reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

pusiorex- wiem ze bedzie Ci ciezko tak jak mi tym bardziej ze masz mnijeszego babla, ja juz pomalu ochlonelam ale pierwszego dnia i wczoraj to non stop tylko tel w pogotowiu. A masz nianie czy zlobek?
 
reklama
no to jeszcze ja podziekuje za spotkanie i sorki moniczko za pozostawiony bałagan.a reszte dziewczyn przepraszam za mojego marude;/opowiedziałam mamie o zachowaniu Kacpra i mówiła ze ja byłam dokładnie taka sama;/ faktycznie jedyna trauma jaką pamietam z dzieciństwa to hasło"idz sie pobaw do dzieci" a ja stałam koło maminej nogi jak kołek całe dzieciństwo.nawet z kuzynostwem sie nie potrafiłam bawić wiec Kacper ma to chyba po mnie:( uff musiałam sie wytłumaczyć:) to tyle do zobaczenia po powrocie z Pl.bawcie sie dobrze i poczekajcie na mnie z tym wyjsciem do pubu:) Emwu- az nie wiem co powiedzieć..ahhh..tylko westchne z nutką zazdrości:)
 
nie mam niani ja pracuje od 8 do 4 albo od 12 do 8wieczor a maz zaczyna od 17 tak wiec bedziemy sie wymianiac w razie kiedy bede musiala zostac do 8 mam tesciowa w pogotowiu ktora bardzo chetnie zajmie sie Davidkiem
 
kacperek.jpgolo.jpgmaksio.jpg
maksio ząbkuje;-) herszt bandy trudny do uchwycenia oluś czai się na coś:-) kacperek szuka mamusi:tak:
 
ukochany.jpghaniawietrzy.jpgjulka.jpg
haneczka wietrzy:-):-D kruszynka julcia:-) i antos nie ma żadnej fotki , jedynie jako odchodzący ukochany :-D:tak:
po przyciśnięciu na nie fotki się powiększa:)
 
witam dziewczynki
ale sie rozpisalyscie.ja powracam do normalnego zycia w I rlandii ,i do czestszego pisania na forum,tesc juz dzisiaj polecial,wiec z Amelka jestesmy same.
to kiedy i gdzie nastepne spotkanko ?Dawno was niewidzialam
wiesienka-milego lotu i udanego pobytu we Wloszech ,
aine-JAK tam Natalka?
olga79-gdzie ty sie podziewasz kobieto
monia-to kiedy na spacer?
a zapomnialam ladne zdjecia i Olus nic sie niezmienia,Max juz duzy chlopak
 
hej hej;-)
aine jak tam córcia?
wiesienka miłego wypadu:-)
dziewczyny kiedy robimy sobie babski comber:-)?
miłego dnia;-)
 
hejka:)
sandra i inne laski, dzieki , ze pytacie o Natalke:) mala juz lepiej, antybiotyk pomaga:)
aaaa 13. czerwca przyjezdza do mnie moja tesciowa na miesiac, wiec bede miala luuuzik i mam nadzieje na czeste wypady z Wami!; )
 
reklama
Wiolu Kochana pipko moja widzę, ze nie zapomniałaś o Yetusiu;-)Fajnie, ze juz wróciłaś:-)
Aniu dobrze, ze Natalce już lepiej.
Wiesienka udanych wakacji.

Pozdrawiam Was Kobitki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry