reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

witam
jak tam piwoszki lub pijaczuchy ?hahahhahaglowka nieboli ?
monika1095- pewnie nniedasz rady dzisiaj do centrum przyjechac ?
ja bede na 10 pod st green .ide po zakupy a potem czekam na was dziewczyny !!moj tel 0879427909
 
reklama
Hej lasencje,

Dzieki za fajowy wieczor!!!!!!!;-):tak:
Aine- mnie tez bylo bardzo milo Cie poznac!!;-)
Emwu-sa super- duper!:tak: Ty juz wiesz o czym mowa!

My dzisiaj od 7 na nogach:szok:, zaraz lecimy do lekarza, bo dzisiaj z Natalka jest duzo gorzej niz wczoraj!:-:)-:)-(

amelia i reszta udanego shopingu!!!
 
fajnie ze sie dobrze bawilyscie mam nadzieje ze nadarzy sie kiedys okazja ze wyskocze z wami...:) jesli mnie oczywiscie ze soba zabierzecie...:)
 
aaa zapomnialam napisac, ze spotkalam dzis Manije:D w osrodku zdrowia, heheh:D stoimy razem przy recepcji, ja na nia, bo skads twarzyczka znana, ona na mnie, usmiecha sie niepewnie, i naraz jednoczesnie obie: Ania?
hahah recepcjonista mial polewke:D
pusiorex, no ba! nadarzy sie niejedna okazja!
emwu, dlugo siedzialyscie wczoraj jeszcze??
 
witaj w klubie:) tez bym z chęcia wyskoczyla z nimi do pubu no ale niestety jest jak jest....choc u mnie pewnie z innego powodu:) hehe pozdrowionka!
 
fajnie sie bawilyscie dziewczynki
ale my z madzia takze dzisiaj sie ubawilysmy pierw na zakupach potem u niej na grilu potem u mnie na grilu i teraz ide spac haha
a za tydzien lece do polski bo to ze ja pisze haha to wcale sie nieciesze bo mi cios=cia choruje
 
bryska ja tu zaglądam ,ale po pierwsze rzadko bo pogoda taka , ze szkoda w domu siedziec , a po drugie to mam sama ze soba gadac? :-p jak tu cichooooooooooo jak makiem zasiał:tak::-):-D
 
reklama
Dokładnie sandrulińska taka piękna pogoda,że szkoda czasu na siedzenie przed laptopem.

aine mnie też miło było Cię poznać!!!!

amelia chciałam przyjść w sobotę na spotkanie w centrum ale moja siostra zaprosiła koleżanki więc posiedziałam z nimi.

Babeczki to kiedy jakieś spotkanie?
 
Do góry