reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

reklama
a tu cisz jak makiem zasiał...
jola jak tam samopoczucie???
u nas ospa,Filipek się zaraził od kuzynów,a teraz mój mąż hihi tak więc mam 2 dzieci chorych :-)
 
Ups. Taki maluszek i ospa no to ciężko ale może łatwiej przejdzie. Ale wspulczuję.
Ja ok się czuję. Już wiemy po badania panatr. że na 100 % będzie chłopak. Wszyscy zadowoleni. Chociaż dziewuszka też by było fajnie.
 
witam dziewczyny, widzę że powoli się tu rozkręca ;) ixidixi gratuluje dzidziusia :)
Jolami a jak Ty sie czujesz???
Taka jedna, ciotki sie maja fajnie bo moga rozpieszczac hihi
 
Ja tez z okolic Tychów:)A rodzilam w myslowicach i polecam serdecznie ten szpital,mila i rodzinna atmosfera gora 12 pacjentek na oddziale,przemile i pomocne polozne .A nie taki moloch jak w tychach.Mialam rodzic w tychach ale ,mnie nie przyjęli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wywalili mnie ze szpitala chociaz mialam skierowanie od lekarza.

Na prawde polecam myslowice!
 
Ostatnia edycja:
madzia89 ja rodzilam w mikolowie i tez sie ciesze ze nie w tychach...ja chodze tam na usg bioderek i jak widze ten szpital to az mnie trzesie....a babki tak mile ze szok...
 
Bibianna ja juz tez omijam Tychy szerokim lukiem.Juz tyle razy nacielam sie na ten szpital.Raz trzymali mnie na IP ze wstrzasem mozgu przez 2h!lezalam na kozetce,a one sobie w najlepsze plotkowaly a mi piana z buzi leciala i drgawki mialam.Jedna babka co tez byla na IP ze swoja mama weszla do niej bo lezala na kozetce obok za parawanem i jak mnie zobaczyla to wyszla na korytarz i spytala sie czy jest ktos ze mna byl na szczescie tata,i jak wparowal tam do tych pielegniarek tak je za przeproszeniem z****ał.Ze w koncu sie mna zajeli.Ledwo sie tam nie przekrecilam.2 raz jak mojego narzeczonego karetka wzeila bo tracil przytomnosc nie wiadomo dlaczego.Pojechalam na IP wchodze tam a on lezy sam na kozetce a te pija kawke i plotkuja nawet by nie uslyszaly jakby umarl,a wygladal tragicznie.I ledwo dyszal.A ostatnia sytuacja wlasnie jak pojechalam ze skierowaniem na cc pan doktor wywalil mnie ze szpitala i kazal szukac innego!bo oni mi cc robic nie beda .Dodam,ze mieszkam 15 km od tychów i przynelaze do tyskiego szpitala i nawet nie zainteresowal sie jak sie czuje,czym bede szukac tego szpitala czy przyjechalam z kims,co wiecej nawet mnie nie zbadal!czy mam jakies skurcze ,rozwarcie.Nigdy wiecej tego szpitala!
 
reklama
Madzia od mojego M kolega był tam na IP i też długo czekał to mu babka powiedziała, że do 24 godzin może czekać....nosz kurde co za ludzie, czlowiek im umrze, a oni z takim tekstem walną...

A tak patrze na zdjęcie Jaśka i ma taki sam leżaczek jak Filipek :D

Moj maz zabral nas dzis do zoo :D pooglądałam sobie niedzwiadki, są takie slodkie ;-) jutro nas do miedzybrodzia zabiera :-)
 
Do góry