reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

amelia2008 lece 14:tak:
no i antoś dorobił sie przez ten pieprzony 3 tygodniowy katar zapalenia ucha:sorry2::-(
znowu antybiotyk i płaczu co nie miara:dry::sorry2:
 
reklama
Gosia witaj z powrotem!!!!kiedy składasz zamówienie z avonu?
Sandrulińska biedny ten Twój Antoś coś się do niego przyczepiły te choroby!!!zdrówka dla Antosia!!!

Ja też lecę do Polski 9-tego ale tylko na tydzień.Może spotkamy się wtedy kiedy wiesienka ma wolne czyli w środę.Co wy na to?
 
tak tak środa is de best!!ja bede juz wolna:) Gosia witamy z powrotem,Aine mam nadzieje ze tym razem sie pokazesz bo taka fajna z ciebie babka a tak rzadko cie widuje;( no a ja znowu niedługo lece do Polski:( ale chyba juz ostatni raz na długi czas:( Sandra-pewnie cie nie bedzie przez to zapalenie ucha:( szkoda..dziewczyny no to jak?środa pasuje?i u kogo?
 
a czy ja z blizniaczkami mozemy sie dolaczyc?? i pusiorex z malym Dawidkiem?? a jak wam pasuje przed sroda to jutro mam wolna chate caly dzien jak sie nudzicie to wpadajcie pusiorex bedzie bo tez ma wolne...zapraszam
 
dziewczyny jak antos wyzdrowieje to bedziemy na bank:tak: bo bardzo chce się z Wami spotkac jeszcze przed Polską:tak:
gosia do kiedy mozna zamowienie zlozyc?
 
Laseczki,ja mam wolny poniedzialek,niestety,wiec sroda odpada.jak chcecie szybko avon to do jutra zbieram zamowionka(musze wyslac poczta),ewentualnie do wtorku(moge potem doslac sms-em).Do odbioru niestety bedzie dopiero na 11 czerwca;((.Oj biedny ten Antos,moj tez mial kiedys zapalenie ucha po katarze,az mu krew z ucha poszla.Zycze zdrowka dla Antka!!!
 
wittam
co dziewczyny nic niepisza
to w srode gdzie spotkanko w phiniks park?u wiesienki ?czy gdzes blizej ?moze umnie ale maly dom?

monia1085- podalabys mi krok po kroku jak ty robisz te roladki schabowe w sosie serowym
 
Ostatnia edycja:
hej, ja w piatek bylam z mezem w kinie!!! po prawie 8 m-cach, zostawilismy spiaca Asie z przyjaciolmi, wracamy o 23.30 a nasza gwiazda nie spi, obudzila sie i nie chciala spac, ale nie plakala. Usnela dopiero po 24, ale luz. Moze byc u mnie to spotkanko, tylko sorki ale nie moge obiecac ze bede gotowala;-). Mozemy sie tez umowic w phonix park a potem do mnie na kawke, albo inny park, czekam na wasze propozycje:-)
 
Babeczki mi jest obojętne gdzie i kiedy to spotkanie ja się dostosuję.Jeśli będzie w środę to napiszcie tylko na którą się umawiamy?

Amelia słońce moje kochane po pierwsze to musisz kupić ten "pomysł na.."roladki schabowe w sosie serowym i cała instrukcje przyrządzenia masz z tyłu na opakowaniu.
 
reklama
monika1085-dzieki za odowiedz ,ale juz zrobilam roladki wyszly super a faktycznie przepis byl na opakowaniu to fakt ale myslalam ze ty jakos po swojemu robisz i dlatego zapytalam
wiesienka-to co ztym sotkaniem?
 
Do góry