reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Czesc dziewczyny

Dobrze, ze w końcu udało mi sie zagladnąć :-) bo widzę, że wszystkie piczki i cycolinki juz wracają:-D i jeszcze do tego wszystkiego spotkanie sie szykuje.Ja wprawdzie od wtorku mam gosci, ale poniedziałek wolny :-) Jak tylko odbiore Igusie z przedszkola to dołącze do Was.U mnie tez by mozna było zrobic spotkanko tylko, ze na tych moich metrażach to chyba tym razem sie nie pomiesciemy:szok::-D
Juz nie moge sie doczekac az Was zobacze, a w szczególności pomacam :-D:-D:-D

Jeszcze miałam dodać, ze witam nowo przybyłe mamusie choc chyba z nowych to tylko jedna.Chyba,ze czegośc nie doczytała.Witaj Sandrulińska.
 
Ostatnia edycja:
reklama
emwu76 ale ci zazdroszczę tych cycolinek i gratuluję odwagi!!!
gosia76 Bardzo mi przykro z powodu twojego brata ostatnio o nim wspominałaś ale nie sądziłam,że jest tak źle.Ja mam tylko ciuszki po dziewczynce,ale pytam kogo się da może coś uzbiera.
Dziewuszki kochane
ja też jestem chętna na poniedziałkowe spotkanie i jest mi obojętne gdzie będzie,ale jeśli macie ochotę to zapraszam do mnie mamy dość duży dom duży ogródek no i kupiliśmy ostatnio huśtawki grilla też mamy.Same zdecydujcie.
 
u mnie raczej nie ma warunkow:/ ale jesli pogoda dopisze i bedzie ogrodek moge zabrac pilke do skakania i namiot z tunelem do zabawy dla dzieciarni:)
 
Hej Dziewczyny !!!

Co ja tu widzie, wchodze na forum , mam tyleeeee stron zaleglosci, a na koniec super wiadomosc o spotkanku :)

Bardzo chcetnie sie z Wami wszystkimi spotkam zeby Was poznac i Dzieciaczki oczywiscie:)

Teraz bede zagladac codziennie zeby niczego nie przeoczyc:)

A moze ktores z was chodza do polskiego kosciola Audeona na godz 11 na msze dla dzieci?moze sie znamy z 'widzenia'.

No nic uciekam do dzieciaczkow.

Buziaczki wszystkim:-)
 
by was cholera jasna..wiedziałam ze tak bedzie..w poniedziałek spotkanie a ja akurat wtedy wylatuje;/ ej chyba juz nigdy mi sie nie uda z wami spotkać:( ale fajnie ze wkońcu sie to forum na nowo ożywiło.pozdrawiam wszystkie mamy
 
Wisienka ale twoje mieszkanie na pewno jest nowe a nasz dom jest stary,ale co rzadko spotykane w Irlandii bez grzyba:tak:a tak serio to mam nadzieję,że nie odebrałyście mojej wiadomości jako przechwalanie się czy coś w tym stylu.
Tak czy tak ja zapraszam.
 
reklama
Wisienka ale twoje mieszkanie na pewno jest nowe a nasz dom jest stary,ale co rzadko spotykane w Irlandii bez grzyba:tak:a tak serio to mam nadzieję,że nie odebrałyście mojej wiadomości jako przechwalanie się czy coś w tym stylu.
Tak czy tak ja zapraszam.

Moze faktycznie u Moniki w ogrodku-co Wy na to dziewczyny??Ja jestem ZA.
Wiesienka dzieki za chec pomocy-jak cos znajdziesz to przywiez-chetnie wezme.
Zmykam,bo zaraz do pracy,ale dzis tylko do 15,a pogoda sie zapowiada....
 
Do góry