reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

no widzisz,tak to jestr
kazde widzi dla siebie jakies miejsce,innego nie chce

ale na Balbinie byłam ze 2-3x tylko na tym placu zabaw:)
 
reklama
oj dziewczyny jak ja bym wróciła do Tychów... mieszkałam na U1 - spokojne osiedle z 3 niskimi bloczkami ;-)
 
Ja tez jakoś innego miejsca nie brałam nigdy pod uwagę tylko jakoś osiedle H. Jakiś czas mieszkałam na D. Na Hierowskiego akurat miałam małe mieszkanie dlatego zmieniałam ale to takie komplikacje życiowe.
Married myślę że nie będziesz żałowała lokalizacji bo wszędzie blisko a i na uboczu to jest. Na tych łąkach czasem chyba młodzież przesiaduje ale jeśli już to nie zupełnie pod oknami. Tam są wejścia tak od razu chyba z podwórka po schodach tak jak do domku. Ja mieszkam b.blisko tak na rolnej jest przychodnia ale ja akurat do niej też nie należe.
Też fajne bloczki bo 2 piętrowe. Na Balbinie miałam przyjemność być w kilku blokach nawet i w gruncie rzeczy nic mnie tam nie ujęło. Klatki schodowe czyste bo nowe ale układ i mieszkań na piętrze też bywa sporo i te korytarze.
Narazie zniakam bo młodszy broi
 
Żeberka Ty zdolna kobitka jesteś:-) ja tam torty zamawiam raczej jednak czasu dużo pochłaniajaą a przy trójce :szok:
A najlepiej lubie słuchać mamuśki które mają jedno dziecko radami sypią jak wychowywać i co one by nie zrobiły ale na nic czasu nie mają :-D
Ja jeśli chodzi o Tychy to jakoś... wychowałam się w domu i nie chciałabym iść do bloku ... Zawsze mówiłąm,że nie chciałabym na śląsku mieszkać a jednak mieszkam :-D więc nigdy nie mów nigdy hehe :-)
Bershka jak interes kwitnie?? :tak:
Zbliża się wiosna baby griillowanko :rofl2:
 
witam poniedziałkowo

czemu weekend tak krótko trwa?
Nie mam weny, nadal walczymy z kłopotami żołądkowymi Igora, ostatnio wpadłam na to, że może to przez tran, który mu kupiłam, mam nadzieje, że to to, bo jak nie czuję się coraz bardziej przerażona.
Zeberka najlepszego dla córeczki, niesamowita mama jesteś.
Anula zjadłabym grilowane specjały, uwielbiam lato i obiad na tarasie jedzony, mhhmmm rozmarzyłam się.
uciekam
 
Mnie się już marzą pieczarki z grilla i szaszłyczki chociaż po tej zimie to raczej na diete trzeba będzie przejść
Zima jak zima i przybywa tu i ówdzie :rofl2:
Annaoj a to już chyba drugi tydzień trwa,faktycznie może ten tran mu nie pasuje :eek:
 
annaoj biedny twój Igor :no: tort nawet dało się zjeść :-p a zrobienie go pochłonęło dużo czasu no ale córkę mam jedną ;-) urodziny się udały tylko znowu na wieczór dostałam mega skurczy no ale na strachu się skończyło
baffled5wh.gif
eh a już myślałam że urodzę a tu znowu lipa
baffled5wh.gif
do tego jeszcze kiepsko się czuję...eh znowu wam tu narzekam
rofl.gif
udanego popołudnia
biggrin.gif
i nawet nie róbcie mi smaka na grila bo z chęcią wbiłabym zęby w soczystą karkóweczkę mmmm:-D
 
Nas w ciągu najbliższych kilku lat czeka zmiana mieszkania i tak dobrze mi się mieszka w naszym obecnym mieszkanku (a mieszkamy właśnie na Balbinie), że ciężko będzie znaleźć coś innego co nas zadowoli. W ogóle przeprowadziłam się do Tychów z Katowic i zakochałam się w tym mieście :) Ładnie, wszystko blisko, dobra komunikacja.
 
reklama
oj tak Tychy to piękne miasto :-) mibo a gdzie zamierzasz rodzić? żona mojego kuzyna wczoraj urodziła syna Pawełka 3,5kg :-) ale rodziła w katowicach bo tam pracuje jej lekarz ja mam lekarkę z pszczyny ale rodzić chcę w Tychach bo nie wyobrażam sobie gdzie indziej :baffled:
 
Do góry