reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Witajcie dziewczyny ale sie dziś wkurzyłam,córka miała dziś w szkole wykonać kartke świąteczną,ja jej wczoraj do nocy przygotwałam materiały,jedynie przyszyłam kokardke na kartke a reszte Wiki sama w szkole zrobiła.Nauczycielka jej tego nie przyjeła,oczywiście tylko jej i bylo jej bardzo przykro płakała a nauczycielka jeszcze sie wydarła na moją Wiki że przez ciebie mama się zdenerwowała zostawie to bez komantarza...

ticker.php
 
reklama
Boszee co za nauczycielka...ja bym na Twoim miejscu zglosiła to do dyrekcji, przecież to jest dziecko i w dodatku w pierwszej klasie, a wogóle jakim prawem krzyczy na dziecko?!

A ja chyba za bardzo nprzewrażliwiona byłam...to chyba przez ząbka Filip był taki płaczliwy...bo nam kolejny wyszedł i mysle ze na jakis czas będzie koniec z ząbkami :-) ale jescze go poobserwuje i zobacze czy takie zachowanie się powtórzy, jak tak to się do lekarza wybiorę.
 
Balbina nie mam siły na awanture gdyby był mój mąż w Polsce on by to sam załatwił tą nie przyjemną sprawe.Ja jak bym poszła do dyrekcji to skonczyło by się to na patologi ciąży więc to zostawie choć mi jest bardzo przykro bo została skrzywdzona moja córka.:-(

ticker.php
 
Alexia--ale ta nauczycielka jest pier..
jakim prawem tak postąpiła?to tylko dziecko i jeszcze nie dosc ze jej kartk inie przyjeła to jeszcze nakrzyczała na Wiktorie
ale rozumiem Cie ze nie chgcesz sie jeszcze denerwowac,zgłaszając dyrekcji bo kto wie co by oni powiedzieli
moze by staneli po str nauczycielki i co>?
a Ty nie powinnas sie teraz denerwowac choc tej sprawy nie mozna tez tak zostawic
ale jak wróci Twój mąż napewno to załatwi i bedzie OK:)

aaaaa Alexia-sliczna Twoja córka:)
wiec wiadomo ze powodzenie juz teraz ma:)

A u nas leci,mało mam czasu by popisac tu bo albo Weronika marudzi,broi albo Nataszka sie budzi.,..albo jeszcze cos

byłam z Nataszką
byłysmy 2.na liscie
jedna dziewczyna z niemowlakiem przyj.na darmo bo jak rejestr sie wczoraj do zdrowych to było ok,a dzis?ta lekarka co teraz byłam u niej chora wiec tylko chore przyjmowała
a nie powinna bo zarazi i co?a naszej p.doktor tez nie ma bo tez chora
ja pikole,2 lekarki tylko do dzieci
ale zbadała Nataszke,ten ceclor -2 butelke wykupiłam czyli we wtorek
ale nie musze juz podawac
gardełko i osłuchowo ma czysto ale mam jeszcze dawac kropelki EUPHORBIUM
a nie musze juz do kontroli,chyba ze zas by cos sie działo-ale mam nadzieje ze juz bedzie tylko OK
poprosiłam jeszcze o skier na usg bioderek(7gru)
ale ze szczep.musimy poczekac ze 2 tyg tylko niewiem juz czy nie trzeba bedzie od początku szczepic na to co miała jeszcze w szpitalu po urodzeniu
bo przy Werci jak miała 2mies i była po szpitalu musiałam odczekac 2tyg a porem od pocz.szczepienie
ale to pojdziemy juz do naszej p.doktor

a byłam tez w poradni k-zapisałam sie do gin,bo wreszcie skonczył ten połog
i 3 gru ide na 9:20
a zwazyłam sie tez ale w w płaszczu i butach-59kg
-moze z 0.5-1kg mniej to i tak super jak po ciązy
taka waga moze byc:)

a jak bede poprosze o tabsy a moj mezus juz wariuje
bo mu sie juz chce
no tak za długo miał abstynencje to wariuje mi chłop

