reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Dziewczyny a ja dam znac jeszcze rano czy i na ktora bede
Byc moze moj M bedzie mnie potrzebowal do zalatwienia czegos a odmowic mu nie moge bo to wazne.
Jesli nie o wtedy przyjade na 12-13
 
dziewczyny spotkanie super, Monia pewnie jeszcze sprząta -biedactwo, jak będziesz miała problem z tymi zdjęciami żeby wkleić to pisz do mnie na gg 15513591, razem pewnie sie uda. Asia padla, nie spala po południu juz nic a nic i o 7 juz spala moja kruszynka. Będę sie odzywać ale pewnie następne spotkanie juz beze mnie,chyba ze same bez dzieci to wtedy będę:-D:-D:-D
 
Oby jak najwięcej takich spotkań Jula się tak wyszalała,że zasnęła przy kąpaniu!!!
Dzięki wielkie za spotkanie!
Wisienka sprzątanie po dzieciaczkach to sama przyjemność jeszcze jak się ma takiego małego pomocnika-zanim wyciągnęłam odkurzacz Jula już zjadała okruchy z podłogi!!!
 
reklama
Do góry