reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

WITAM WANDZIE I CZESIA jasne mozesz byc na 11 my akurat zakupy zrobimy

WIESIENKA- w sobote o 10 na st.green.pojdziemy po kaszaneczke i serek a potem pojdziemy do pubu hahahhaz dziecmi !
!koniecznie musimy isc na piwko czyli wezmiemy sobie kupimy piwko i pojdziemy do praku ,to wezcie dziewczyny kocyki i prowiant posiedzimy sobie w parku

monika1095-prawda trzeba isc rano ,ja bede z kolezanka magda,moze justyna dolaczy jak sie wyspi teraz leniu****e do 12 spi niema alexa bo jest u mamy w polsce.
 
reklama
nosz kurna chata:zawstydzona/y:
ja teeeeeeeeeeeeeez chce:ale tylko na pare godzinek bym przyjecchala bo tosiek chory jednak antybiotyk ma na ten katar a jutro na komunie juz po 9 jedziemy wiec hmmm:dry:
a tak po 20 bo wtedy by juz moja dzieciarnia spala:sorry2:
a jak ja was tam znjade dziewuchy?:dry:
a czym jedziecie?:dry:
ja poprosze szwagra zeby mnie podrzucil bo A ma na noc moge zabrac ze soba jakas babke:tak:
 
No i ja moge wpasc :) - skora tak nalegacie ha ha
A powaznie to o 19 czy o 20? bo nie bedziemy przeciez kwitly pod tym st.green przez godzine :)

I gdzie dokladnei? pod glowna brama?
 
ja bede po 20 nie dam rady wczesniej:sorry2:
moze jesli wam nie robi to roznicy:blink: to umowmy ie o 20 pozekacie na mnie chwilke:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
znowu owdołuje paplanine :zawstydzona/y: antos jeszcze biegunki dostal do tego wszytskiego :sorry2::dry: goraczkuje i wyglada fatalnie nie mam serca go tak zostawic:-(
bawcie sie !
 
Hej Laski!:-)

Sandrulinska-buuuuuu,:-( szkoda, ze Cie nie bedzie, zdrowka dla Antosia!:tak::tak::tak::tak: Natalka tez jest jeszcze przeziebiona, ale widze, ze powoli chorobsko sie wycofuje!

A co do spotkania to mi o 20 pasuje! Jupi! Strasznie sie ciesze!!!!:happy2::happy2:
 
aine- Monika1085 zaproponowala pod Stephen's Green Shopping Centre, ale mysle, ze mozemy spotkac sie w srodku TGI Fridays.
Bo jak wszystkie nie zjawia sie o czasie, to zeby nie sterczec pod shopingiem jak te glupie piczki....:-D:-D:-D

Co myslicie?????

A i wyslijcie mi swoje telefony, bo mam tylko do moniki1085!!!!!
 
reklama
hej babeczki, ja już jestem;) ciekawe, jak długo jeszcze weteranki Moniki siedziały:D faaajnie było,renni i monika, miło było Was poznać!!;) powtarzajmy to jak najcześciej:p
 
Do góry