Nataszka usmiecha sie juz czesto
ale tez nosic sie juz chce
wieczorami cos płaczliwa jest,czy przy karm.piersia moga byc kolki?
pewnie tak ale raczej nie ma bo sie nie prezy tylko chce na rekach zeby JĄ bujac i wtedy sie uspokaja
a ciezka sie robi,taki juz pucus
lubi bardzo jak JĄ przebieram bo sciągam spioszki i sobie macha nozkami a ja całuje Ją,czy tez lezy na naszym łózku i tez raczkami i nozkami macha
a i ..uwaga...F.częsciej juz Ja bierze na rece i zachwyca sie ,gada do Niej
icon_smile.gif
a mowił ze sie boi tak jak z W.było na początku

Ale ostatnio nie mam sił juz
Weronika wczoraj dorwała paluszki(z solą) jak robiłam kolacje,poszła do pokoju a F.cos tł kacprowi gdy Weronika stała przy łózeczku,nachylała sie i..chyba chciała paluszki włozyc do oczka Nataszki
F.szybko zareagował
zauwazył na poduszecce malutki swiez slad krwi ale niewiemy skad
U Nataszki nie zauwazyłam nic takiego by jej cos krewka leciała
a jeszcze wczesniej Weronika obrociła Nataszke ze była na brzuszku i jeszcze JĄ "cisneła"do szczebelkow
na szczescie mamy ochraniacz ale...Wercia jest nieprzewidywalna
niewiadomo co wymysli ze trza miec Ją na oku
a Nataszka wieczorami cos nerwowa,płacze,niby chce cyca ale potem płacze przy tym
musze nosic by uspokoic
zasypia,jak sie budzi to dopiero je
niewiem moze przez to,ze nerwowo jest wieczorami i wyczuwa to pewnie
eh,tylko krzyki,wrzaski i fochy W'
co N.zasnie to W.budzi
jak usypiam W.to budzi sie N.-ide po Nia to W.juz "nie mama"-zazdrosna
ale wczoraj jak sie połozyła to w miare szybko usneła

jak bede miec nowe fotki juz na kompa wrzucone to wkleje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczynki Married a zostawie to z tą nauczycielką ale w moich oczach szacunek straciła.Nie będe się denerować najgorsze jest to że jako jedyna Wiki nie oddała pracy i poczuła się wyrzutkiem ale pocieszyłam ją jak mogłam i Wiki przeszło.Teraz to już nie będe miłą do nauczycielki ponieważ postąpiła niesperawiedliwie.A co do krzyku na moją córkę to za tydzien jest zebranie ide z mężem więc ona usłyszy co o niej sądze.Co do twoich córeczek to faktycznie jejku musisz pilnować bo jedna drugriej krzywde zrobi jak Weronika ma takie pomysły.A co do tego że malutka jest wieczorem nie spokojna kup sobie herbatke z melisą Bobowita można podawać od 1 miesiąca życia i malutka sie wyciszy i uspokoji działa kojąco nie masz się co męczyć.To trzymaj sie i życze ci wytchnienia bo widze że biedna masz roboty że nie wiesz za co się zabrać ale tak to już jest.

ticker.php
 
hej dziewczynki.

Maried to musicie uważać na Weronike, może zazdrosna o siostre jest,widzi ze Nataszce poświęcacie więcej czasu, ona zawsze była njmodsza i w centrum uwagi a teraz jest ktoś inny...

Możliwe, że to kolki, a ma twardy brzuszek??no chyba ze poprostu potrzebuje twojego ciepla.

Alexia nie dziwie Cisię w moich oczach tez by straciła szacunek, szkoda dziecka, bo się napracowała i jako jedyna nie otzrymala oceny, ale dobrze ze jej wytłumaczylas i Wiki zrozumiała.

