reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Witam :) Jestem tu nowa :) Mieszkam w Bieruniu Starym , i termin mam na 30 lipca /5 sierpnia . Mam pytanko gdzie w okolicy najlepiej Tychów można zamówić ładny tort na chrzciny roczek itp ?? głównie chodzi żeby był smaczny , i wygląd zewnętrzny pięknu widziałam ładne torty na internecie np z bucikami wykonanymi chyba z lukru cuda :)
 
reklama
Zeberka ja planuję rodzić w Katowicach Bogucicach u Bonifratrów. Słyszałam dość dobre opinie o tym szpitalu. Poleca go też moja lekarka, która pochodzi z Tychów.
 
hejka

Mój Igor znowu chory, ucho go wczoraj bolało, a dzisiaj gardło i kaszle:eek: Kurcze ostatnio co chwilkę coś.
Widzę, że przybywa nas powolutku:-)
Zeberka Ty już tuż, tuż, nie znasz dnia ani godziny;-)
Uciekam, bo jestem w marudzącym nastroju, a nie chcę smęcić...
 
Wszystkiego najlepszego kobitki

Ja miałam miły poranek, B z Igorem kwiatuszki nam wręczyli
biggrin.gif
Iguś taki bidul, bo całkiem go rozłożyło, gorączka, kaszle i jeszcze z nosa mu cieknie. Na szczęście bez antybiotyku się obeszło. Alicji też lekko z nosa leci, zapodałam witaminki, na wszelki wypadek gardło jej fioletem traktuję. A ja siedzę w domu i pichcę
wink2.gif
co nieczęsto mi się zdarza.
uciekam
 
Przyjmijcie życzenia baby kochane od drugiej baby ;) Byśmy zawsze były górą i jeździły dobrą furą.
By faceci przy nas mdleli, nosić na na rękach chcieli,by pieniędzy było w bród. Niechaj żyje babski ród!! :D

Annaoj zdrówka dla Was ;) u nas na szczęście choróbska w tym roku z daleka się trzymią oby tak dalej ;)

Witam nowe dziewczyny,
Czikita w Mikołowie na Okrzei jest super cukiernia robią tam cuda ja zamawiałam mojemu na 40-tke tort z pięknymi kobiecymi kształtami był rewelacyjny zarówno z wyglądu jak i w smaku ;)
I wiem,że też robią już różne torty w auchanie, niedrogie ale nie wiem jak w smaku ;)
 
witam
syn mi sprzedał bakcyla, głowa mnie boli, kark i męczący kaszel:baffled: Na szczęście Igor ma się lepiej, dzisiaj już nie ma gorączki i lepiej wygląda.
Ja się chyba do lekarza myknę, bo w poniedziałek do pracy muszę iść.
Alicja od godziny walczy w łóżeczku, nie wiem jak to jest moją mama zasypia w ciągu chwili, jak ja jestem w domu to walka:baffled:
uciekam
 
dzięki anulaaaa :) jak będę kiedyś w Mikołowie to tam wstąpię :) ale fajnie by było jakby w Tychach też gdzieś robili takie ładne torciki :)
 
na dmowskiego w " kłosie" też fajne torty robią - z wyglądu bo nie jadłam więc nie wiem... kochane! ja już nareszcie w domku
biggrin.gif
najedliśmy się tylko stracha w tym szpitalu
baffled5wh.gif
z "małym" wszystko ok mam w brzuchu chyba małego olbrzymka bo już ma 3400
shocked.gif
a gdzie tam jeszcze do końca...a więc wyszło mi bardzo mało płytek w krwi, poważne zakażenie moczowe i do tego od soboty miałam ostrą biegunkę i wstręt do jedzenia i schudłam-ginka nie chciała się podjąć leczenia w domu więc posłała mnie do szpitala
no.gif
a tam dowiedziałam się że szyjka ma już tylko 1,5cm i rozwarcie na 1cm ale tak podobno może już być o tym czasie...więc dostałam kroplówkę i jakieś tabsy 3xdziennie 5 szt jakiś kolorowy mix
baffled5wh.gif
dziś wyniki były już dobre i tym sposobem znów jestem z WAMI
biggrin.gif
W DWUPAKU OCZYWIŚCIE
biggrin.gif
chociaż położna która mnie przyjmowała pytała czy nie chcę od razu na porodówkę ale stchórzyłam i powiedziałam że jeszcze poczekam
p.gif
annaoj zdrówka :tak:
 
Czikita potwierdzam w cukierni Kłos robią pyszne torty zawsze tam zamawiają na roczek był przepiękny z puchatkiem i mostkiem z woda

Milbo ja tez mieszkam na balbinie



Ja rodzilam w mikolowie i nie znam drugiego tak dobrego szpitala... Opieka rewelacja pokoje odremontowane z łazienka i góra 3 osobowe
drugie dziecko rodzilam w Katowicach i masakra
P
Pozdrawiam
 
reklama
to do Kłosa bliżej hihi :) Moja siostra rodziła w Tychach dwójkę dzieci , i za pierwszym razem trafiła na super lekarza i położną. Dużo dobrych opinii słyszałam o Mikołowie , ja jednak będę w Tychach rodzić mam nadzieję że wszystko pójdzie ok i trafię na dobrego lekarza i miłą położną.. a do jakiego lekarza dziewczyny chodzicie ?? ja do Gwary i bardzo sobie chwalę :) 21 marca mam 3D także może się dowiem jaka płeć i mam nadzieję że dzidzi okaże się w 100 % zdrowe :)
 
Do góry