reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Anula każde potrzebujace dziecko jest ważne i nieważne czy bardzo chore czy tylko chore
a najgorsze jest to ze człowiek chce pomoc a nawet nie wie komu czy dziecku kod przyjaciółki czy od koleżanki której córeczka ma wodoglowie������
koszmar ale nie ma się co zastanawiać czemu tak się stalo
ja takie pytania sobie zadawalam i nie znalazłam jdpowiedzi .. Ani ja ani lekarze

Tesciowe.... To kara boska������
 
reklama
hejka
miałam młyn i nie miałam jak sie odezwać.
dzisiaj też własnie na gości czekam, ale co tam, jeszcze ich nie ma
Na takie pytania nie ma odpowiedzi, jak zmarła córeczka naszej kwietniówki bardzo to przeżywałam i do dziś nie znalazłam odpowiedzi dlaczego takie rzeczy sie dzieją.
Zeberka piękny brzuszek.
uciekam
 
u nas Weronika-starsza córka-przyniosła jelitówke z "przedszkola" w zeszłym tyg w srode
popoł.zaczeła wymiotowac,myslałąm ze cos "zasiadło" ale nast dnia było ok,zaprowadziłam do przedszkola,ale jesc nie chciała,,arkotna znow byłą
wiec w pt zostawiłam w domu,i w pt popoł.Natasza zaczeła..
obie tylko wymiotowały,temp nie było
Weronika z 2-3x,Natasza wiecej,na koniec wodą ale piła dalej bo chciała zeby do bidonu dac mmm(pic)
a mnie tez cos wzieło,niedobrze mi było,głowa to mi pekała
noc masakra dla mnie choc Nataszka spała spokojnie jzu a rano wypoczeta a my z mezem mielismy ogl mieszkania
i niewiedziałam czy dam rade...ale pojechalismy,powietrze jakos mnie orzezwiło,wrocilismy to...nawert nie jadłam,zimno mi było,połozyłam sie juz,mąz sprzatał
Ja czułam ze chciałabym cos zrobic a nie bede na siłe wywołyuwac wymiot.bo nie umiem
piłam miete
w ndz za to Kacpra wzieło-mio juz było lepiej choc miałam jakies nudnosci
syn od rana,kazałam mezowi cole kupic bo podobno odgaz.działa
popoł.meza wzieło
......w pon. zas Weronika 3x miała rozwolnienie,smecty juz nie miałam dałam ciut tej coli i ..pomogło chyba bo ODPUKAC- jak narazie jest spokoj
Kacper wczoraj marudzi ze brzuch go boli-bo mogł isc do szkoły juz

ta,jasne tyle ze gosdz 10:05 -juz lekcje trwały z 10min a on-ze juz mu przeszło

to ja --to do szkopły
a on--ale jednak sie połoze...

dzis juz był ale mowił ze był w wc i brzuch bolał
ranoi go uz nie bolało

niezłyy symulant

ja tez symulowałam
icon_rolleyes.gif
chyba po mnie to ma

choc moze i bolał ale juz nie wymiotował ani nie skarzył sie az tak

no coz

a pozatym jakos leci

tydz temu w sob oglądalismy 6 mieszkan

marzymyu oi domu ale coz,nie kazdy na wszystko moze sobie pozwolic,a nie bedziemy sie zapiozyczac byleby tylko miec dom
bo tez trzebna urzadzic itd

zostało na mieszk w bloku
tez niskim,ale na parterze i z ogrodkiem

nic wiecej nie poowiem

w te sob ma jechac tam sam z włascicielem gadac jeszcze(bo wtedy nie było ich tylko ich idzieci juz pełnoletnie aler wiadomo lepiej o szczegoły pytac rodzicow tychze "dzieci"

no wiec zobaczymy jak to bedzie

alre mi sie poodoiba choc do remontu-na Hierowskiego ale 96m2 i dodatk pomieszcz.,na graty lub soizarke i dwa korytarze w ktorych mozbna trzymac np rowery wozki..a w mieszk jeszcze dosc miejsca.i lokalizacja mi odpowiada

oglądalismy tez inne 73m2-na R,juz nie trzeba nakładu bo ładne bardzo ale..brakowałoiby nam jednak tego wiekszego

dzis dzwoniła babka z nieruchom i pytała tez czy jeszcze moze chcemy zobaczyc na B
a ost jej mowiłam ze STARE TYCHY nas nie interesują
zwł.mnie ja tam nie chce i nuz
choc os BALBINA jest ładne to ja nie i juz!!
 
witaj
po pierwsze gratuluje brzuszka,jeszcze troiszke i bedzie dzidzius:)
po 2.--ja mieszkam na C(jeszcze),chodze do 9,koło Barona na Na lkowskiej do dr Jureczko
]
chodziła do niej moja mama ze mną i bratem i ja z moja 3. i wg mnie to jest super lekarka
czasem "ochrzani" ale ja np zmieniając miejsce zamieszk.dalej bym chciała do NIej chodzic/jezdzic

ale skoro chcesz na B to ja nie pomoge bo niewiem jacy tam sa lekarze
 
WItam.
Ja kiedyś tu pisałam potem ciut brakowało czasu teraz czytam. Troszkę mamuś przybyło, które się udzielają.
Married lokalizacja na Hierowskiego super wszędzie blisko i dla dzieci fajnie. Ja kiedyś mieszkałam na Hierowskiego teraz w bardzo bliskiej okolicy na Rolnej. Latem z małym często tam na łace albo na placu zabaw bywam.
 
Maried szkoda ze nie chcesz na balbinie :-) Ja znów poza balbina nie widzę miejsca w Tychach gdzie mogłabym mieszkać... Jakoś te tyskie bloki szare ponure:no: nie mówiąc o klatkach...


moj synek dziś miło mnie przywitał rano wydrapujac starym gwoździem który przyniósł starszy z podwórka hieroglify na stole :angry: Teraz tylko chyba kupić lakier do drewna i malować :baffled:
 
witam wieczornie
Dzieciaki śpią, a B na kosza pojechał. Dostaliśmy dzisiaj skierowanie do sanatorium, Dabki, w czerwcu, HURA!:-) i tym to sposobem będę miała trzy urlopy:-). Gdybym wiedziała, że dostaniem morze i to jeszcze w czerwcu to nasze wakacyjne wyjazdy bym inaczej poplanowała, no ale teraz już nic nie zrobię, cieszę się, że mam urlop zaległy.
Co do Tychów to ja nie mogę się wypowiadać, bo znam głównie tereny przemysłowe;-), bo tam pracuje.
Jolami to zaglądaj do nas częściej
:-)
Bersha mój Igor ma ostatnio fazę na moje kosmetyki, po pierwszych eksperymentach, ostatnio wycisnął mi dwa kremy do połowy, konfiskata ze skarbonki nie pomogła zbytnio, bo w poniedziałek pół pudru wysypał, skończyło się na tygodniowym szlabanie na bajki i zakazie korzystania z łazienki na piętrze. A ja zaplanowałam zakup kuferka na kosmetyki, co by go mniej kusiły.
uciekam czytać
 
reklama
Do góry