reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z sosnowca

reklama
Ja również jestem z Sosnowca i mam nadzieję że wkrótce mój maluszek zdecyduje się wyjść z ukrycia. Miałam nadzieję że to będzie dzisiaj bo taka piękna data ale niestety mały leci w kulki:-D:-D:-D
Ja mam dylemat gdzie rodzić bo w 2-ce blisko ale mój lekarz pracuje w klinice w Tychach
 
Ja również jestem z Sosnowca i mam nadzieję że wkrótce mój maluszek zdecyduje się wyjść z ukrycia. Miałam nadzieję że to będzie dzisiaj bo taka piękna data ale niestety mały leci w kulki:-D:-D:-D
Ja mam dylemat gdzie rodzić bo w 2-ce blisko ale mój lekarz pracuje w klinice w Tychach

Ja znów sie zastanawiam pomiędzy 2 a Dąbrową... Ktos moze doradzi?
 
Zdecydowałam się jednak na Tychy - tam wszyscy specjaliści są na miejscu i pomogą w potrzebie. W 2-ce natomiast jest sama porodówka z 1 łóżkiem do rodzenia i zarówno anestezjologa jak i neonatologa gdyby zaszła taka potrzeba trzeba będzie wzywać a przecież w takich chwilach czas reakcji lekarzy ma ogromne znaczenie. Bynajmniej takie jest moje zdanie i to kierowało moim wyborem.
 
Hello:-),dawno mnie nie było na tym watku ale brak czasu...
Teraz mam chwilkę bo uspiłam córeczkę,został jeszcze obiadek do ugotowania;-)
Co tam u was?:-)
 
Ja znów sie zastanawiam pomiędzy 2 a Dąbrową... Ktos moze doradzi?
Ja rodziłam w 2 i z własnego doświadczenia wiem, że mogłoby być lepiej. Natomiast słyszałam bardzo dobre opinie o Dąbrowie.

Zdecydowałam się jednak na Tychy - tam wszyscy specjaliści są na miejscu i pomogą w potrzebie. W 2-ce natomiast jest sama porodówka z 1 łóżkiem do rodzenia i zarówno anestezjologa jak i neonatologa gdyby zaszła taka potrzeba trzeba będzie wzywać a przecież w takich chwilach czas reakcji lekarzy ma ogromne znaczenie. Bynajmniej takie jest moje zdanie i to kierowało moim wyborem.
Gratuluję dobrego wyboru:tak::tak: pewnie już tulisz swoje maleństwo;-)

a ja z Bedzina....rzut kamieniem....
no, dosłownie rzut kamieniem:tak:

Mam tylko nadzieję, że na mamach z Sosnowca zrobi sią większy ruch, bo jak na razie to średnio. A tak miło pogadać z kimś kto właściwie mieszka blisko, zna wszystkie reali no i jest szansa, że spotkamy się może kiedyś na spacerku...
Pozdrawiam wszystkie mamusie, te obecne i te przyszłe:tak:
Miłego dnia kobietki:-)
 
reklama
Do góry