reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Hej Laski!!!Witam,dzis piekna pogoda wiec bylismy w Marley Parku.Zrobili nowy wielki plac zabaw dla dzieci super.Mlody sie wylatal,bo mialam na 14 do pracy.Zmykam spac jutro cos wiecej naskrobie,bo niedziela wolna.Milych snow,pa....
 
Dzien dobry wszystkim. Ja od 7 w pracy koczuje, nudy potworne! Chyba zaczne paznokcie obgryzac z tego wszystkiego :-).

Gosiu musze sie jakos z Toba umowic w koncu! Niestety pracuje caly tydzien i dopiero w piatek bede miala wolne. Dasmy rade jakos?

Wiola i Wiesienka- milego pobytu w PL :)
 
ainie Hejo

Witam po weekendzie Wszystkie Mamusie :)

Sliczne sloneczko dzisiaj, prawda?

gosia nowy plac zabaw w marlej Parku jest extra !!!

dziewczyny nie maci ochoty na spacer po Marley?
 
no własnie ja też sie zbieram zobaczyć nowy plac zabaw ale dla nas to kawał drogi bez auta:(

Dziewczyny mam pytanie.Bardzo pilnie potrzebuje odkupić tanio(!)łużeczko turystyczne albo pożyczyć na tydzień choć pewnie coś takiego nie wchodzi w gre:( no ale jakbyście miały zbędne to dajcie znać:)
No a kiedy jakieś spotkanko?
 
Hejo:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS WSZYSTKICH Z OKAZJI DZISIEJSZEGO ŚWIĘTA:-*

Dawno się nie udzielałam ale wiernie podczytuje
dziewczyny nie maci ochoty na spacer po Marley?
Ja jestem za ale dopiero za trzy tygodnie bo lecimy do Polski.... to taka spontaniczna decyzja ;-)

Jakoś mi te nowe forum nie pasuje:-/

witam,aja leze i jem pistacje
Amelia2008 oj ja też ubustwiam pistacje a najlepsze są te z lidla
 
Wiosna, wiosenka fajnie do lata juz blisko!Ostatnio pogoda dopisuje!
Oby tylko serja deszczow nas nie dopadla!
 
reklama
renni nie kracz ! :)
U mnie mama jest wiec malo zagladam na forum. W czwatek juz lecimy na nasz romantyczny weekend. Z jednej strony nie moge sie doczekac a z drugiej serce mi sie lamie. Patrze na maxa i juz mi sie chce ryczec. Jak ja go zostawie ??? Buuuuuuu
 
Do góry