reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamy z Tychów i okolic :)

reklama
Hallo dziewczyny trzeba tu rozruszać ten forum bo coś tu słabo się rowija a napewno w taką pogodę jest lepsze się komunikowanie niż popadanie w chandrę:)

ticker.php
 
dziewczyny a może mi któraś powiedzieć o porodach rodzinnych w tyskim szpitalu? jaki koszt oraz czy nie robią problemów?

ja Ci odpowiem:)

a wiec ja jak rodziłam jeszcze 2lata temu był poród płatny

teraz jest bezpłatny-dlatego ze zmieniła sie dyrekcja szpitala,i dobrze bo kazdy porod rodzinny powinien byc bezpłatny

problemów nie robia,wrecz przeciwnie-jak byłam to dużo mężczyzn uczestniczyło w rodzinnym porodzie:)widac teraz juz jest "moda"na rodzinne porody:)
wiec jak chcesz rodzic z mężem to bez obaw:)
sa 3 boksy,od korytarza zamykane drzwi,wiec mąż spokoijnie moze siedziec cały czas z Tobą,spacerowac,nawet isc pod prysznic
Mój mąż rodził ze mna 2x i jestem z tego powodu bardzooooooo zadowolona i szczęsliwa:)

aha połozne pytaja rodzacej czy sie w razie czego godzi na naciecie-bynajmniej mnie pytała
ja naszczescie nie byłam nacinana,ale gdyby było trzeba to powiedziałam ze sie zgadzam,bo to lepsze niz bym miała sama "pęknąc"tam

pozdrawiam serdecznie

ah jeszcze jakby co
ojciec dziecka czy inna os.towarzyszaca musi miec obuwie i ubranie ochronne-zakupic mozna w tych automatach przy wejsciu na trakt porodowy(buty-2zł,stroj -5zł-o ile dobrze pamiętam jeszcze)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny jestem z Mikołowa
Czy któraś będzie rodziła albo już rodziła w szpitalu na Waryńskiego? Jakie macie opinie i czy opłaca się iśc tam do szkoły rodzenia?
 
Cześć dziewczyny jestem z Mikołowa
Czy któraś będzie rodziła albo już rodziła w szpitalu na Waryńskiego? Jakie macie opinie i czy opłaca się iśc tam do szkoły rodzenia?
Ja rodziłam w Mikołowie, bardzo fajny szpital i położne fajne przynajmniej mi się fajna trafiła, do szkoły rodzenia nie chodziłam i nie żałuje na miejscu położna we wszystkim mi pomagała, nawet jak miałam bóle z krzyża to masowała mi plecy...

alexiaa27 no trzeba trzeba rozruszać tylko mało kto zagląda wiesz już czy w brzuszku mieszka chłopiec czy dziewczynka?

maried a jak maleństwo?

dziś taka fajna pogoda trzeba bedzie wykorzystac na dlugi spacerek :)
 
Bibiana ja bede mieć synka termin na 10 luty a mam już córke (7lat) to będzie parka.Oj jak tu nudno jest dziewczyny piszcie cos bo cisza tu jak na cmentarzu:(
ticker.php
 
Oj ale fajnie, też bym chciała parke :-) teraz sie staramy o drugiego bąbla ale jak narazie bez efektów :-( zawsze chcialam miec 2 synow no ale jak widze takie slodkie dziewczynki to chcialabym miec core :tak::tak:

A imie macie już wybrane?
 
reklama
Alen Wojtek :) mąz wybrał a córka ma na imię Wiktoria bo urodziła się w moje urodziny.Nie poddawaj się napewno się uda tylko nie możesz sie załamywać.Moja koleżanka też próbowała przez rok i brak efektów w koncu doradziłam jej żeby nie myślała o tym i sie udało nawet nie spodziewała się że jest w ciąży urodziła synka więc glowa do góry będzie dobrze:)
ticker.php
 
Do góry