reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

witam,ja dzis caly dzien w pracy, ale tylko jeszcze jutro i w srode,a w czwartek rano frrrrrrrrrrr lecimy do Wloch. Dzis oficjalnie normalna kupa pozegnalismy jelitowke, Asia zrobila dwie normalne kupki, w nocy zadnej, wiec raczej wrocilo do normy. Jak wrocilam do domu moje dziecko bawilo sie z niania, wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze pod tym wzgledem. Uciekam jeszcze jakis obiad na jutro musze wyczarowac, w koncu jak wrocilismy do swiata zywych to az sie gotowac i jesc chce,milego wieczoru
Aine- zdrowka Kochana zycze,
pusiorex- witamy, witamy, rozgosc sie
 
reklama
wisienka123 ciesze sie z poprawy dziewczyny;-)
aine moja mała często to miała dostawałą odrazu bez zadnych badan antybiotyk i maśc, i bardzo dużo soków z żurawiny, wody z cytryną, kiwi, bo witamina c wypłukuje bakterie z układu moczowego, wiem jak Twoja córcia strasznie cierpi ja też płakałam z moją przy siusianiu:-:)sorry2: szybkiego powrotu do zdrowia dla małej , a Tobie siły
pusiorex witam:tak:
 
A co my tu szpital my?
Dopeiro wiesienka i asia zdrowieja a tu natalka nam sie rozklada.
Oj bidulki.
Pusiorex - fajnie ,ze jestes :)
Dziewczyny , jak ktoras ma ochote i bedzie ladna pogoda to moze jakis spacerek jutro gzies w okolicy?
Odezwijcie sie rano to jakos sie zgadamy.
Ja juz ide spac bo mi spiaco :)

Gosia - a ja pisalam do ciebie na gg i mi nie odpisalas :(
 
dziewczyny, dzięki za zrozumienie:) i za rady!:) kochane jestescie!!!
moje dziecko nigdy nie chorowalo, tylko ze 3 razy w zyciu jakis katarek, dlatego to, co sie jej teraz dzieje, powoduje u mnie lekka panike, same rozumiecie.w kazdym razie dziękuje Wam;:)
 
CZESC DZIEWCZYNY JESTEM TU NOWA. DOWIEDZIALAM SIE O WAS OD MONIKI (emwu76)
NASI SYNKOWIE CHODZA RAZEM NA BASEN.
TAK WIEC POSTANOWILAM DO WAS DOLACZYC JESLI OCZYWISCIE MNIE PRZYJMIECIE.
TAK NAPRAWDE MAM NA IMIE PAULINA A MOJ SYNEK TO DAVID URODZIL SIE 15.12.2009 WIEC JEST TEZ W BARDZO PODOBNYM WIEKU DO MAXA. TO MOZE TYLE NA POCZATEK. W MIARE MOZLIWOSCI POCZYTAM TROSZKE FORUM ZEBY WAS LEPIEJ POZNAC BO SLYSZALAM ZE WATEK JEST BARDZO SYMPATYCZNY...:)
WITAMY:-):tak:
Emwu sorki,chyba bylam w pracy,a poza tym cos to moje GG fiksuje i zniknal mi kontakt do Ciebie...A kremy i pedzelek mam i nie mam Cie w nosie.Odczytalam teraz wiadomosc z GG i bylam w pracy,a moj mi jak zwykle nie powiedzial..ecg,,faceci...
Monika jutro mam wolne i chetnie Was odwiedz,moze razem pojdziemy na spacer?Tylko wiecie,mam wolne,a jak mam wolne to ostatnio pogoda do d....Dryndne rano.
Wiesienka dobrze,ze juz Asia zdrowa i Ty tez.Wypoczywaj kobitko...
Dobrej nocy laseczki....
 
Ostatnia edycja:
Dobrej nocki dziewczyny jutro pewnie bede poznym wieczorem bo rozpoczynam 3 miesieczny kurs fitaka 5 i niestety pewnie do 8 wieczorem mi zejdzie pozdrawiam do juterka
 
reklama
Do góry