reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
hm hm hm dziewczyny ja jeszcze w Polsce ,niewylecialam w czwartek ,bo mi lot odwolali,z powodu zamkniecie powierzchni powierznej ,wielki wulkan na islandii wybuchl
Wstepnie mam przebukowany bilet na sobote ,ale mowia ze to moze potrwac nawet i 48g,
jak sprawdzalam bilety w aerlingusie to dopiero wolne miejsca na przyszly piatek niezle co!!!juz zamknieto wiekszosc lotnisk ,i w polsce i wcalej UE.
Nawet moga przelozyc na inny dzien pogrzeb prezydenckiej pary, bo moga najwyzsze glowy Panstw niedoleciec.

pozatym mama moja dzis poszla na usg brzucha i ma zapalenie woreczka zolciowego w tym kamienie i czeka na badania z krwi jeszcze niewiadomo bo moga ja zostawic w szpitalu.!!!

Fajnie dziewczynki ZE BEDZIE SPOTKANKO ALE MNIE NIEBEDZIE CHYBA SZKODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aine- tobie po co melony ?jak ty masz grejfruty?

emwu-tak tak ja zobacze te twoje niby grejfruty ,napewno sa to melony galia!!!zazdroszcze ale ja jestem panikara i pewnie bolu bym sie bala

olga -yeti tesknimy za toba

wiesienka hej ho hej ho do ....by sie szlooooo

gosia -niemartw sie zabardzo ,wiadomo to brat ,ale ja tez mam takich braci co z kazda dziewczyna maja dziecko i nawet alimentow niechca placic ,wola zabawe

monika- jak przylece to napewno wybiore sie do ciebie na hustawki do ogrodka

a i mam juz wszystkie przybory do robienia tipsow wiec chetne zapraszam do mnie po powrocie
oki buziaki dziewczynki
 
Ameli2008 mojej siostrze też odwołali lot tyle że ona nawet nie wyleciała z Dublina i przełożyli jej na za tydzień.Głównie przez ten wulkan,ale też przez to że my latamy do Krakowa,a całe lotnisko ma być zamknięta dla tych wszystkich prezydentów.
Jak najbardziej zapraszam na huśtawki:-)
Dużo zdrówka dla twojej mamusi!!!
 
my dzis na badaniu bioderek i przeswietleniu, wszystko jest ok, potem nastepne pol dnia na dworze taka pogoda ze szkoda bylo siedziec w domu,
Amelia2008- mam nadzieje ze wrocisz szybko z Amelcia i zdrowka dla Twojej mamy
 
dziewczyny dzis znow nieprzylece ,dopiero przebukowalam bilet na piatek 23kwietnia,moze mi sie udaa!!
zmama lepiej ma isc na operacje woreczka bo ma kamienie .narazie dostala antybiotyk ale badania ma dobre wiec ja wypuscili do domu.
 
reklama
Olga79 - zdrowka dla Igusi, a co sie przeziebila? taka piekna pogoda to teraz tylko na spacerki po sloneczku chodzic.
Amelia - lepiej poczekac i przyleciec w terminie pozniejszym niz ryzykowac.

Pogoda wymarzona na spacer po molo :) pewnie zaraz do dun laonghire sie wybierzemy.

Pozdrawiam
 
Do góry