reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
emwu- niepekam co ma byc to bedzie ,ALE CI ZAZDROSZCZE TYCH BALONOW,ARBUZOW ,chce je jak najszybciej zobaczyc haha i dotknac heheh, a bolalo?
dziewczynki juz jutro bede z wami jakies spotkanko moze po niedzieli zrobimy co wy na to jak pogoda dopisze to mozemy u mnie zrobic na ogrodku grilla !!
rozeznam sie w domku co i jak tam
 
dziewczyny to kiedy sie spotykamy? ja rzucam termin w poniedzialek albo wtorek zapraszam do siebie, od czwartku wracam do pracy.......buuuuuuuuuu
Amelia2008- to chyba teleptia napisalam maila w tej samej minucie co TY
 
Fajnie laski,ze wrocilyscie!!!Ja mam przyszly poniedzialek wolny.A w ogole to mam strasznego dola przez mojego brata.Wyobrazcie sobie,ze zostawil ta biedna Ule z tym miesiecznym synkiem u mojego 85letniego Dziadzia bez grosza!!!Dziadzio musi kupowac mleko,bo z nerwow stracila pokarm i pampersy...Wyslalam paczke w poniedzialek,ale z wiekszymi ciuszkami,wiec prosba dziewczyny-potrzebuje ciuszkow od 3-6mc dla chlopaka,jak wiecie swoje powydawalam...Dzis byla kobieta z MOPS-u zeby zalatwic miejsce w domu samotnej matki.jestem zalamana...Jak mozna byc takim gnojem i to moj brat....
 
No kazdy dran jest czyims synem lub bratm wiec co zrobic. Tak to juz jest.
Gosiu- oddalam wszystkie ciuszki do 3 mies a te od 3do 6 max jeszcze nosi. Dopiero skonczyl 4. :(

Spotkanko na poniedzialek brzmi calkiem , calkiem - moze nawet since mi zejda z cyckow. :)
Wiola i nie przesadzajmy z tymi arbuzami - ponioslo Cie troszke hi hi. Grejfruty to sie zgodze ale abuzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Gosiu, Ty sie nie denerwuj, to jego życie, nie ponosisz za dranstwo odpowiedzialnosci, a dziewczynie pomoc trzeba, to jasne. Ja jak wiecie ciuszkow tak malych nie mam:( juz dawno rozdane.
emwu, a mialas mi linka do tej kliniki poslac i foty-chce miec tak na przyszlosc:D
 
No kazdy dran jest czyims synem lub bratm wiec co zrobic. Tak to juz jest.
Gosiu- oddalam wszystkie ciuszki do 3 mies a te od 3do 6 max jeszcze nosi. Dopiero skonczyl 4. :(

To jakby co to potem chetnie wezme,jak Twoj maly skonczy pol roku,to bratanek bedzie mial akurat 3mc.
To gdzie robimy spotkanko??U Wioli,u Moniki,czy moze u Ani,a moze u mnie??To jeszcze bym sciagnela Anete z malutkim Kacperkiem.Czekam na propozycje.Monia podziwiam za odwage,ja bym sie bala...Ciesze sie,ze spelnilas swoje marzenie.
Wiem Aniu,ze nie masz;))
Wiola spokojnego lotu i sie nie denerwuj!!!
Wiesienka,ale Asiunia sliczna i rozkoszna,tylko schrupac!!!
 
reklama
Do góry