspólne spacery i wyjścia na place zabaw i do poplotkowania itp
 
hej dziewczyny, co tutaj taka cisza?? Jeszcze trocję i będę samam ze soba pisać;-)
Elizz witamy, ja na spacery to nie bardzo, bo ja mieszkam w Mikołowie, w Tychach pracuję.
Oczywiście nadal się do lekarza nie dodzwoniłam:wściekła/y::wściekła/y: Na szczęście na razie jest ok, Igor ma się dobrze.
Mam dzisiaj zebranie w przedszkolu donośnie przedstawienia. Orientujecie się może czy jest gdzieś w okolicy wypożyczalni strojów, ale dla dorosłych? potrzebuję geś i indyka;-)
uciekam
 
reklama
cześć :)
Właśnie wróciłam do rodzinnych stron, czyli do Tychów :) Jestem mamą dwuletniego Kuby. Chętnie przyłączę się do codziennych rozmów. Chętnie też poznam mamy na wspólne spacery i wyjścia na place zabaw i do poplotkowania itp

Witaj

a gdzie mieszkasz?na jakim osiedlu?
 
Do góry