reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

reklama
witam was mamuśki:) ja również jestem z tychów,ale mieszkam tu od roku,a do ginekologa to też chodziłam do dr.Janika ale na czarnieckiego,z kasy chorych i naprawde dobry ginekolog.

coś tu pusto u was:-)

ja jestem mamusią 3 miesięcznego Filipka.wczoraj mieliśmy chrzciny i synuś był bardzo grzeczny,a bałam się żeby nie było koncertu hihi ale wszystko poszło dobrze.
elka jola gratuluje fasoleczek:-)
 
heh jasne rady mogę dawać :-) ale czasem sama ich potzrebuje :-pewnie,że sie rozkręci już my się o to postaramy heheh
a Twja pierwsza pociecha to syn czy córka???
 
Moja pierwsza pociecha ma 15 lat córa. Więc różnica wieku spora. Ale tak się życie poukładało. Przeżywać będę drugą młodość. He chociaż staro się jeszcze nie czuję. ALe dziecko odmłodzi. Rodziłaś w Tychach?
 
ja rodziłam w mikołowie i przyznam szczerze,że drugi raz też bym tam rodziła,położne są fajne i lekarze też,a dodam że nie było tam mojego prowdzącego bo on nie pracuje w szpitalu a i tak mialam się fajnie,lekarze sami przychodzili i pytali o samopoczucie,a w tychach byłam na usg bioderek i jak zobaczyłam ten szpital to się przeraziłam,jest taki okropny:-( i wogóle personel nie miły...
ee to fajnie się będziesz miała,córa będzie pomagać przy dzidzi:-):-)
 
No właśnie chciałam uzyskać informacje dot. Tychów. Opinie są różne. Teraz rodziła koleżanka ale na Łopianowej w Katowicach a szwagierka na Ligocie.
Ja jednak Tychy. Informacje mam tak z przed 1,5 roku bo tak rodziły koleżanki nie narzekały nawet. Zobaczymy.
 
jola ja tam nie wiem,nie rodziłam ale jak leżałam w mikołowie to było dużo osób z tychów...

a jak myślisz będzie córa czy syn???bo chyba na usg jeszcze nie widac??ja się w 22 tyg dowiedziałam,że syn.ale i tak wiedziałam,bo miałam sen,że na usg widać siusiaczka:-)
 
Nie wiem. Wczoraj byłam u lekarza ale jeszcze nie powiedział co. Może 05.05 jadę do Mysłowic na powtórne penat. to wtedy mi powiedzą. Narazie mam dużo leżeć odpoczywać bo z dzidzią wszystko oki ale ze mną nie za bardzo. Szyjka macicy niby ok twarta zamknięta ale dzidzia nisko położona. No i mam mięśniaka zaraz pod łożyskiem. Ale mam nadzieję że wszystko będzie ok
 
reklama
witam :) ja rodziłam w tychach 2 dziecko,to było 2 lata temu,nie było tak źle ;)
jola ale będziesz mieć fajnie,córa już panna i zawsze pomoże,oj zazdroszcze :)
Zycze zeby wszystko bylo ok.
 
Do góry