reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Hej dziewczynki!!!mam nadzieje,ze tez bedziemy z Olem,kolezanka w pracy jak cos to sie ze mna zamieni:-)Ja tez pamietam ,ze na Mikolajki bylismy przebierani-bylam raz ksiezniczka,pania jesien:tak:I z pracy od rodzicow sie chodzilo do domu kultury na Mikolajki-ah to sa nie vrati:-(Wiesienka ja tez prosze worek,w Dunnsie sa wstazki to mozna kupic,nawet takie z Mikolajem,sprawdze jutro.W piatek Olek z tata idzie na bilans dwulatka-ciekawe ile wazy:szok:Uwazajcie na drogi-zaczelam jezdzic,ale musialam kupic automata-strzezcie sie mojej srebrnej micry:-DOk-spadam na M jak milosc:-p
 
gosiu- to gratuluje ty chyba mialas prawko ?czy tu robilas?no ja tez ide na bilans dwulatka bo wkoncu trzeba isc moja amelia wazy 19kg
no ja amelii nieprzebieram ,ja moge sie przebrac za sumo !!!
 
gosiu-no to bede uwazac na ta srebrna micre:-D:-D
viola-no wlasnie wlacz na luz, za krotkie jest zycie by sie wszystkim przejmowac, o!
 
Amelia - jak sie spotkamy to zasadze Ci takiego kopa ze do Pl polecisz, zobaczysz, sumo, Ty nie widzialas takich prawdziwych
Gosia - dobrze ze daleko maieszkam, zartuje oczywiscie
 
jestem za pomyslem Moni, przebierzmy dzieci;)Gosiu, ale Ci zazdroszczę, ja tez chcę jeździć! Wiola, moze bysmy się razem do jakiejs szkoly jazdy zapisaly, coooo? jakos nie moge sie zmobilizowac.
 
a ja byłam dziś na wieczorku zapoznawczym z ludzmi z mojej nowej pracy.było super.jestem tak pijana ze aby sie nie kompromitować to nic juz nie napisze.:))))a co do przebrań mikołajowych to mi obojętbne:)
 
wiesienk-ty juz mi niesadz tych boksow,bo mi siniaki narobiszhaha
gosia727- to super ze jezdzisz
aine- ja jestem bardzo chetna na nauke jazdy pierw trzeba sie zapisac na testy sa np tu w nutgrove,przez internet mozna sie zapisac i uczyc sie testow musimy
i oczywiscie wziasc sobie nauki jazdy
gabi -taka to pozyje,jak ja bym sie drinka napila z wami ,ale niedam sobie na luz ,
 
reklama
dziewczyny jak chcecie to piszcie mi na gg 1576589 ,jak chcecie pierogi z kapusta i pieczarkami .Koszt wynosi 19 e za 1kg pierogow ,ok 55szt to jest pierogow.
 
Ostatnia edycja:
Do góry