reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Sandrulinska, sluchaj Bryski, dobrze gada;)
dziewczyny, co z jutrzejszym wyjsciem? nastawilam się psychicznie i alkoholowo:D
 
reklama
czesc dziewczyny wkoncu udalo mi sie do was dolączyc:) ciesze sie ze was poznalam...dzieki Monia za goscine,vandzia i czeska swietnie sie bawily...mam nadzieje ze znowu bedziemy mogly sie spotkac...pozdrawiam!:-)
 
witam sie i ja w taki pogodny wieczor,
po pracy przyjechala po mnie kumpela i pojechalysmy z Asia na ploteczki, normalnie przed 8 to juz spi, padla w drodze powrotnej, w domu dalam mleko, przebralam pogadala troche i poszla dalej spac, mam nadzieje ze rano pozniej wstanie. Na jutro planuje pol dnia tylko w pracy- mam nadzieje ze szefowa sie zgodzi, mam wizyte z Asia w HSE. Pogoda super wiec trzeba korzystac w weekend:-):-):-):cool2::-):cool2:
Amelia2008- ja tez pewnie rano bo potem jadziem na grilla wiec o ktorej o 10 w centrum?
Vandzie&Czesia- witam, witam
 
witaj Wiesienka123! hmm ja tez bym sie z chęcią z wami spotkala w centrum tylko na 10 sie nie wyrobie:/ musze z rana na poczte leciec do stillorgan ale na 11 pewnie dam rade ...a co planujecie w centrum?? jakies zakupy czy relaxik w parku stephens green?? bo nie wiem co ze sobą pozbierac...pozdro
 
aine chyba trzeba krzyczeć na tym forum bo nikt nie słucha ja też się nastawiłam na jutrzejsze wieczorne spotkanie a tu cisza więc po raz kolejny dziewczyny GDZIE JUTRO IDZIEMY NA PIWKO?????

wiesienka123 10 chyba większości odpowiada tzn tym które mówiły że będą a po kaszankę trzeba iść z rana co nie Amelia:-D

Cieszę się Wandzia i Czesia,że dołączyłyście:-)!!!!!
 
ja musze ustalic z mezem czy idzie na to kawalerskie jutro - ja tydzien temu bylam na panienskim- i drinki byly po 5!!!!!jesli nie to ja wychodze, a co!, jesli pojde to proponuje centrum, a pub to przeciez na Temple Bar mnostwo, mozemy sie umowic w konkretnym miejscu i wejsc do takiego ktory nam sie spodoba:-);-)
a sobota to proponuje tak do parku i ewentualnie jakas kawka na wynos:tak:
kolorowych snow jutro na 8.30 musze byc w pracy wiec zegnam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry