reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

emwu ja jestem za zasadami:tak: tylko powiedz mi skąd wziac celofan , albo cosi innego przezroczystego? :sorry: chyba tylko do kwiaciarni jakiejs :sorry: bo do kupienia to ja takiego czegos nie widzialam:sorry: a paczki najlepiej wlasnie w celofanie czerwona wstazka przewiazane:tak:
 
reklama
ja jestem za tym by wiesienka przyniosla takie worki i zapakujemy je szybciutko ,jesli nie to wiesienko mi bys przyniosla toja sobie zapakuje amelii paczke juz u gabi ,,tylko czerwona kokardke kupie,
 
To jest bardzo dobry pomysł, tez jestem za-pakujemy u Gabi, tak bedzie najprosciej;)
A ja jak zwykle na nocnej warcie, hihhii, chyba się juz nigdy nie przestawię;) wlasnie narobilam żarcia, bo się spodziewamy gosci na weekend, wpierniczam teraz ciasto i mam to głęboko w d...:D Wiola, a Ty nie swiruj z tym tiramisu dukanowskim, daj sobie na luz w Mikołajki i skosztuj jakiegos ludzkiego zarcia:D
 
aine- ja nieswiruje chcialo sie zrec przez te lata to teraz trzeba jesc dukana ,i tak zawsze cos dogryze po amelii,ale jakos spadaja dekagramy,zrobie jakies dukanowskie ciacho ,niejestem w tym dobra ale postaram sie oki .!!!masz to przebranie swietego mikolajka?
gabi- dzieki ze udostepnilas nam lokum ,podasz mi adres i jak dojechac do ciebie .a na ktora godzinke sie umawiamy wogole!!!
 
reklama
Hej Babeczki!
bryska my też będziemy na Mikołajkach u Ciebie i jeśli to nie problem to zabiorę Anie z Jackiem(tą która była u aine)
Super to wszystko wymyśliłyście,wiesienka ja też poproszę dla mnie i Ani ten worek do opakowania prezentów dla dzieci.
 
Do góry