reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Witam :)

mi też czasem brakuje mojej mamy, zaopiekowałaby się Fifolkiem, a ja bym mogła wyskoczyc gdzieś z mężem, no ale cóż...

ostatnio spotkałam znajomą i mi mówi, że dziecko się do przedszkola nie dostało, a składała wniosek rok wcześniej...kurde nie wiedziałam, że aż tyle trezba czekać, będę musiała iść zapytać kiedy najlepiej mam małego zapisać, bo bym chciała do tego muzycznego, bo mam najbliżej...
 
reklama
z tym zapisywaniem dzieci do przedszkola to jest roznie w roznych miastach.........
u nas mozna skladac wnioski tylko i wylacznie w marcu, od pierszego do ostatniego, potem zbiera sie komisja i w polowie kwietnia jest lista przyjetch i nieprzyjetych.....

w innym terminie nie przyjmuja wnioskow w ogole...........

jest duzo chetnych, no i niestety dzieci rodzicow z ktorych tylko jeden pracuje nie maja raczej szans na przyjecie... :(
 
Igor chodzi do niepublicznego przedszkola, konkretnie KROPECZKI, które bardzo polecam. Zresztą skoro drugiego bąbla zapisałam to chyba najlepiej świadczy, że jestem zadowolona.
A ja w końcu się przeprowadziłam, z niedzieli na poniedziałek pierwsza nocka w naszym domku:happy::happy:. Jutro mam nadzieje meldunek uda mi się załatwić, bo na dzień dzisiejszy jestem bezdomna;-). I będziemy Mikołowianami <?>, nie wiem jak się odmienia:confused:.
 
witam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale długo nie zaglądałam....
annaoj kce i jak tam pierwsza nocka na nowym???

A Igor gdzie do przedszkola chodzi?do Mikołowa czy do Tychów?
No tak jesteście Mikołowianami...fajnie to brzmi :-)
A Filipek chory był, zaraził sie od dzieciaków mojej siostry, no ale na szczęście już jest ok, no i w końcu mamy pierwszego ząbka, ile się na niego naczekaliśmy, bo wychodził i wychodził, a mały zanim ząbek się przebił to dwie noce nie spał, tylko na rączkach u mnie, gorączkował i nic nie jadł...oj i chyba dwa następne w drodze bo ma dwie białe kreseczki...
 
witam serdecznie jestem nowa i jeśli chodzi o ciążę i jeśli chodzi o forum :p konkretnie 11 tydz. i udało nam się "wyrobić" w tym roku, aby urodzić w kwietniu :D jupiii :)
mam pytank o, czy któraś z koleżanek tu obecnych zna moze z własnego doświadczenia szpital w mikołowie ? bo zamierzam tam rodzić i chciałabym zasięgnąć troche informacji :)
Pozdrawiam wszsytkie mamuśki :)
 
ixidixi z tego co wiem to kiedyś trzeba było płacić, nie wiem czy teraz jest za darmo ale chyba tylko dla osób korzystających z ich szkoły rodzenia, może przedzwoń do szpitala albo się przejedź i zapytaj,

witaj ewka87 :-)
ja rodziłam w Mikołowie :-) świetny szpital i fajna załoga, przynajmniej ja na taką trafiłam, ale jeszcze masz tyle czasu :-)jak będziesz miała jakies pytania to chetnie odpowiem :-)


A ja miałam nadzieję, że jestem w ciąży....@ mi się spóźnia, a jeszcze nigdy mi się nie spóźniał i pomyślałam, że się udało, ale zrobiłam test i negarywny :-( jak do końca tyg. nie dostane to ide do gin na jakies badania, bo kiedyś miałam torbiela i może znów mam?
 
reklama
hej Wam! :)

Mam bardzo ważne pytanie.. termin porodu zbliża się nieuchronnie. Rodzę w tychach.. Nie wiecie czy za obecność męża przy porodzie trzeba płacić?

moja kolezanka która rodziła mies temu - napisała na gg ze teraz w tyskim szpitalu poród rodzinny jest bezpłatny,dziewczyna która była w sali na septyku dzwoniła do mnie i potwierdziła tez to
a jeszcze 2l.temu płacił mąż -jak pamietam ok 100 czy 115zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry