reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
hi girls;-)!
ja też tu zaglądam ale nie odzywam się bo tu taaaaaaaaaaaaaaaka cisza że szok:szok:
fatalna pogoda dzis:eek:
nudy nudi i jeszcze raz nudy:eek:
miłego dnia mimo wszystko:sorry:
 
ha ha , ja tez zagladam a ze nikogo nie ma to zmykam :)
Tak wszytskie patrzymy a nikt nic nie pisze.

Pogoda dzisiaj byla okropna.
Ja Wiolu weekend mam w sumie zajety caly o rodzinka w domu wiec jakis wypadzik zrobimy gdzies, wspolny rodzinny obiad i taie tam. ale zaraz po weekendzie ja jestem chetna na jakies spotkank. Wogole to cetnie bym sie upila , hihi .
Moze wiec wypad bez babli?

Gosia - ja jeszcze za katalog sie nie wzielam. Moja strata...
 
Tak jak większość zaglądałam,a że żadna nic nie pisała to nawet się nie logowałam!
Ja oczywiście jestem chętna na wypad bez dzieciaczków.
Ja cały dzień zabiegana...byłam u koleżanki która ma 8 dniowego dzidziusia-jej jaki malutki-już nie pamiętam kiedy Jula taka była.A później gotowanie i sprzątanie...jutro wpadają do nas znajomi bo Jula ma roczek.Chyba nadal w to nie wierzę jak ten czas szybko leci.Dopiero się urodziła....chyba mnie na sentymenty zbiera przy tej okazji...
Miłej niedzieli babeczki.
 
witam:-)
monika1085 spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego dla Twojej małej kruszynki:tak::-)


dziewczyny ja też chętna na spotkanie babeczkowe tylko!:-p
mi pasuje wtorek i środa wieczorem:tak:
miłej deszczowej:sorry:niedzieli;-)

od 3 dni prawie nie umiem jesc , bo wyszla mi prawa górna ósemka( ząb mądrasci) ale wyszla jędza tak krzywo, że wbija mi sie w policzek i miesien zuchwy :angry::no::wściekła/y:
nie wiem co mam robic isc wyrwac co bedzie bolec jak jasna cholera i moge miec jakies przygody z dlutowaniem i rozcinaniem zeba , czy liczyc na cud, ze cialo sie przyzwyczai:sorry:
k...a na sama mysl o jej wyrywaniu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dziewczyny miala ktoras z was podobny przypadek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam:-)
monika1085 spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego dla Twojej małej kruszynki:tak::-)


dziewczyny ja też chętna na spotkanie babeczkowe tylko!:-p
mi pasuje wtorek i środa wieczorem:tak:
miłej deszczowej:sorry:niedzieli;-)

od 3 dni prawie nie umiem jesc , bo wyszla mi prawa górna ósemka( ząb mądrasci) ale wyszla jędza tak krzywo, że wbija mi sie w policzek i miesien zuchwy :angry::no::wściekła/y:
nie wiem co mam robic isc wyrwac co bedzie bolec jak jasna cholera i moge miec jakies przygody z dlutowaniem i rozcinaniem zeba , czy liczyc na cud, ze cialo sie przyzwyczai:sorry:
k...a na sama mysl o jej wyrywaniu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dziewczyny miala ktoras z was podobny przypadek?

Ja Ci nie bede opowiadala historii moich osemek bo mialam dlutowanie wszystkie 4 - zdrowe !!! bo mi sie nie miescily w szczece. brrrr.

jestem babeczki ale potem skrobne wiecej, papapapa:)

Czyli jestem i juz mnie nie ma :) Jak Malutka?
 
Do góry