reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

jupiiiii ja moge jutro:D ale na majowke nie jade bo A pracuje:/
Aine napiszm mi adres i numer telefonu na priva i o ktorej mam sie stawic z dzieciarnią ofkorz?;>
 
reklama
Hej laski,

aine-dziekuje za zaproszenie;-), ale niestety jutro nie bedziemy mogly do Was przyjechac, troche sie przeziebilysmy i czas troche w domku posiedziec!:tak: Bardzo zaluje ze znowu sie nie spotkamy.:-(

Amelia-fajnie, ze juz jestes!

Wiesienka- mam nadzieje, ze do wyjazdu juz bedziecie zdrowi!

Sandruska- szkoda, ze nie bedziecie na majowce.

Zycze Wam udanego spotkanka!

Buziaki dla wszystkich mamusiek!
 
witam babeczki:)
żałuję, ze częśc z Was jutro nie moze:(ale rozumiem, serio:)
kurczę, to kto będzie, bo juz mi sie pierdzieli:D jakas lista by sie przydala, hihihih. moze byc na 13:00???
 
Ania mnie poprosila ale nie udalo mi sie wczesniej napisac a juz widze ,ze sama napisala.
No wiec jej malutka ma problemy z pecherzem i bidule razem sie mecza tak wiec spotkanko odwolane.
 
dziewczyny, przepraszam Was za zamieszanie, juz tlumacze. tydzien temu bylismy u lekarza i robilismy wynik z moczu, ale w tej pieprzonej Irlandii sie czeka tydzien!!!! małą pobolewalo przez ten czas, a lekarz nic nie przepisal, w koncu dzisiaj dostala takiego ataku , ze nie wiedziala, czego sie zllapac. ja ryczalam razem z nia, tak sie biedactwo meczylo:) no i natychmiast do innego lekarza popjechalismy, urologa, tez konowal, bo nawet nie wiedzial,co przepisac, tylko dzwonil i sie kogos radzil, rece opadaja!!1! mala jest rozdrazniona i wyczerpana, przed kazdym siusianiem sie trzyma na dole i mowi, ze boli:( takze same rozumiecie:(:(
 
reklama
CZESC DZIEWCZYNY JESTEM TU NOWA. DOWIEDZIALAM SIE O WAS OD MONIKI (emwu76)
NASI SYNKOWIE CHODZA RAZEM NA BASEN.
TAK WIEC POSTANOWILAM DO WAS DOLACZYC JESLI OCZYWISCIE MNIE PRZYJMIECIE.
TAK NAPRAWDE MAM NA IMIE PAULINA A MOJ SYNEK TO DAVID URODZIL SIE 15.12.2009 WIEC JEST TEZ W BARDZO PODOBNYM WIEKU DO MAXA. TO MOZE TYLE NA POCZATEK. W MIARE MOZLIWOSCI POCZYTAM TROSZKE FORUM ZEBY WAS LEPIEJ POZNAC BO SLYSZALAM ZE WATEK JEST BARDZO SYMPATYCZNY...:)

 
Ostatnia edycja:
Do góry