reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

To i ja dziekuje za spotkanko.
Gosia - polecam sie z prezentacja na przyszlosc ha ha Teraz moge na golasa chodzic :)
Monika - objadlam sie jak nie wiem i nie chcialo mi sie juz w domu gotowac :) Dziekuje za goscinnosc
Sandra - mi takemilo poznac \ciebie i Twoje dzieciaczki.
Gabrysiu - i ciebie znow anie bylo zobaczyc :)
 
reklama
Babeczki dzięki,że wpadłyście!Jak zawsze zapraszam jak tylko macie ochotę!
Monia ja nadal nie mogę przeżyć tych cycusiów mojemu mężowi aż uszy spuchły od słuchania jakie one były piękne.A jak mu powiedziałam,że dotykałam to spytał kiedy koleżanka znowu przychodzi:-)
 
Babeczki dzięki,że wpadłyście!Jak zawsze zapraszam jak tylko macie ochotę!
Monia ja nadal nie mogę przeżyć tych cycusiów mojemu mężowi aż uszy spuchły od słuchania jakie one były piękne.A jak mu powiedziałam,że dotykałam to spytał kiedy koleżanka znowu przychodzi:-)
A co,tez by chcial podotykac,hi,hi...zartuje!!!Moze Ci Monia na ktoras rocznice slubu,po drugim dzidziusiu oczywiscie,zafunduje!Sandra dzieki za zamowionko.Co do odbioru,dogadamy sie i bedzie okazja do spotkania!
 
tak czytam o Was to nieźle sie tam dzis musiało dziać u Moni:-D:-D:-D, a moja Asia wciagnela dzis zupke jarzynowa z cielecina, wiec wraca dziecko pomalu do normy:tak:, lece sie pakowac troche jutro reszta, jakbym jutro nic nie skrobnela tzn ze zajeta bardzo, odezwe sie w razie co z Wloch jak dolecielismy, buziaki dla was wszystkich;-)
 
tak czytam o Was to nieźle sie tam dzis musiało dziać u Moni:-D:-D:-D, a moja Asia wciagnela dzis zupke jarzynowa z cielecina, wiec wraca dziecko pomalu do normy:tak:, lece sie pakowac troche jutro reszta, jakbym jutro nic nie skrobnela tzn ze zajeta bardzo, odezwe sie w razie co z Wloch jak dolecielismy, buziaki dla was wszystkich;-)

Oj dzialo sie,dzialo...Szkoda,ze Was nie bylo...Dobrze,ze Asi juz lepiej.Milego pobytu i przywiez slonce!!!
Sandra,jakies fotki prosze,tyle ich pstrykalas:)))
 
Babeczki dzięki,że wpadłyście!Jak zawsze zapraszam jak tylko macie ochotę!
Monia ja nadal nie mogę przeżyć tych cycusiów mojemu mężowi aż uszy spuchły od słuchania jakie one były piękne.A jak mu powiedziałam,że dotykałam to spytał kiedy koleżanka znowu przychodzi:-)
hihi a moj pyta czy bylam na macankah :)

tak czytam o Was to nieźle sie tam dzis musiało dziać u Moni:-D:-D:-D, a moja Asia wciagnela dzis zupke jarzynowa z cielecina, wiec wraca dziecko pomalu do normy:tak:, lece sie pakowac troche jutro reszta, jakbym jutro nic nie skrobnela tzn ze zajeta bardzo, odezwe sie w razie co z Wloch jak dolecielismy, buziaki dla was wszystkich;-)
Wiesienka - szczesliwej podrozy w takim razie (jesli mialabys sie jutro nie pojawic)

Oj dzialo sie,dzialo...Szkoda,ze Was nie bylo...Dobrze,ze Asi juz lepiej.Milego pobytu i przywiez slonce!!!
Sandra,jakies fotki prosze,tyle ich pstrykalas:)))
Wlasnie - fotki Sandra wstaw
 
jesli chodzi o kurs to ze wzgledow na moja prace... potrzeba podwyzszenia kwalifikacji... inaczej nie moglaby pracowac tam gdzie pracuje...:)
no a co do roboty to powrot 10 maja przerazona jestem.:)
 
reklama
No Monia zmacana po dzisiejszym spotkaniu,ale takimi cycolinami też bym się chwaliła.
wisienka zupka to dobry znak-cieszę się,że z wisienką juniorką już wszystko dobrze!!!!
udanego urlopu!!!odpoczywajcie!!!
aine co się odwlecze to nie uciecze!!!jak księżniczka wyzdrowieje to trzeba zorganizować następne spotkanie!!!
 
Do góry