reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

no jednak mi tez odwołali lot nie wiem kiedy sie stąd wydostane:(strasznie komplikuje mi to sytuacje ale moze za to sie pojawie na spotkaniu.no to gdzie to spotkanie?
 
reklama
Ja dziewczynki niestety nie:( moja malutka zalapala jakas infekcje pęcherza, siki smierdza rybą no i sie lapie za ciposzke, placze:( jedziemy jutro do lekarza, wolalabym z nia nigdzie nie wychodzic przez jakis czas.....
 
Ostatnia edycja:
Oj,biedna Natalka.
No wlasnie dziewczyny gdzie???Bryska ,ale pech z tymi lotami,a Sylwia pewnie w Polsce uziemiona...No to gdzie to spotkanko?Moze Bryska u Ciebie?Bo Monia cos sie nie odzywa....
 
f..k ja też odpadam , bo zachciało mi sie zmiany na wiosne:angry: i obcielam wlosy z długich na mega krótke:wściekła/y:i zaziębiłam sie :sorry2: :wściekła/y:
 
gosia7267 jestem jestem!
tak coś się nie lepi temat tego jutrzejszego spotkania!To te które mogą zapraszam do mnie to mój adres 30 Glencairn Avenu The Gallops Leopardstown Sandyford d18.A co do godziny to może 11-12?zresztą same zdecydujcie mi pasuje każda bo cały dzień jesteśmy z Julą w domu.
 
gosia7267 jestem jestem!
tak coś się nie lepi temat tego jutrzejszego spotkania!To te które mogą zapraszam do mnie to mój adres 30 Glencairn Avenu The Gallops Leopardstown Sandyford d18.A co do godziny to może 11-12?zresztą same zdecydujcie mi pasuje każda bo cały dzień jesteśmy z Julą w domu.
Ok,my bedziemy.Napisz mi na priva nr telefonu i mniej wiecej,ktora to uliczka,bo tam ich tyle jest.
 
gosia wpadnij po mnie jak bedziesz szła.postaram sie tez isc choć rano bede odwoływac wszystkie sprawy co miala do pozałatwiania w pl i przebukowywać bilet nie wiem jeszcze na kiedy:( ale postaram sie iść.jak coś to dawaj znać na kom
 
reklama
gosia wpadnij po mnie jak bedziesz szła.postaram sie tez isc choć rano bede odwoływac wszystkie sprawy co miala do pozałatwiania w pl i przebukowywać bilet nie wiem jeszcze na kiedy:( ale postaram sie iść.jak coś to dawaj znać na kom

Ok jasne,ze dam znac.Mysle,ze tak po 10bedziemy wychodzic.
 
Do góry