reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Witam,

jestem tu nowa, od jakiegoś czasu zaglądam na to forum. Moim partnerem od 5 lat jest Turek, wspólnie wychowujemy niespełna 2- letnią córeczkę. Mieszkamy w Warszawie.
Mam nadzieję, ze przyjmiecie mnie do Waszego grona.

Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny,

czemu tu tak pusto? Szkoda :-(ponieważ myślałam, że pogadamy, wymienimy się doświadczeniami ....
Mam nadzieję, że mimo wszystko się pojawicie.

Pozdrawiam
 
Czesc !
Wlasnie dzis odkrylam ta stronke i jestem pochlonieta lektura. Mieszkam w Ankarze od 4 lat a w Turcji juz ponad 7. Jestem tez w 4 miesiacu ciazy i zaskoczyly mnie wasze wiadomosci, ja zdecydowanie wole rodzic w Turcji (szpital prywatny) i wydaje mi sie ze opieka tu jest znacznie lepsza niz w Polsce z tego co porownuje z moimi kolezankami.
Obecnie najwiekszym problemem jest imie dla chlopca, takie aby posowalo tu i w Polsce. Jakies pomysly? Osobiscie zastanawialam sie nad Kaya (Kaja) tu pasuje ale chyba w Polsce to imie dla dziewczynek?
 
W jakim szpitalu Ty bylas?????!!!!!! Ja place wpisowe 12 lirow od wizyty, a za USG 15 lirow, ostatnio robilam badania krwi, itp dosc obszerne i za to zaplacilam razem z wizyta 50 lirow, szpital jest prywatny, nowy i swietnie wyposazony, polecam wszystkim z Ankary.
 
Witam wszystkie mamy (i jeszcze nie mamy) z tatusiami z Turcji ;)

Zalogowałam się pod nick'iem Aylın

Śledzę Wasze losy od... hmm można powiedzieć 5 lat ;) bo we wrześniu 2005 roku powstał pierwszy wpis (o ile się nie mylę) :-)
Z zaciekawieniem śledziłam losy, każdej z bohaterek - tak tak bohaterek !
- uważam, że każda z Was jest bohaterką własnego życia. Wasze historie czytałam z niezwykłym zaciekawieniem. Czułam się jak bym czytała ksiażkę a nie forum.

Nie raz kusiło mnie aby 'przejść' o dwie strony dalej albo nawet tydzień ;) aby upewnić się czy np. Karolina Can przetrwała mały kryzys z mężem, czy anusiakanusia zwalczy przeciwności losu i będzie żyć długo i szczęśliwie ze swoim partnerem, kiedy Shira spotka się ze swoim ukochanym Turaskiem i czy lekarz aureola0025 ma rację, że będzie dziewczynka a nie chłopczyk ? :-) (przyznam się, że się uśmiałam bo SUWACZEK mi zdradził, że jednak urodził się chłopczyk) :-D ...i wiele wiele innych problemów, dylematów każdej z Was, której nie wymienilam.

Przeczytałam praktycznie każdy post na tyle ile mogłam - zajeło mi to 3 dni (gdybym nie czytała w pracy to pewnie w jeden dzień bym się zmobilizowała) :-D

Tylko jednego nie mogę przeboleć :-( czytałam, czytałam i czytałam aby na sam koniec mieć satysfakcje, że poznalam Wasze historie i mogę do Was dołączyć aby czerpać wiedzę z tak mądrych, rozważnych kobiet ...a tu masz Ci babo placek .... forum zamarło:-:)-:)-(

APELUJE !!! Wracajcie bo jesteście superrr Wasze decyzje, rady są nie ocenione !!!


Aylın
 
hmm... widzę, że ostatni wpis był 6 lipca:-( ...na szczęście tego roku! :-) więc nadzieja, że coś ożyje nadal istnieje.

Aby was zachęcić do wznowienia rozmów, napiszę kilka słow o sobie ;-)

Jestem polką, a mój mąż turkiem. Małżeństwem jesteśmy od ... już pewnego czasu :)
Dzieci jeszcze nie mamy, ale w głowie plan się tworzy cały czas:-) ...póki co wystarczy mi jedno takieee "dużeeee dziecko" w domu -wiecie co mam na myśli...:rofl2:
Mieszkamy w Polsce, więc nie zbyt wiele mam wspólnego z tym forum, ale zaryzykuję ;) a co mi tam;-) może mnie przyjmiecie :sorry2:

Na koniec parę komplementów aby wkupić się w Wasze łaski ;)
Pewnie się powtórzę, ale to forum jest naprawdę wyjątkowe !
1)Żadna z Was nie uważa się za lepszą od drugiej
2)Każda z Was służy innym pomocą / wsparciem słownym
3)Nie udajecie, jesteście prawdziwe, kiedy jest dobrze to o tym piszecie, ale kiedy macie dość -nie ukrywacie łez za uśmiechem
I to ten ostatni punkt jest dla każdej z nas tak ważny i potrzebny ! - dzięki temu uświadamiamy sobie, że nie tylko my mamy takie problemy i że warto je pokonywać.

Pozdrawiam
Aylın
 
Ostatnia edycja:
Witam,

joannaturecka jedyne imie dla chłopczyka, o którym słyszałam, że jest i polskie i tureckie to Kamil innych nie znam:( chyba, że Deniz - też spotyka się w Polsce :) a co do Kaya to faktycznie w Polsce to imię dla dziewczynki, więc lepiej nie robić maluszkowi niepotrzebnych problemów.

MilenaZagi widzę na SUWACZKU, że już jesteś szczęśliwą mamą córeczki :) Spóźnione ale szczere Gratulacje ! :)

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry