reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Hej :-)

Alexiaa mąż pewnie już w domku a Ty przeszczęśliwa :-)
kurczę szukam sanek, już w żadnym markecie nie ma, nie wiecie czy moze w OBI będą? bo z wózkiem nie uśmiecha mi sie na spacery chodzić....

Alexiaa mam nadzieję, że Wiktoria nie będzie zazdrosna i że dużo pomoże przy braciszku, napewno bedzie dumna ze ma braciszka i ze bedzie mogla go zabawiac lub popilnowac jak bys chciala ugotowac obiad, wiem jak synus mojej siostry byl szczesliwy gdy ona go prosila o takie rzeczy, zawsze mu powtarzala ze jest jego starszym bratem i musi go bronic, pilnowac, bo on jest silniejszy, starszy i takie tam.

Ja też miałam robić gołąbki bo mojemu sie zachcialo ale jakos mo sie nie chcialo :p

Mariedd i jak tam z dzieciakami?
 
reklama
Witajcie dziewczynki jestem szczęśliwa :-) ale dobrze że bezpiecznie dojechał bo warunki okropne.Ale mróz ,a Wiki pomoże ona dużo pomaga i jak się braciszek urodzi to ona będzie szczęśliwa.A teraz mężuś gotuje obiadek a ja sobie odpoczywam.Balbina widziałam dzis sanki w Tesco!!!Dobra ide bo krzyczy..heh miłej niedzieli
ticker.php
 
Witam ! nie czytałam całego wątku wiec nie wiem czy tu piszą tylko mamy z Tychów czy nie....ja mieszkam w Tychach od 2 lat i mam 2 wspaniałych dzieci...5 letniego Oliwierka i 16 miesiecznego Kubusia...no i pewnie jak nie jedna z Was jestem póki co uziemiona w domku..prace zawodową odłożyłam na bok bo nie chce na razie brac opiekunki ani żłobka ale rzeczywistość pewnie sama wszystko zweryfikuje po swojemu....nie ukrywam, ze jestem z innego miasta i tu mam mało znajomych..ale już na placu zabaw poznałam kilka fajnych mam :-) no ale z chęcią do Was się dołacze jak moge :-) no to teraz idę Was poczytać....
 
Alexiaa sanki już kupiłam w realu i Filipkowi podobała się przejażdżka :-)
Ale masz dobrego męża obiadki gotuje :-) mój to uwielbia robić hamburgery i parówki zapiekane z serem:tak: no i czasami coś ugotuje tylko potem się wścieka że coś mu nie wychodzi, ale jak daje mu rady to mówi że on wie co i jak...

Wiesz zazdroszczę, że masz córeczke w takim wieku :tak:

Bershka witaj :-)
Ja też mieszkam w tychach od 2 lat i też mam bardzo mało znajomych tutaj, a gdzie wcześniej mieszkałaś?
ja też w domu siedzę, ale od lutego do pracy wracam, tylko czekam na przyjęcie do żłobka, mam nadzieję, że nie na długo wrócę, bo planujemy drugiego dzidziusia:-):tak:
 
Bibiana wcześniej mieszkałam w Pszczynie wiec niedaleko...jak mam ochote na klachy to tam jadę ;-) już powoli przyzwyczajam się do tego miasta bo na poczatku jego ogrom mnie przerażał no i te bloki jeden obok drugiego.....;-)
 
Bershka oj to bliziutko masz :-) mnie też na początku przeraziło to miasto...wkurza mnie to że nie ma takiego centrum tylko wszystko jest porozrzucane po całym mieście. i brakuje mi parku żeby z małym się przejść, no ale na paprocany nie aż tak daleko i mają robić taki mały park z placami zabaw nie daleko mnie :-)

a reszta dziewczyn to gdzie?
 
a w ktorej częsci mieszkacie Tychów ? ja na Balbince :-) fajnie tu i mamy tez niezły plac zabaw ;-) przynajmniej coś...a co do parków to znalazłam jeden na przecwiko żyrafy...miło tam i spokojnie...czasami spacerkiem chodzimy sobie do parku niedźwiadków ale ja z tych osób co już zapominają jak nogi wyglądają i wszedzie autem wiec jak coś to jedziemy do parku pszczyńskiego kaczki pokarmić :-) miłego wieczorku
 
Bershka tam macie fajny ten plac zabaw tylko dużo dzieci :-) a ja mieszkam na Sikorskiego też w tych blokach co kombud budował. Blisko lasu :-)
ja to wszędzie na nogach, ale moj mąż z tych co wszezie autem hehe, nawet jak do sklepu mamy skoczyć gdzie piechotką jest 10 min to ten woli autem.

A moje dziecko dziś zrobiło mi niespodziankę i spało do 9 :-) no i wczoraj zrobił kolejne samodzielne kroczki, ale widać ze jeszcze się boi :-)
 
Witaj Bershka.
Ja mieszkam na Rolnej na Ł-2 więc Balbine mam nie daleko. Jest parę miejsc w Tychach gdzie można z dzieciakami iść na spacerek. Np. cała łąka z alejkami między H a K. Tam też jest plac zabaw Jaworkowa Dolina.
No niestety ja też z tych co wszędzie autkiem ale teraz trzeba się przestawić na wózeczek.
Ja w Tychach od zawsze. I jakoś innego miejsca sobie nie wyobrażam.
 
reklama
JolaMi a ta łąka to jest tam na Sublach? ja to się w ogóle nie znam na tychach, wiem gdzie jest H i K no chyba że tam gdzie mc donald...
A Rolna to już w ogóle nie wiem gdzie jest:confused:

A jak tam Michaś i przepuklina?

Ja to nawet prawka nie mam więc i tak skazana na nóżki jestem :-D
 
Do góry