 
Czesc dziewczynki ale zima nas dopadła zimno buu:wściekła/y: ale się ciesze jeszcze 3 dni i mężuś bedzie w domu juz się nie moge doczekać.Tylko kiepsko z moim zapałem do sprzątania lenia mam okropnego ale dobrze że już większość mam zrobione:-D.ale jakoś trzeba się zmusić.Pisze jeszcze na forum lutówek.Tam dziewczyna przeżywa dramat :-( 23 listopada zginął jej mąż we wypadku samochodowym.Jest w ciąży w 30 tygodniu i ma 2,5 letnią córeczke straszne to jest przed świętami nie wiem jak ona da rade próbuje pocieszyć ale co można powiedzieć takiej osobie że będzie dobrze bez sensu ze sobie ułoży życie też bez sensu lepiej milczeć...ehhh ide sprzątać.
ticker.php
 
hejka
no mozliwe ze W.jest zazdrosna
a jeszcze mam problem z usyp.jej
oj,do soania ciezko
wymysla 100 powodow by nie spac
a to pic a to jesc(po 21:00 nawet w nocy jak sie wybudzxi to woła am)
a w dzien tez spi bo inaczej by była marudna a wole jak sie przespi choc 1h niz bedzie marudzic i fochy strzelac ze potem Nataszke budzi i płacz u obydwu a ja niewiem w co rece włozyc,która najpierw uspokajac
A Nataszka ma miekki brzuszek.,uspojkaja sie jak Ja przytulam
w dzien robi drzemki 15-30min a popoł spi nawet z 4h
a w nocy wstaje z 2-3x na karmienie

Alexia to straszne o piszesz
współczuje tej dziewczynie

moj maż ma taka prace ze jezdzi(jest serwisantem w SOLDzie i musi autem jezdzic po slasku)tez sie boje o Niego zwł.w taka pogode jak w zimie czy nawet jak juz lato i np leje i jest burza'
ZAWSZE SIE MODLE o to,by bezpiecznie jezdził i wracał
i od pon do pt pracuje i codzien dzwonie do niego jak tam w pracy czy on dzwoni
 
Alexiaa szkoda mi dziewczyny, co ona musi przezywac...
W takich sytuacjach rzeczywiście lepiej nic nie mowic...za swieza rana w serduszku...

Ostatnio tez jedna dziewczyna z forum stracila męza...

Alexia a moze ona czegos potrzebuje? jakies ubranka dla dziecka, teraz napewno jej ciezko...daj znac jakby co.

Mariedd Nataszka widocznie potrzebuje Twojego ciepła.dobrze ze sie uspokaja jak ja przytulasz.

A Weronika, moze naprawde sie boi ze mam juz jej nie chce, moze jak maz z pracy wroci niech sie zajmie Nataszka a /ty weź Weronike na sanki albo poswiec czas tylko jej
 
reklama
Czesc dziewczynki Balbina nie wiem zapytam się jej ale ona ma córeczke to może po niej jakieś ciuszki bedzie miała ,2 bedzie miec chłopczyka teraz zmaga sie ze sprawami od męża pozostwił jakiś dług przed ślubem i mase nie załatwionych spraw.Karolina mieszka u teściów ale z tego co pisała nie mam z nimi rewelacynjego kontaktu może jej mama ją zabierze choć ostatnio pisała na forum że mama faworyzuje młodszą córke ale w takim dramacie ją wesprze bo by chyba serce z kamienia musiała mieć:-(.Ale zapytam się jej czy czegoś nie potrzebuje.Mi się wydaje Married że faktycznie Weronika jest zazdrosna ciężko jej zrozumieć dlaczego teraz nie jest najważniejsza a jak wytłumaczysz takiej dwulatce najlepiej tak jak Balbina powiedziała mąż zostanie z malutką a ty Weronike i na sanki pobędziesz z nią sama ona poczuje się pewnie jak poświęcisz jej tylko czas.Moja córka co prawda jest starsza ma 7 lat ale wiem że będzie zazdrosna ale już prościej jej to wytłumaczyć bo jest duża.W Tychach jest tragerdia nie wiem co oni robią ale po chodnikach idzie się zabić tyle śniegu ale jak zwykle w takich momenatach sa nie przygotowani :wściekła/y:.Uporałam się ze sprzątaniem jeszcze została mi łazienka ale to jutro bo dzis już mi odmawia posłuszeństwa kręgosłup;-).A jutro jeszcze mężowi musze zrobic dużo gołąbków więc czeka mnie wieczór w kuchni ale sie rozpisałam to trzymajcie sie dziewczynki :-)

ticker.php
 
Do góry