reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

monika1085 ja chętna bardzo:-) będe tylko może troche po 13:tak: napisz mi jeszcze tylko na priva swój numer telefonu gdybym nie umiała trafić;-)
pusiorex a co to za kurs?:-p prześmieszniutki Twój synuś!;-)
miłego deja!:-)
 
reklama
gosia nie chce być nie miała ale wracaj do pracy bo dziś znowu leje:)moni jak nie bedzie lało to tez wpadniemy-dzień bez was jest dnie straconym:* pusiorex-witaj im wiecej nas tym weselej, wisienka-super ze kupkowe problemy sie skończyły i mozecie spokojnie jechać.emwu-a ty wpadniesz?dawno cie nie widziałam..reszta dziewczyn-miłego deszczowego dnia:)
 
bryska no właśnie dzień bez nas jest dniem straconym więc mam nadzieję,że wpadniesz nawet jak będzie padało!!!
emwu mam nadzieję,że Ty też się pojawisz!!!
gosia z tą pogodą to ostatnio coś za bardzo się sprawdza!w czwartek też masz wolne?bo jadę z Julą na szczepienie i będę wiedziała jaka będzie pogoda.tak sobie tylko żartuję.
 
bryska no właśnie dzień bez nas jest dniem straconym więc mam nadzieję,że wpadniesz nawet jak będzie padało!!!
emwu mam nadzieję,że Ty też się pojawisz!!!
gosia z tą pogodą to ostatnio coś za bardzo się sprawdza!w czwartek też masz wolne?bo jadę z Julą na szczepienie i będę wiedziała jaka będzie pogoda.tak sobie tylko żartuję.
He,he wolne mam w niedziele;))
 
Witam Laski!

Aine-zdroweczka dla corci!

pusiorex-Witam Cie goraco!

monika1085-z mila checia bym Cie dzisiaj nawiedzila ale troche przeziebione jestesmy. Next time!

Zycze Wam milego spotkanka!
 
reklama
Jak zawsze bylo super!!Monia dzieki za prezentacje,wiesz czego,hi,hi.Przypominam jak chcecie cos z avonu,tto najpozniej do jutra do 10rano.Milo bylo poznac Sandre z Antkiem i z Haneczka...Olo padl nam w aucie.
 
Do góry