reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hi girls!:-)
chorowitki jak tam?:sorry2:
pogoda okrutna , cały dzien w domu:-(
jeszcze tatusiek w pracy wiec :dry:
miłego dnia dziewuchy:-)
 
reklama
gosia 7267-daje jej dicoflor 30- to jest wlasnie to o czym piszesz wczoraj sprawdzalam na opakowaniu, dzis rano nie dalam jej mleka tylko marchewke z jabkiem zjadla caly sloiczek, zobaczymy co bedzie dalej, mojego P rozlozylo na calego-biegunka, goraczka.
 
czesc mamuski . Malo pisze ale czytam Was

wiola - fajnie ,ze juz jestes
Wiesienka - a mi sie wydaje ,ze Ty Asi nie chcesz zostawiac i symulujesz hihi. Zartuje . Wracajcie do zdrowka.
Monia - Gratuluje zebulka
Olga - Jak tam Igusia
Ania - ja tez chetna na spotkanie. Sroda odpada ale wtorek mi pasuje.
Sandrulinska - witaj w klubie :)
Reszta mamus , ktorych nie wymienilam - witajcie !!!
 
witam wszystkie dziewczyny

GOSIA-moj nr gg 1576589

aine- pipko mnie niebedzie bo mam tescia jeszcze do srody, ale nastepnym razem
wiesienka -juz lepiej sie czujecie?bo musze was zobaczyc
 
wiola, ja liczylam, ze bedziesz:( a nie mozesz tescia zostawic?/?
aha, na pazurki bym sie zglosila chetnie. tylko swoje na filmie poobgryzalam:D i nie wiem,czy nie beda za krotkie, hmmm
 
wiola, ja liczylam, ze bedziesz:( a nie mozesz tescia zostawic?/?
aha, na pazurki bym sie zglosila chetnie. tylko swoje na filmie poobgryzalam:D i nie wiem,czy nie beda za krotkie, hmmm
No wlasnie Wiola,wszystkie stesknilysmy sie za Toba i Amelka:-D:tak:Tesc sie chyba nie obrazi;-)Aniu wyslij mi adres:-)
 
witam

Aine-niestety aniu niebede we wtorek musze do centrum z tesciem pojechac ,chcial jakies pamiatki kupic,od srody bede wolna

wiesienka-to dobrze ze juz jest lepiej,fajnie wam ze do Wloch lecicie,odpoczniesz znow
 
reklama
Wiola super, że juz wróciłaś:-)
Moniczko Igusia juz dobrze.Teraz nadrabia w jedzeniu:-)
Wiesienka życze udanego wypoczynku:tak:My bylismy we Włoszech w tamtym roku mniej wiecej w tym samym terminie.Rany było strasznie goraco.Wyjatkowo bo nawet do 35 stopni.Mysle, że pogoda Wam równiez dopisze:tak:

Dziewczynki życze Wam jutro miłego spotkanka:-)

Buziak dla Wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry